Přímý přenos Wilder vs Fury 2: Jak se dívat online

Hodinky Wilder vs Fury 2

Getty Americký boxer Deontay Wilder (L) a britský boxer Tyson Fury se během tiskové konference 19. února 2020 na MGM Grand Las Vegas v Las Vegas v Nevadě dostanou do hádky. - Boxeři budou bojovat o titul mistra světa v těžké váze (WBC) 22. února 2020 v MGM Grand Garden Arena v Las Vegas. (Foto: John Gurzinski / AFP) (Foto: JOHN GURZINSKI / AFP prostřednictvím Getty Images)

Poté, co jejich první boj před 14 měsíci proběhl s rozdělenou remízou, se Deontay Wilder a Tyson Fury střetnou znovu v sobotu večer v MGM Grand Garden Arena.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Abyste mohli sledovat živý přenos hry Wilder vs Fury 2 (PPV karta začíná v 9:00 ET/18:00 PT), budete si muset zakoupit PPV (79,99 $) buď prostřednictvím ESPN+ nebo Fox Sports . Souboj pak můžete sledovat živě online na svém počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

bílé tenisky Converse

Zde je přehled vašich možností nákupu:


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím ESPN+

Ať už jste předplatitelem ESPN+ nebo vy zaregistrujte se na měsíc (4,99 $), můžete kupte si Wilder vs Fury 2 PPV za 79,99 $ právě zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV

přímý přenos clemson vs pittsburgh

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete na počítači sledovat hry Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím Fox Sports

Můžete si také koupit Wilder vs Fury 2 prostřednictvím Fox Sports. Cena je také 79,99 $, přičemž jediným skutečným rozdílem je, že budete sledovat digitální platformy Fox spíše než ESPN.

Osobně doporučuji možnost ESPN, protože podle mých zkušeností byla aplikace ESPN spolehlivější než Fox. Pokud však dáváte přednost Fox Sports, můžete si ji objednat prostřednictvím nich zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV na Foxu

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete sledovat zápasy Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty na počítači přes FoxSports.com, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports.


Náhled Wilder vs Fury 2

Ani těžká váha neprohrála od svého posledního setkání v roce 2018, kdy jejich bitva tam a zpět dala každému z nich jedinou remízu jejich respektované kariéry. Odveta bude po dlouhé době jedním z nejočekávanějších zápasů, zejména s ohledem na to, jak jejich první zápas skončil.

nejlepší tenisky 2019

Wilder (42-0-1, 41 KO) přibitý Fury (29-0-1, 20 KO) s rychlý 1-2 ve 12. kole, srazil britského boxera na plátno. Furymu se podařilo vzpamatovat se a dokončit, jeho drť a odhodlání mu pomohly vstřelit remízu. Tentokrát však bude přímo hledat vítězství a tento boj považuje za důležitý z mnoha důvodů.

Jedná se o největší věc v těžké váze za dlouhou, dlouhou, dlouhou dobu a věřím, že zde dáváme příklad, že nejlepší by měli bojovat proti sobě ve všech váhových kategoriích, Řekl Fury ve čtvrtek. Doufejme, že po tom začnou ti nejlepší bojovat mezi sebou.

Věci byly mezi oběma bojovníky zpočátku relativně srdečné, dokud Fury nezačal předpovídat, že ve druhém kole KO Wildera - tvrzení Wilder nepřijal laskavě.

Je to k smíchu, Odpověděl Wilder . Už považuji jeho ruce za polštáře a nikoho nespí, řekl Wilder. Jako bojovník nemá moc. Mysleli byste si, že jste velký muž s hmotností přes 250 liber, který přináší sílu stolu. Je to skvělý boxer, ale nemá sílu. Aby mohl říci, že mě ve druhém kole vyřadí, je to jen příprava na postup.

nejlepší způsob čištění tenisek

Zatímco Wilder může být silnějším bojovníkem, který nabalí nejvíc na jeden úder, Furyho styl a nepředvídatelnost by z něj měly udělat věky.

Dozvěděl jsem se, že Wilder může být zasažen a že může být zraněn, Řekl Fury. Má velkou pravou ruku a to je vše. Je to jednorozměrný bojovník a já to dokážu. Teď vím, že vzdálenost dokážu zvládnout, a až mu ublížím, vrhnu na něj všechno kromě kuchyňského dřezu a on to nevydrží.

Pokud nedojde k další remíze, jeden z těchto dvou mužů opustí svou první porážku v kariéře.


Populární Problémy

Jak se zbavit francouzské klávesnice. Tento wikiHow vás naučí, jak přepnout z francouzského rozložení klávesnice na preferovaný jazyk na vašem PC nebo Mac. Ať už používáte Windows nebo macOS, můžete si nechat francouzskou klávesnici pro ...

Leander Paes říká, že v posledním desetiletí bylo zlepšení tenisové infrastruktury jen okrajové, ale za poslední tři desetiletí rostlo mílovými kroky. Tenisová hvězda říká, že znalosti o kondici a dietě také hodně vzrostly.

Světová jednička 22 promluvila se Sportskeeda o největších momentech jeho dosavadní kariéry, novém formátu Davis Cupu, zraněních a spoustě dalších.

Strážce je někdo, kdo stráží někoho jiného, ​​když má kouzlo a typ. Jednat jako jeden je zábavné a snadné. Začněte s těmito jednoduchými kroky! Rozhodněte, jaký typ opatrovníka jste. Níže jsou uvedeny typy. Tento článek také popisuje ...

Vedená Kylerem Murrayem by Arizona Cardinals měla být jedním z nejzajímavějších týmů NFL v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat hry Cardinals online bez kabelu.

Chcete sledovat premiéru Westworld online? Zde je návod, jak to udělat, i když nemáte kabel nebo nemáte HBO.