Přímý přenos Wilder vs Fury 2: Jak se dívat online

Getty Americký boxer Deontay Wilder (L) a britský boxer Tyson Fury se během tiskové konference 19. února 2020 na MGM Grand Las Vegas v Las Vegas v Nevadě dostanou do hádky. - Boxeři budou bojovat o titul mistra světa v těžké váze (WBC) 22. února 2020 v MGM Grand Garden Arena v Las Vegas. (Foto: John Gurzinski / AFP) (Foto: JOHN GURZINSKI / AFP prostřednictvím Getty Images)zkosení tenisových raket

Poté, co jejich první boj před 14 měsíci proběhl s rozdělenou remízou, se Deontay Wilder a Tyson Fury střetnou znovu v sobotu večer v MGM Grand Garden Arena.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Abyste mohli sledovat živý přenos hry Wilder vs Fury 2 (PPV karta začíná v 9:00 ET/18:00 PT), budete si muset zakoupit PPV (79,99 $) buď prostřednictvím ESPN+ nebo Fox Sports . Souboj pak můžete sledovat živě online na svém počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.Zde je přehled vašich možností nákupu:


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím ESPN+

Ať už jste předplatitelem ESPN+ nebo vy zaregistrujte se na měsíc (4,99 $), můžete kupte si Wilder vs Fury 2 PPV za 79,99 $ právě zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPVJakmile si zakoupíte PPV, můžete na počítači sledovat hry Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím Fox Sports

Můžete si také koupit Wilder vs Fury 2 prostřednictvím Fox Sports. Cena je také 79,99 $, přičemž jediným skutečným rozdílem je, že budete sledovat digitální platformy Fox spíše než ESPN.

Osobně doporučuji možnost ESPN, protože podle mých zkušeností byla aplikace ESPN spolehlivější než Fox. Pokud však dáváte přednost Fox Sports, můžete si ji objednat prostřednictvím nich zde:Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV na Foxu

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete sledovat zápasy Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty na počítači přes FoxSports.com, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports.


Náhled Wilder vs Fury 2

Ani těžká váha neprohrála od svého posledního setkání v roce 2018, kdy jejich bitva tam a zpět dala každému z nich jedinou remízu jejich respektované kariéry. Odveta bude po dlouhé době jedním z nejočekávanějších zápasů, zejména s ohledem na to, jak jejich první zápas skončil.

Wilder (42-0-1, 41 KO) přibitý Fury (29-0-1, 20 KO) s rychlý 1-2 ve 12. kole, srazil britského boxera na plátno. Furymu se podařilo vzpamatovat se a dokončit, jeho drť a odhodlání mu pomohly vstřelit remízu. Tentokrát však bude přímo hledat vítězství a tento boj považuje za důležitý z mnoha důvodů.

Jedná se o největší věc v těžké váze za dlouhou, dlouhou, dlouhou dobu a věřím, že zde dáváme příklad, že nejlepší by měli bojovat proti sobě ve všech váhových kategoriích, Řekl Fury ve čtvrtek. Doufejme, že po tom začnou ti nejlepší bojovat mezi sebou.

Věci byly mezi oběma bojovníky zpočátku relativně srdečné, dokud Fury nezačal předpovídat, že ve druhém kole KO Wildera - tvrzení Wilder nepřijal laskavě.

Je to k smíchu, Odpověděl Wilder . Už považuji jeho ruce za polštáře a nikoho nespí, řekl Wilder. Jako bojovník nemá moc. Mysleli byste si, že jste velký muž s hmotností přes 250 liber, který přináší sílu stolu. Je to skvělý boxer, ale nemá sílu. Aby mohl říci, že mě ve druhém kole vyřadí, je to jen příprava na postup.

sledovat chrisley ví nejlépe online

Zatímco Wilder může být silnějším bojovníkem, který nabalí nejvíc na jeden úder, Furyho styl a nepředvídatelnost by z něj měly udělat věky.

Dozvěděl jsem se, že Wilder může být zasažen a že může být zraněn, Řekl Fury. Má velkou pravou ruku a to je vše. Je to jednorozměrný bojovník a já to dokážu. Teď vím, že vzdálenost dokážu zvládnout, a až mu ublížím, vrhnu na něj všechno kromě kuchyňského dřezu a on to nevydrží.

Pokud nedojde k další remíze, jeden z těchto dvou mužů opustí svou první porážku v kariéře.


Populární Problémy

Zjistěte, v kolik hodin je Talking Dead dnes večer a jak jej můžete sledovat online.

Justine Henin hovořila o tom, jak těžké a zvláštní vítězství Wimbledonu 2008 Rafaela Nadala bylo. Mats Wilander souhlasil s Belgičanem a dodal, že výhra ve Wimbledonu 2008 udělala z Nadala superstar.

Můžete se naučit, jak vyrobit květinový kostým na Halloween nebo na další kostýmní párty. Buďte kreativní a můžete si vyrobit květinový kostým pro dospělého, dítě nebo dokonce pro vašeho mazlíčka. Existuje spousta různých druhů květin a jak váš kostým ...

Do tohoto úniku bylo zapleteno několik významných osobností jako Rafael Nadal a Serena Williams.