Živý stream Cowboys vs Giants: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky Cowboys vs Giants

Getty Quarterback Daniel Jones z New York GiantsKdyž se Dallas Cowboys (6–9) utká s New York Giants (5–10) na nedělním stadionu MetLife, čeká nás oba týmy hodně.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Cowboys vs Giants online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Dallasu, New Yorku a všech ostatních měst NFL

raketbal v čínštině

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cowboys vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Dallasu, New Yorku a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

gripy v tenise

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cowboys vs Giants můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

materiál na raketové míčky

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Cowboys vs Giants naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Cowboys vs Giants naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.

Velikost tenisové rakety pro 8 let

Náhled Cowboys vs Giants

Pro oba týmy to bude obrovská hra, která bude mít důsledky pro play -off. Pokud zde vyhraje New York a Philadelphia Eagles porazí fotbalový tým Washingtonu, obři si zajistí NFC East spolu s místem pro play -off. Pokud Dallas zvítězí, bude také potřebovat ztrátu s laskavým svolením WFT, aby vyhrál Východ a postoupil do play -off. I když tuto divizi Washington může prohrát, tento zápas stále slibuje, že bude fascinující.

Cowboys vyhráli tři po sobě, přičemž jejich poslední vítězství nad Philadelphia Eagles, 37-17, minulý týden. Rozehrávač Andy Dalton měl nejlepší předvedení v sezóně, zajel 22-30 na 377 yardů, tři přistání a odposlech. Hvězdný běh zpět Ezekiel Elliott měl také rekordních 105 yardů na 19 přenosech. Byl to druhý Zekeův zápas na 100 yardů v sezóně a hlavní trenér Cowboys Mike McCarthy tento týden řekl, že je vhodná doba, aby jeho tým konečně dosáhl svého kroku.

Pokud můžete hrát svůj nejlepší fotbal v prosinci, máte zjevně největší šanci, pokud máte možnost být na turnaji, řekl McCarthy: podle The Morning Call. Poslední tři týdny jsme toho dosáhli. Naším cílem je jasně jet do New Yorku a vyhrát tuto hru, ale doufejme, že tento týden předvedeme nejlepší fotbal.

Mezitím se v New Yorku tento týden objevilo trochu dramatu mezi hlavním trenérem Joe Judgeem a quarterbackem Danielem Jonesem poté, co Jones veřejně diskutoval o podrobnostech problému ochromení, který ho v poslední době trápí. Myslím, že z kazety poznáte, že nemůžu dělat spoustu věcí, na které jsem zvyklý, řekl Jones. od Paula Schwartze New York Post. Jones také poznamenal, že plánuje hrát z kapsy, což je poznámka, kterou jeho hlavní trenér vzal.

Včera jsem četl Danielovy komentáře, řekl soudce, podle Pro Football Talk . Pravděpodobně o něco více připravené, než bych s ním byl právě tam. Ale jak jsem řekl včera, uděláme vše pro to, abychom zápas vyhráli. Ale opět to nemohu dostatečně zdůraznit, vždy budu brát v úvahu zdraví hráčů, jak tuto hru nazýváme.

Obři se snaží ukončit tříhru smyk, takže Dallas je jednoznačně žhavější tým, který do toho vstupuje. Zda tato horká série pokračuje, se teprve uvidí. Když se tyto dva týmy hrály naposledy proti sobě, Dallas 11. října doma vyhrál 37: 34.


Populární Problémy

Trénink s Rafaelem Nadalem by podle trenéra Ricarda Piattiho mohl Janniku Sinnerovi pomoci zlepšit jeho hru. Hříšník si přeje, aby se jednoho dne stal světovou jedničkou, a Piatti nenechává kámen na kameni, aby mu pomohl se tam dostat.

Patrick Mouratoglou věří, že Dominic Thiem a Daniil Medvedev jsou dva favorité na trofej US Open 2020. Francouz dodal, že mezi nimi byl zatím Thiem nejpůsobivějším hráčem.

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března.

Zde je sbírka tipů a skrytých funkcí Wii Sports, od modrého pole v tenise po převrácení všech 91 kolíků v Power Throws. Pokud to zní zajímavě nebo máte potíže, čtěte dále! Pokud máte nějaké další skvělé nápady, napište ...

Pokud toužíte po drsném, nebezpečném vzhledu metalové módy, nejste sami. Oblékání kovu vám může dát trochu náskok a umožní vám předvést svou individualitu. I když to může vypadat jako ošemetný styl, je docela snadné ...

Hamou vstoupil na French Open jako zástupný znak a prohrál v prvním kole.