Jak se dívat na předsezónní hru Bucs vs Steelers online bez kabelu

Sledujte Bucs vs Steelers online

Getty

Tampa Bay Buccaneers se blíží k další neuspokojivé sezóně a snaží se dobře odstartovat, protože se poprvé od roku 2008 pokoušejí dostat do play -off. Začnou hrát v předsezóně v pátek večer proti Steelers, kteří ještě ne byli mimo mix play-off tak dlouho jako Tampa, ale odcházeli ze sezóny plné turbulencí a budou jim chybět dvě domácí superhvězdy v Le'Veon Bell a Antonio Brown.

Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílané na různých místních kanálech pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi (NBC v Tampa Bay, CBS v Pittsburghu) a na NFL Network pro diváky mimo trh. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

NBC, CBS, Fox, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bucs vs Steelers na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Fanoušci v Pittsburghu a Harrisburgu: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu v Pittsburghu a Harrisburgu) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

kde sledovat temnou stranu prstenu

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živé přenosy Bucs vs Steelers na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, NBC, ABC, CBS & CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ). Síť NFL není zahrnuta, takže je to možnost pouze pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

nákup tenisových raket online

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bucs vs Steelers na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Všechny zahrnují NBC, Fox, ABC, CBS a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ), zatímco síť NFL je v horních třech svazcích. NBC není v Tampě k dispozici, takže pokud tam žijete, budete chtít použít jinou možnost.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos her Bucs vs Steelers na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

jak zjistit, zda je diamantový tenisový náramek skutečný

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postsezonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bucs vs Steelers a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Bucs vs Steelers

Bucs mají v této sezóně v Bruce Arians dalšího nového hlavního trenéra - svého pátého hlavního trenéra za poslední desetiletí. Arians je dvojnásobný AP trenér roku, který naposledy trénoval za Arizona Cardinals. V Arizoně byl Arians architektem za rojivou obranou těžkou na obrat, která se dobře spojila s úspěšným leteckým útokem na útočném konci. Pod dohledem Arianů měli Cardinals pouze jednu poraženou sezónu, zatímco Bucs za stejnou dobu shromáždili pouze jednu vítěznou sezónu.

Arians je známý jako jeden z předních ligových šeptačů ligy a pomohl vést hráče jako Andrew Luck a Carson Palmer k vynikajícím sezónám. Bucs doufají, že Arianové dokážou své kouzlo zpracovat s talentovaným, ale nekonzistentním Jameisem Winstonem, a souboj s Steelers dává světu první pohled na nové duo Winston-Arians.

Oceláři se pokoušejí přejít do nové éry, když se dva ze tří Killer B vymanili z města. Zbývá jen dlouholetý franšízový rozehrávač Ben Rothlisberger a Steelers doufají, že běží zpět James Connor, který dokáže znovu získat své kouzlo z minulé sezóny, zatímco široký přijímač JuJu Smith-Schuster učinil další krok ve svém vývoji jako hlavní možnost.

Buccaneers se rozhodli jít v draftu těžce do obrany, protože se snažili napravit jednu z nejhorších jednotek ligy v minulé sezóně. Od prvního kola by se mělo očekávat, že Devin White okamžitě vstoupí do hlavní role, zatímco nový přírůstek Ndamukong Suh se snaží vstoupit a zaplnit prázdnotu, kterou zanechal franšízový základní kámen DT Gerald McCoy.

Oceláři naopak byli v minulé sezóně docela průměrnou ligou, která v draftu i ve volné agentuře provedla řadu tahů, aby pomohla naplnit některé oblasti potřeby. Draftování linebackera Devina Bushe při podpisu veterána Marka Barrona, obrana Steelers vypadá, že udělala krok zpět na správnou cestu. Jedna věc, kterou stojí za to sledovat, je stav bývalého obránce All-Pro Joe Hadena, který musel ve středu odpoledne opustit trénink na vozíku a utrpěl zjevné zranění kotníku.

Oba týmy vstupují do předsezóny s řadou zásadních otázek a jejich ukázka - i když omezená velikost vzorku - by měla poskytnout solidní náznak toho, co ještě tyto dva týmy potřebují upravit, aby mohly v nadcházející sezóně skutečně soutěžit.


Populární Problémy

Pokud jste relativně zdatný člověk, který chce svůj fitness režim posunout na další úroveň, možná budete chtít cvičit plyometrii. Plyometrická cvičení zvyšují vaši sílu a sílu pomocí skoků a výbušných pohybů. Plyometrie ...

Sania Mirza věří, že Roger Federer je největším hráčem všech dob, protože jeho talent je vyšší než u kohokoli jiného.

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

Jak vytvořit mapu pokladu pirátů pro děti. Zakopaný poklad, pirátské lodě, „X“ označuje místo - mapy pokladů s pirátskou tematikou jsou plné zábavy! Autenticky vypadající mapu můžete vytvořit z materiálů z domova, zasadit pirátský poklad na ...

Po 12leté přestávce je Kim Possible zpět ve formě živého akčního filmu. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu 2019 online.