Živý stream Panthers vs Colts: Jak sledovat online zdarma

Předsezonní hodinky Colts Panthers

Getty Hlavní trenér Frank Reich z Indianapolis Colts se v první preseason hře utká s Carolinou Panthers.Carolina Panthers zamíří v neděli 15. srpna na stadion Lucase Oila, aby se v předsezónní akci střetl s Indianapolis Colts.Hra (čas zahájení 1:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. . Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Panthers vs Colts:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:sportovní tenisové boty

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Panthers vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.
Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:aircast tenisový loketní pásek

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Panthers vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to jen možnost pro diváky na trzích Panthers nebo Colts

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Steelers Browns live stream zdarma

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Panthers vs Colts můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


DAZN

Poznámka : Pokud žijete v Kanadě, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

tenisové podání pro začátečníky

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Panthers vs Colts naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Panthers vs Colts Preseason Preview

Se startérem Coltů Carsonem Wentzem, který se zotavuje z operace chodidla, bude proti Carolině startovat rozehrávač Jacob Eason a poté nastoupí Sam Ehlinger. Eason nacvičil většinu zástupců prvního týmu a pravděpodobným předskokanem, který by mohl začít, kdyby Wentz nebyl připraven do 1. týdne, bude výběr ze čtvrtého kola 2020.

hranatá tenisová raketa

Ještě přesně nevím, kolik, ale určitě bude hrát mnohem víc, řekl Reich o Easonovi, pro Colts.com. Mluvili jsme o tom, jakou rotaci chceme, protože musím vzít v úvahu všechny kluky. Ale určitě odtamtud dostane pár našich předkrmů, ale bude tam pořád jen proto, že bude potřebovat ty opakování. Těším se až ho uvidím.

Reich také tento týden poznamenal, že nováček Ehlinger vypadá v poslední době působivě. Dokáže hrát nohama a má dobrou funkční herní sílu, řekl Reich o Ehlingerovi, prostřednictvím oficiálních webových stránek týmu . Dostane se dovnitř, nepůjde dolů snadno. Je to velmi statný chlap. To je něco, co musí využít ve svůj prospěch.

Na druhé straně trenér Panthers Matt Ruhle zaznamenal začínajícího rozehrávače Sama Darnolda a zbytek startujících týmu proti Indymu hrát nebude.

Většina z nás nebude hrát, budou to hlavně naše dvojky a trojky, které budou hrát, řekl Rhule, podle Státu . Mohou tam být někteří, kteří hrají: Zítra si sedneme a dokončíme jakési vytyčení herního plánu, kdo je zdravý a kdo bude hrát, ale proto jsme je ve skutečnosti moc nenahrazovali. … Letošní rozdíl, v úterý omezujeme 85 (hráčů), takže se chci ujistit, že všech 90 kluků je zdravých (a) mají šanci to dát na kazetu, takže děláme správná a vhodná rozhodnutí o koho si nechat.

P.J. Walker začne na rozehrávce a bude opakovat opakování s Willem Grierem. Soutěž mezi těmito dvěma bude kritická, protože Ruhle prohlásil, že si není jistý, zda na 53členném soupisce ponese dva ze tří quarterbacků.


Populární Problémy

Liverpool a Manchester United se setkají v neděli na Anfieldu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat live stream kriketu Irsko vs. Anglie online, pokud žijete ve Spojených státech.

Německo a Argentina se ve středu setkají na přátelském utkání. Zde je návod, jak sledovat hru online v USA.

Zde je návod, jak sledovat online přenos 76ers vs Raptors Game 7 online bez kabelu.

Okamžik služky Marion na slunci ve Wimbledonu

Jak vyrobit veselé farmáře. Jolly Ranchers jsou druhem „skleněných cukrovinek“, které jsou vyrobeny ze směsi cukru a kukuřičného sirupu. Pomocí tohoto receptu si můžete přizpůsobit chutě a barvy. Cukroví jednotlivě obalte nebo obalte práškovým cukrem ...