Jak se dívat na South Park Season 23 online bez kabelu

Streamování 23. sezóny South Park

Comedy Central „South Park“ je zpět a přináší do města South Park aktuální zprávy a ikony popkultury za účelem společenského komentáře a dobrého staromódního posměchu.

Animovaný seriál pro dospělé Treyho Parkera a Matta Stonea South Park bylo nedávno obnovený až do 26. sezóny, série Comedy Central, známá svou rouhavostí a temným satirickým humorem, se vrací dnes večer na začátek 23. sezóny, která začíná ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový South Park 23. řada streamovaných epizod online na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

bandita bandita

Comedy Central je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV , a pak můžete sledovat nové South Park epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na vašem telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Comedy Central je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

sledujte olympijské hry online 2016 bez kabelu

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z South Park na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po jejich odvysílání i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV

Comedy Central je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue od Sling TV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat South Park žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

špičkový stůl na stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Předpremiéra 23. série „South Park“

Stan, Kyle, Kenny a Cartman jsou zpět South Park Je to neuvěřitelná 23. sezóna, která sérii přenese přes hranici 300 epizod. Přehlídka sleduje exploity titulárního města Colorado, když tvůrci Trey Parker a Matt Stone satirizují zprávy a popkulturu prostřednictvím příběhů spousty sprostých elementárních dětí. Přestože síť nepotvrdila přesný počet epizod, které sestupovaly, posledních šest sezón mělo vždy 10 epizod.

jak změřit velikost tenisového gripu

South Park zůstává aktuální tím, že produkuje epizody týden před odvysíláním, takže trailer se skutečnými příběhy neexistuje. Každá epizoda bude skvělým dárkem zabaleným do luku, ale prozatím síť sestavila následující malý upoutávku, aby povzbudila chutě diváků.Hrát si

South Park pokládá velké otázky v sezóně 23 Podívejte se do svého nitra a uvědomíte si, že se South Park vrací 25. září. O South Parku: Je těžké být dítětem vyrůstajícím v South Parku v Coloradu, co se všemi těmi šílenými dospělými, vyšinutými celebritami a občasnými hovadinami. Ale Stan, Kyle, Cartman a Kenny si nějak dokázali udělat čas. Přihlaste se k odběru Comedy Central:… 2019-07-18T18: 04: 40 000Z

Teaser ukazuje postavy roztažené po vláknech DNA, včetně Cartmana, Towelieho, Butterse, PC Principala a dalších. Jak trailer pokračuje, klip ukazuje slova a zjistěte, kdo je uvnitř vás, přes obrazovku. South Park očividně si v nadcházející sezóně klade velké otázky. (Co se týče toho, co to vlastně znamená ... to vědí jen Parker a Stone.)

Je potvrzeno, že série poběží minimálně do 26. sezóny.

Zdá se, že naše snaha o zrušení vlastní show selhala, žertovali tvůrci Parker a Stone in a tvrzení . Naštěstí milujeme Comedy Central a Kent Alterman a naše zaměstnance, takže se těšíme na nové možnosti zrušení v příštích několika letech.

South Park je největší komedií v historii televize, která nemá v satirické síle a kulturní relevanci obdoby a nevykazuje žádné známky zpomalení, řekl Kent Alterman, prezident Comedy Central, Paramount Network a TV Land. Pokud bude lidstvo i po 1 000 letech neporušené, uvidí historici nejvýznamnější umělce naší doby jako The Beatles, Muhammed Ali a Matt a Trey. Uděláme tolik sezón, kolik by chtěli.

S takovou podporou sítě a zdánlivě nekonečným množstvím věcí, které v dnešní době vyžadují zesměšňování, je pochybné, že show brzy skončí.


Populární Problémy

„Pretty Little Liars“ se dnes večer vrací se spinoffovou sérií „The Perfectionists“. Zjistěte, jak jej streamovat online bez kabelu.

Trojnásobný šampion Roger Federer se ve čtvrtfinálové fázi Miami Open 2019 utká s dobře sloužícím Kevinem Andersonem.

Plynové i naftové spalovací motory mají sběrné potrubí. V osobních, nákladních, motocyklových a lodních motorech jsou sací a výfukové potrubí. Směsi vzduchu a paliva vstupují do motoru přes sací potrubí a výstup emisí paliva ...

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Memphis Tigers online bez kabelu v roce 2020.

Dominic Thiem se v neděli utká s dobrým přítelem Alexandrem Zverevem ve finále US Open 2020. Pro oba hráče to bude šance vyhrát jejich první grandslamový titul.

Novak Djokovic letos sehrál velmi aktivní roli v humanitární práci a přispěl k řadě příčin. Jeho nadace kromě vzdělávání také pomáhá v boji proti epidemii COVID-19.