Jak streamovat „Austin & Ally“: Váš konečný průvodce prohlížením

DisneyStreamujte Austin & Ally hned

online přímý přenos světové série

Vysílání na Disney Channel v letech 2011 až 2016, Austin a Ally se točí kolem životů dvou přátel, Austina Moon (Ross Lynch), důvěrného začínajícího hudebníka, a Ally Dawson (Laura Marano), talentované, ale stydlivé písničkářky. Součástí show je také Allyina nejlepší kamarádka Trish (Raini Rodriguez), která je zároveň Austinovou manažerkou, a Austinův nejlepší přítel Dez (Calum Worthy), který režíruje Austinova hudební videa.Austin a Ally - kterou vytvořili Kevin Kopelow a Heath Seifert - vysílaný čtyři sezóny na Disney Channel s celkem 87 epizodami. Seriál byl tak populární, že v roce 2015 získal tři Kids Choice Awards.

Pokud se snažíte sledovat Austin a Ally online, máte štěstí. S příchodem nové předplatné video služby Disney, která zahrnuje řadu původních sérií a filmů Disney Channel, nyní můžete najít Austin a Ally streamování.

Zde je návod, jak se dívat Austin a Ally streamování online:Jak streamovat „Austin & Ally“ - exkluzivně na Disney+

Austin a Ally je jednou z nejlepších živých akčních show Disney, která bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Austin a Ally a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Austin & Ally
  5. 5. Klepněte na Austin & Ally
  6. 6. Klepněte na Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Austin a Ally“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Prosinec 2011 až leden 2016
Tvůrci: Kevin Kopelow, Heath Seifert
V hlavních rolích:
Ross Lynch, Laura Marano, Raini Rodriguez, Calum Worthy
Hodnocení:
TV-G
Synopse: Sebevědomý hudebník a jeho tichý přítel zpěvák a skladatel se snaží dosáhnout úspěchu v hudebním průmyslu při žonglování se školou, jejich romantických vztazích a přátelství.


Zápletka „Austin & Ally“

Austin a Ally je soustředěn kolem Austina Moon (Lynch), hudebníka, který miluje pozornost, a Ally Dawson ( Marano), chytrý a talentovaný písničkář, který trpí trémou. Spolu se svými nejlepšími přáteli Trish (Rodriguez) a Dez (Worthy) se duo snaží prosadit v hudebním průmyslu.

jak držet raketbalovou raketu

Kolik ročních období Austina a Ally existuje?

Austin a Ally běžel čtyři sezóny od roku 2011 do roku 2016.

Zde je rozpis jednotlivých sezón:

1. sezóna „Austin & Ally“

19 epizod | Prosinec 2011 - září 2012

V sezóně 1 se Austin a Ally poprvé setkají, když Austin nevědomky ukradne jednu z Allyiných písní. Když je nedorozumění odstraněno, Austin požádá Ally, aby se stala jeho partnerkou, a ti dva se spřátelili. Trish se k nim připojí jako manažer, zatímco Dez vytváří a režíruje Austinova hudební videa a Austin nakonec uzavře nahrávací smlouvu s Jimmym Starrem.

2. sezóna „Austin & Ally“

26 epizod | Říjen 2012 - září 2013

Ve druhé sezóně, poté, co Ally předvádí duet s Austinem, se jí daří potlačovat trému. Austinovi se daří, vydává se na turné a Ally uzavře nahrávací smlouvu s Ronnie Ramone.

3. sezóna „Austin & Ally“

22 Epizody | Říjen 2013 - listopad 2014

Období 3 začíná tím, že Austin je stále na turné a Ally se k němu nakonec přidá na poslední polovinu. Ale jak Allyina kariéra začíná nabírat, Austinův štítek mu říká, aby se od ní držel dál. Místo toho, aby se Austin vzdal přátelství, upustil od své nahrávací smlouvy. Oba hudebníci si navzájem vyznávají lásku a Austin se připojuje k Ally, když vyráží na turné.

4. sezóna „Austin & Ally“

dvacet Epizody | Leden 2015 - leden 2016

V poslední sezóně se Austin, Ally, Trish a Dez spojí po Allyině turné a založí hudební školu. Díky Trishovým manažerským schopnostem, Dezově kreativitě a hudebnímu talentu Austina a Ally se škola stává obrovským úspěchem.

Nejlepší epizody „Austin a Ally“

Pro Austin a Ally fanoušci, každá epizoda je výjimečná, ale v celé sérii je několik nezapomenutelných okamžiků, které vynikají.

Zde je seznam těch nejlepších Austin a Ally epizody:

Season 1, Episode 19: Alba a konkurzy

V Alba a konkurzy je Ally přijata na hudební školu v New Yorku, a přestože je z toho nadšená, není si jistá, zda chce školu navštěvovat a nechat tam své přátele.

Season 3, Episode 22: Relationships & Red Carpets

Ve finální epizodě Season 3 mu Austinův hudební label řekne, že ho nelze vidět s Ally. To ho staví na těžké místo a je roztomilé vidět ho obětovat svou kariéru pro svou lásku a přátelství s Ally.

Hrají: Austin & Ally

Disney

Poté, co show skončila, členové obsazení Austin a Ally byly uvedeny v řadě dalších populárních projektů.

Zde je rozpis obsazení a kde jinde je můžete chytit:

Ross Lynch jako Austin

Lynch hraje sebevědomou, sladkou a talentovanou zpěvačku Austin Moon. Herec v současné době hraje Harveyho Kinkla v strašidelném teenagerském dramatu Netflixu, Chilling Adventures of Sabrina .

popruhy na předloktí na tenisový loket

Laura Marano jako Ally

Marano se ujímá role Ally Dawsonové, tiché, ale přesto velmi talentované písničkářky, která se snaží překonat trému. Nejpozoruhodnější rolí herečky byla role Celie Lieberman v rom-comu Netflix, The Perfect Date .

Raini Rodriguez jako Trish

Rodriguez vstupuje do role Trish de la Rosa, Allyina temperamentního, ale starostlivého nejlepšího přítele, který se stane manažerem Austina. Herečka byla v posledních letech uvedena na řadě show, včetně Mutt & Stuff, Vampirina a Bunk’d. Hrála v ní také dceru Paula Blarta Maya Paul Blart: Mall Cop .

Calum Worthy v deset

Worthy hraje Austinova nejlepšího přítele Deza, kreativního, svérázného a lehce hutného filmového režiséra. Worthy byl od té doby v řadě populárních pořadů Austin a Ally skončil, včetně Ztracená generace , Americký vandal a drama Hulu nominované na cenu Emmy, Zákon, ve kterém hrál Nick Godejohn.

V seriálu je také Andy Milder jako Allyin otec Lester Dawson; Richard Whiten jako výkonný ředitel nahrávací společnosti Jimmy Starr; Cole Sand jako Allyin student hudby, Nelson; a Hannah Kat Jones jako Dezova přítelkyně Carrie.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Austin & Ally“?

Přehlídka byla soustředěna kolem hlavního obsazení a na rozdíl od jiných sérií Disney Channel neobsahovala mnoho portrétů celebrit.

Není jich mnoho, ale zde je několik těch nejpozoruhodnějších Austin a Ally hostující hvězdy:

30 za 30 Bobby Knight

Noah Centineo tak jako Dallas

Známý pro svou opakující se roli na The Fosters a jeho film Netflix, Všem chlapcům, které jsem předtím miloval „Noah Centineo je nyní označován jako oblíbený přítel internetu. Ale dlouho před tím hrál Ally’s crush, Dallas dál Austin a Ally . Herec se objeví v epizodách 3, 8 a 10 v sezóně 1.

Becky G. tak jako Sebe

Popová hvězda Becky G se objevila v epizodě 10 finální sezóny s názvem Tanečníci a Ditzes. V epizodě si zahrála sama sebe a předvedla svůj singl Can't Stop Dancing.

Dwayne Wade tak jakoSám

V sezóně 3, epizoda 14, profesionální basketbalový hráč, hostuje Dwayne Wade jako sám. V epizodě se objeví jako Dezův vzdálený bratranec, který je také austinským superfanem.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Austinem a spojencem“?

Austin a Ally byl vytvořen a napsán Kevinem Kopelowem a Heathem Seifertem, který také sloužil jako výkonný producent přehlídky.

Zde je rozpis posádky za kouzlem:

Kevin Kopelow : Spisovatel/tvůrce „Austin & Ally“

Kevin Kopelow je spoluautorem a spolutvůrcem knihy Austin a Ally. Jeho televizní psaní/produkční úvěry patří Bratranci pro život , Kenan a Kel , a Dobrý Burger .

Heath Seifert : Spisovatel/tvůrce „Austin & Ally“

Heath Seifert je dalším spoluautorem a spoluautorem série. Mezi jeho televizní projekty patří Jonáši , Kenan a Kel , a Bratranci pro život .

Shelley Jensen : Ředitel „Austin & Ally“

Shelley Jensen sloužila jako ředitelka ve čtyřech sezónách přehlídky. Mezi jeho další pozoruhodné režijní počiny patří Pes s blogem , Liv a Maddie , a Nejlepší přátelé kdykoli .

Craig Wyrick-Solari : Producent „Austin & Ally“

Než Craig Wyrick-Solari produkoval Austin a Ally, pracoval na podobných show Trenér , The Wayans Brothers , Zvláštní člověk , Blíže a MRAVENEC. Farma .


Recenze „Austin & Ally“ - Co řekli kritici

Austin a Ally byl populární mezi publikem i kritiky. Příběh je zakořeněný ve fantasy a docela sterilním pohledu na život teenagerů, napsal Common Sense Media Je Emily Ashbyová. Ale představuje zdravé přátelství mezi chlapci a dívkami který povzbuzuje každého partnera k rozšíření jeho obzorů a není zatížen tlaky rozvíjející se romantiky.

Kde se „Austin a Ally“ řadí do televizního Panteonu

S chytlavou hudbou, talentovaným obsazením a optimistickým tónem, Austin a Ally se stala jednou z nejoblíbenějších původních sérií Disney Channel. Týden zábavy zařadil přehlídku na číslo 19 na jejím seznamu 25 nejlepších originálních sérií Disney Channel of All Time, a poznamenal, že jeho skvělé role, nakažlivý soundtrack a praštění, ale milující pomocníci pomohli zajistit čtyři roztomilá, sladce zábavná období o tom, jak si někdy bez někoho jiného prostě nemůžete dělat, co chcete.

jak nasadit tenisovou rukojeť

Trailer „Austin & Ally“Hrát si

Austin & Ally - Nová komedie přichází 12/4 - Disney Channel Official Ona píše. Houpá se. Společně by to možná zvládli! Austin & Ally má premiéru v neděli 4. prosince v 8/7c na Disney Channel! Chcete více videa online? EPIZODY PLNĚ DÉLKY pořadů Disney Channel najdete na DisneyChannel.com/ytVideo Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí Disney Channel! 2011-10-28T23: 24: 25 000Z

Streamujte Austin & Ally hned

Ústřední píseň „Austin a Ally“

Ústřední melodie seriálu, Bez vás to nejde , hrál Ross Lynch a byl uveden na začátku každé epizody.

Drobnosti „Austin & Ally“: 5 rychlých faktů

1. Kids Choice Awards miloval Austina

V letech 2013 až 2015 Ross Lynch získal tři ceny Kid’s Choice Awards za nejlepšího televizního herce za roli Austina Moona dne Austin a Ally . Cena, která je určena hlasy fanoušků, prokázala, jak populární bylo obsazení mezi diváky.

2. Marano byla podepsána nahrávací společností Taylor Swift

Jak uvádí Ve stylu , v roce 2015, Laura Marano (která v seriálu hraje Ally Dawson) podepsal nahrávací smlouvu s Bývalý štítek Taylor Swift , Velké strojové záznamy.

3. Jedna z hvězd seriálu byla na Dexteru

Laura Marano se krátce objevila v populární sérii Showtime, Dexter, kde hrála mladou verzi Dexterovy sestry , Debra.

4. Soundtrack byl hit

Přehlídka vydala tři alba během čtyř sezón. První album s názvem Austin a Ally , byl obrovský hit a dostal se do číslo 27 na vývěsní tabuli 200 v roce 2012.

5. Ross Lynch umí hrát na všechny nástroje

V rozhovoru s Odrůda “Tvůrci pořadu Kevin Kopelow a Heath Seifert zmínili, že Ross Lynch (který v seriálu hraje Austina) do role perfektně zapadl, protože jeho obrovský hudební talent . V pilotním scénáři jsme zmínili, že Austin může hrát na každý nástroj, odhalili. A pak vešel Ross a opravdu mohl.

Streamujte Austin & Ally hned


Populární Problémy

Jak spát se zlomenými žebry. Spánek se zlomenými žebry může být bolestivý, zvláště pokud nemůžete kvůli bolesti spát ve své normální poloze. Abyste usnadnili spánek se zlomenými žebry, budete muset upravit polohu spánku a ...

Naomi Osakaová získala v sobotu čtvrtý grandslamový titul ve své kariéře ve dvouhře, když ve finále Australian Open porazila Jennifer Bradyovou.

Pohled na los Rafaela Nadala na tomto turnaji.