Jak sledovat státní fotbal v Iowě bez kabelu

Iowa State Football Sledujte online

Getty Iowa State QB Brock Purdy.Matt Campbell a Iowa State Cyclones vstupují do sezóny 2020 mezi oblíbené, aby vyzvali Oklahomu ve Velké 12.Jejich televizní program na rok 2020 není zcela dokončen, ale hry státu Iowa budou vysílány na ABC, ESPN, ESPN2, ESPNU, Fox, Fox Sports 1 nebo ESPN+.Budete ke sledování všech her ESPN+ potřebujete předplatné , ale tady je návod, jak sledovat všechny ostatní fotbalové zápasy státu Iowa v roce 2020 online bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Iowa State Football na FuboTV

Zahrnuty fotbalové kanály státu Iowa : ABC (živé na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, Fox (živé na vybraných trzích) a Fox Sports 1 ve FuboTV Family; ESPNU v doplňku Sports PlusCena po zkušební verzi zdarma : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports PlusMůžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), Fox (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU, FS1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .Pro hry na kanálech ABC nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření FuboTV.

Pro hry na Fox nebo Fox Sports 1 , můžete sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenávejte je.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Nejen, že má nejvíce kanálů, ale je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone. Kromě toho jsou na mnoha trzích k dispozici místní kanály, což je důležité pro hry států Iowa, které jsou na ABC nebo Fox.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že jej můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma) a velmi důležitá 72hodinová funkce zpětného pohledu.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály a funkce je FuboTV v konečném důsledku stále velmi dobrou hodnotou za peníze.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

kdo s tenisem začal

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte Iowa State Football na Hulu

Zahrnuty fotbalové kanály státu Iowa : ABC (živé na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU, Fox (živé na vybraných trzích) a Fox Sports 1

Cena po zkušební verzi zdarma : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady ve streamovací knihovně)

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), Fox (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU, FS1 a 60+ dalších televizních kanálů na Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte hry Iowa State živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na kanálech ABC nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pro hry na Fox nebo Fox Sports 1 , můžete sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živé vysílání, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, navíc 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Má místní kanály na mnoha trzích (důležité pro hry státu Iowa na ABC a Fox) a je to nejlepší kombinace sportu a zábavy. Nejen, že získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte Iowa State Football na Vidgo

Zahrnuty fotbalové kanály státu Iowa : ABC (živé na vybraných trzích), Fox (živé na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU a Fox Sports 1

Cena po zkušební verzi zdarma : 40 $ za měsíc (po 90 dnech se zvýší na 45 $ za měsíc)

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU, Fox (živě na vybraných trzích), FS1 a 60+ dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .

Pro hry na kanálech ABC nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Vidgo.

Pro hry na Fox nebo Fox Sports 1 , můžete sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

Proč byste měli používat Vidgo?

Chybí mu některé funkce (jako DVR) a má také místní kanály dostupné na malém počtu trhů, ale je to nejméně nákladná streamovací služba se všemi ABC, Fox, FS1, ESPN, ESPN2 a ESPNU.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam sportovních kanálů Vidgo

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC Network

Celkem k dispozici sportovní kanály : patnáct


Sledujte Iowa State Football na Sling TV

ABC není součástí Sling TV, ale tyto hry můžete sledovat v aplikaci ESPN

Zahrnuty fotbalové kanály státu Iowa : Fox (žije na vybraných trzích) a Fox Sports 1 v Sling Blue; ESPN a ESPN2 v Sling Orange; ESPNU v doplňku Sports Extra

Cena po zkušební verzi zdarma : 30 $ měsíčně za Sling Blue; 30 $ měsíčně za Sling Orange; 45 $ měsíčně za Sling Orange+Blue; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2, ESPNU, Fox Sports 1 a dalších 45 televizních kanálů prostřednictvím Balíček Sling TV Sling Orange+Blue a doplněk Sports Extra . Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete první měsíc slevu 10 $ a získat zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry Iowa State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Sling.com . Hry ABC nelze sledovat v aplikaci Sling.

Pro hry na kanálech ABC nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Sling TV.

Pro hry na Fox nebo Fox Sports 1 , můžete sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR nebo můžete upgradovat na 50 hodin za dalších 5 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Sling TV?

Přizpůsobení balíčku kanálů. Pokud chcete pouze Fox a Fox Sports 1 (který měl v minulé sezóně 9 her Iowa State), Sling Blue je levnější než všechny ostatní streamovací služby. Podobně je Sling Orange nejlevnějším způsobem, jak získat pouze kanály ESPN. A i když chcete všechny tyto kanály dohromady, doplněk Sling Orange+Blue a Sports Extra je celkově stále relativně levnou volbou.

Jen si všimněte, že Sling TV má místní kanály jako Fox a NBC k dispozici na mnohem méně trzích než FuboTV nebo Hulu s živou televizí .

Seznam sportovních kanálů Sling TV

Kompletní seznam kanálů najdete zde

Sling Blue : Fox (žije na vybraných trzích), Fox Sports 1, NBC (žije na vybraných trzích), NBC Sports Network

Sport Extra při přidání do modré : BeIN Sports, Fox Sports 2, Golf Channel, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network, Tennis Channel

Sling Orange : ESPN, ESPN2, Stadium, TNT

Sports Extra při přidání do Orange : ACC Network, beIN Sports, ESPN News, ESPNU, Longhorn Network, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Pac-12 Network, SEC Network, Tennis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 2. 3


Sledujte Iowa State Football na ESPN+

Poznámka: Tyto hry jsou exkluzivní pro ESPN+ a nelze je sledovat prostřednictvím žádné jiné streamovací služby

V tuto chvíli není jasné, zda nějaké hry státu Iowa budou na ESPN+, protože televizní program není dokončen. Ale protože Big 12 má partnerství s ESPN+, je vždy možné, že tam letos mají jednu nebo dvě hry.

Pokud Iowa State nakonec hraje na ESPN+, můžete se zaregistrovat přímo zde:

Získejte ESPN+

Kromě mnoha exkluzivních univerzitních fotbalových her a dalších univerzitních sportů zahrnuje ESPN+ akce UFC, mezinárodní fotbal (Bundesliga, Serie A, FA Cup, Carabo Cup a další), box o nejlepší umístění, tenisové turnaje Grand Slam, MLB, NHL a MLS, plus všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu (poté můžete upgradovat Hulu na Hulu s živou televizí pro další hry státu Iowa), všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledujte hry naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo je můžete sledovat na počítači přes ESPN.com.


Plán fotbalového státu Iowa 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
So, 12. září Louisiana Poledne ESPN
So, 19. září SBOHEM
So, 26. září na TCU TBA TBA
So, 3. října Oklahoma TBA TBA
So, 10. října Texas Tech TBA TBA
So, 17. října SBOHEM
So, 24. října ve státě Oklahoma TBA TBA
So, 31. října v Kansasu TBA TBA
So, 7. listopadu Baylor TBA TBA
So, 14. listopadu SBOHEM
So, 21. listopadu Kansaský stát TBA TBA
Pá, Listopad 27 v Texasu TBA Síť ABC/ESPN
So, Dec. 5 západní Virginie TBA TBA
So, 12. nebo 19. prosince Velké mistrovství 12 TBA TBA

Iowa State Football Preview 2020

Cyklóny zakončily sezónu 2019 s celkovým skóre 7-6, zatímco ve hře Big 12 hrály 5-4. V útoku byli lepší než kdy dřív, když získali 418 bodů ( to je 32,2 na hru ), což bylo nejvíce v historii programu.

Vedené juniorským rozehrávačem Brock Purdy , letos budou ještě lepší. Purdy měl v roce 2019 zlomový rok, hodil na 3 982 yardů, 27 přistání a devět zachycení ve 13 hrách. Dokončil více než 66 procent svých přihrávek a měl také 249 yardů a osm skóre na zemi, takže může dát obranné záchvaty.

Hlavní trenér Matt Campbell ví, že má v Purdy drahokam, a minulý týden velmi pochválil svého mladého volajícího.

Opravdu nevím, co je to pětihvězdičkový talent, protože bych vzal Brocka Purdyho za jakéhokoli quarterbacka v zemi, Řekl Campbell . Ale co bych řekl, je, že z pohledu vedení, když je ten chlap konzistentní a když je ten chlap stejný chlap každý den, vždy to dává vašemu fotbalovému týmu šanci být úspěšný. A jsme si jisti, že máme velmi talentovaného fotbalistu z hlediska dovedností, ale ještě talentovanějšího, pokud jde o mentální složení a vedení. Jsme rádi, že máme takového vůdce. Za mě jsem vděčný, že mohu vést s Brockem. Mám pocit, že jsme vyrostli jako program, stejně jako se rozrostl Brock.

Všechny šípy směřují k tomuto útoku Cyclones, ale je to na obraně, kde bude tým potřebovat vidět výrazné zlepšení, pokud chce svrhnout Soonery na konferenci.

Linebacker Mike Rose a safety Greg Eisworth se v této sezóně vrací a ukotví obranu, která dala 25,9 bodu na zápas, což bylo na 50. místě ze 130 týmů.

Cyklóny budou v této sezóně bez Ray Limy, což bude pro jejich obrannou linii velká rána, pokud nenaleznou způsob, jak zaplnit jeho značnou obuv. Jamahl Johnson je také pryč a bude na Latrell Bankston, aby zvýšil. Obranný lajnista o rozměrech 6’1 “300 liber bude muset pomoci nejlepšímu vracejícímu se přihrávce týmu, Jaquanovi Baileyovi, a pokud dokáže upoutat dostatečnou pozornost a zdvojnásobit týmy, mohla by tato obrana některé lidi překvapit.

Cyklóny nedávno zvrátil rozhodnutí hrát před přibližně 25 000 fanoušky v sezóně proti Louisianě. Místo toho budou hrát na prázdném stadionu, alespoň v den zahájení.


Populární Problémy

Jak vyrobit Habanero Margarita. Habañero margarita je ideální pro ty, kteří mají rádi kořeněná jídla. Je to skvělé párování s jakýmkoli jihozápadním kurzem. Dávejte si pozor na počáteční kop, ale po několika doušcích zjistíte, že prostě nemůžete dát ...

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Jak léčit kompresní zlomeniny pomocí chirurgie zad. Když se kost v páteři zhroutí, říká se tomu zlomenina obratle. Tato zranění jsou obvykle důsledkem těžké osteoporózy, dlouhodobého užívání steroidů, určitých typů ...

Dominic Thiem nemohl přestat chválit svého bratra a řekl, že je hrdý na své schopnosti a úspěchy. V roce 2019 se Moritz stal profesionálem a doprovází Dominika na mnoha jeho tenisových cestách.

Jak se dostat do jména kapitán roztleskávačky. Už od střední školy jste snili o tom, že budete kapitánem roztleskávaček? Myslíte si, že máte na to, abyste mohli vést své roztleskávačky? Se správným přístupem a trochou úsilí budete jmenováni ...