Jak sledovat Penn State Football bez kabelu

Getty Hlavní trenér Penn State James FranklinPo první prohrané sezóně během působení Jamese Franklina vstupuje Penn State do sezony 2021 s vykoupením v mysli, což by mělo přispět k velmi zábavné kampani.

V roce 2021 budou hry Penn State vysílány buď na ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox nebo Fox Sports 1.cestovní tenisky

Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos všech fotbalových zápasů Penn State online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Součástí jsou fotbalové kanály Penn State : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox 4K, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici naživo na většině, ale ne na všech trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Penn State s předplatným startovacího balíčku FuboTV (celkem 100+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry Penn State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Fubo.


Vidgo

Součástí jsou fotbalové kanály Penn State : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Penn State s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Penn State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Cowboys vs steelers live stream zdarma

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Součástí jsou fotbalové kanály Penn State : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici na většině trhů, ale ne na všech)

Můžete sledovat živý přenos každé hry Penn State s předplatným Hulu With Live TV (celkem 65+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, hry Penn State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Součástí jsou fotbalové kanály Penn State : Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (Fox je k dispozici živě na vybraných trzích)

tenisová pravidla pro figuríny

Můžete sledovat živý přenos většiny her Penn State (bez ABC) s předplatným balíčku Sling Orange a Blue + Sports Extra od Sling TV (celkem 70+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale první měsíc můžete získat za 35 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry Penn State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nové epizody showtime The Circus streamované online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat štědrovečerní mši 2019 s papežem Františkem v bazilice svatého Petra ve Vatikánu v Římě v Itálii, živé přenosy online bez kabelu.

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Jak přimět vaše rovnátka méně bolet. Vytáhnout zuby do správného zarovnání není snadný proces. Každý, kdo má rovnátka, zažije alespoň několik dní bolesti nebo bolesti. Vaši spojenci jsou léky proti bolesti, měkké jídlo a zubní vosk. Volání...

Rafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovic a Dominic Thiem jsou všichni na vstupním seznamu pro národní banku Open 2021, která má začít 7. srpna.