Jak sledovat premiéru 5. série „Celebrity Family Feud“ 5. série

Foto: ABC - Byron CohenCelebrity Family Feud se vrací se zcela novými epizodami pro sezónu 5, která začíná dnes večer, 9. června 2019, ve 20 hodin ET/PT a 19:00 CT, v síti ABC. Steve Harvey pokračuje v hostování hitového programu a pro ty, kteří se chtějí na show podívat, ale nemají kabelové předplatné, stále existují možnosti. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation VuePlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

měření badmintonového kurtu

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

chicago crossover 2019 objednat ke shlédnutí

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


Harmonogram přehlídky pro pátou sezónu začne v neděli večer hodinovým časovým úsekem. V epizodě 1 nové sezóny se Team Teigen/Legend ujímá týmu Pravidla Vanderpump , ale nejsou to jediné slavné týmy v mixu. V hodinovém programu se představí tým Chrissy Teigen a Johna Legenda proti obsazení hitové show Bravo Pravidla Vanderpump . Představí také rodiny Terry Crews a Karamo Brown. Team Legend/Teigen bude hrát za charitativní City Harvest, zatímco Pravidla Vanderpump hraje hry pro The Vanderpump Dog Foundation. Mezitím tým Crews hraje za Boys & Girls Clubs of America a Brownův tým hraje za OutRight Action International.

V týmu Teigen/Legend hrají John Legend a manželka Chrissy Teigen spolu s Johnovým bratrem Ronem Stephensem, Chrissyinou matkou Pepper Teigen a Chrissyinou sestrou Tinou Teigen. Členové obsazení z Pravidla Vanderpump proti komu jsou Lisa Vanderpump, Tom Sandoval, Ariana Madix, Tom Schwartz a Katie Maloney-Schwartz.

Za tým Karama Browna, Broadwayský svět oznámil, že tým tvoří Brownův snoubenec Ian Jordan, Brownův syn Jason, Mom Charmaine Grant a Brownova sestra Kamilah. Na Team Crews se k Terry Crews připojí jeho manželka Rebecca, tchyně Anna K. Lund, jeho dcera Tera a dcera Azriel.

Navíc Celebrity Family Feud dnes v premiéře se odehrává několik dalších velkých televizních akcí. Jedním z nich jsou ceny Tony Awards 2019. Další je dlouho očekávaná druhá sezóna Velké malé lži . Existuje také několik velkých finále pro programy, jako je hitová show Miliardy .

Celebrity Family Feud bude vysílat v hodinovém časovém úseku, od 8 do 9 hodin ET/PT a 7 - 20 hodin CT.


Populární Problémy

Jermell Charlo se v sobotu večer v San Antoniu ujal Briana Castana. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje, pokud nemáte kabel.

Georgia State a Appalachian State se setkávají v klíčové bitvě o vedení Sun Belt East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Novak Djokovič ve wimbledonském finále ve čtyřech setech zvítězil nad Matteem Berrettinim, aby získal šestou korunu v All England Clubu a celkově 20. majora.

Steph Curry se vrací, protože Warriors ve čtvrtek večer hostí Raptory. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Syndrom prázdného hnízda je stav, kdy se cítíte smutní nebo truchlíte, protože vaše děti odešly z domova. Můžete podporovat své děti a chtít, aby uspěly, ale přizpůsobit se a nechat jít může být pro některé lidi těžší než pro ostatní. Můžeš...

Jak odhadnout velikost porce. Pokud jsou vaše porce příliš velké, může být vaše strava vyvedena z rovnováhy nebo můžete mít potíže s udržením váhy. Mnoho lidí bude používat porci váhy nebo odměrku, aby bylo přesnější s porcí ...