Přímý přenos Seahawks vs 49ers: Jak se dívat bez kabelu

DK Metcalf Seahawks Offense

Getty Seahawks WR DK Metcalf nebyl s přestupkem spokojený.Seattle Seahawks (11-4) hledají nejlepší semeno v NFC a první kolo na rozloučenou, když se v neděli utkají s rivalem NFC West San Franciskem (6-9).Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Seahawks vs 49ers online:dívčí červené tenisové boty
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Seattlu, San Franciska a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, v aplikaci FuboTV můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs 49ers , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Seattlu, San Franciska a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, v aplikaci Hulu můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs 49ers , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

jak koupit tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Seahawks vs 49ers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Seahawks vs 49ers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Seahawks vs 49ers

Seattle se uchází o nejlepší umístění v NFC, pokud dokáže zvítězit proti San Francisku, i když bude potřebovat pomoc. Seahawks by mohli získat výhodu domácího pole prostřednictvím play-off s výhrou, plus ztrátou New Orleans a prohrou Green Bay.

Hrajeme o to, řekl Carroll. Pokusíme se postarat o podnikání a získat tu věc, pokud to bude možné. Tento týden se chystáme znovu ven. Neexistuje nic jiného než hraní.

Po celou dobu dělali vše, co jsme po nich chtěli. Nedokážu si představit, že by někdo hledal cestu ven. O tom tato skupina prostě není. ... Kluci, kteří by si to mohli myslet, si neuvědomují, jak cenné je získat sbohem. Na shledanou je opravdu důležité a být zdravý na konci sezóny je tak zásadní.

Pro Seahawks je na trati nějaká historie, přičemž DK Metcalf je pouhých šest yardů od 35letého franšízového rekordu Steva Largenta pro příjem yardů v sezóně.

spaní s tenisovým loktem

Věděl jsem, že letos to bude na pořadu dne, abychom to zlomili, řekl Metcalf. Abychom překonali rekord, který stojí tak dlouho, je to jen požehnání, být v této pozici a úžasná příležitost, kterou mám před sebou.

Metcalf je šestý v lize v yardech, které dostávají (1282), chycené přistání (10) a yardů na recepci (16,0). Seahawks QB Russell Wilson neměl o svém nejlepším chytači pasů co říct, ale jen dobré věci.

Dokáže udělat každý úlovek, udělat vše, co po něm chcete, řekl Wilson. Být dokonce zmiňován ve stejné kategorii jako chlap jako Steve Largent tak brzy je samo o sobě požehnáním.

Mezitím 49ers trpí kocovinou z jejich vzhledu Super Bowl před rokem. San Francisku je jen 6-9 a doma jen 1-6. Svůj podíl na tom má i zranění, kdy naposledy vystoupil C.J. Beathard na svůj první rozehrávač po více než dvou letech. Niners však přicházejí z vítězství, když naposledy vyhráli Cardinals 20-12.

Cítil jsem, že toho nemusím moc dělat, což bylo hezké, řekl. Několikrát jsme to nevyhodili, přesně tak se hra odehrála. Prostě jsem věděl, že se musím starat o míč, a podle toho, jak kluci hrají, prostě buďte chytří s míčem, starejte se o míč a my se dostaneme do dobré pozice, abychom hru vyhráli, jakmile hra přijde. až do konce.

Seahawks jsou 7bodovými favority zápasu, přičemž celkový počet je stanoven na 46.


Populární Problémy

Naučit se konjugovat slovesa ve francouzštině je často největší překážkou, se kterou se studenti při učení jazyka setkávají. Naštěstí jsou základy konjugace stejné jako v angličtině: změníte nebo upravíte sloveso (běžet, mluvit atd.) V závislosti na ...

Vše, co potřebujete vědět o letošním druhém grandslamu, který se bude konat v Paříži.

Havaj a BYU se v úterý setkají na Hawaii Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jednoruční bekhendy v top 100.

Vše, co potřebujete vědět o blockbusteru Semifinále Federer vs Nadal na French Open 2019 zítra.

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.