Jak sledovat můj život 600 lb online bez kabelu

Můj život 600 liber na TLC

TLC Můj život 600 liber na TLC

Můj život 600 LB je reality show, která sleduje morbidně obézní lidi, kteří bojují o záchranu života. Devátá sezóna má premiéru ve středu 30. prosince ve 20 hodin. ET/PT na TLC.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Můj život 600 liber online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos TLC a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Můj život 600 liber žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

proč tenis používá 15 30 40

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos TLC a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Můj život 600 liber živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jak získat disney plus v roce

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Můj život 600 liber živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TLC a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Můj život 600 liber žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

proč tenisky skřípou

Náhled „Můj 600 lb života“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TLC (@tlc)

Téměř devět let, Můj život 600 liber podle tiskové zprávy TLC zaznamenává boje morbidně obézních lidí, kteří bojují o záchranu vlastních životů tím, že se odvážně rozhodli podstoupit vysoce rizikový chirurgický bypass žaludku.

tenisový spin slouží

Pokračuje, Chronicling celoživotních útrap se závislostí a nevyhnutelný dopad, který jejich stav má na jejich nejbližší vztahy, každá epizoda poskytuje pohled dovnitř na extrémní emocionální a fyzické cesty, které musí každý člověk podstoupit, aby se kvalifikoval na záchrannou operaci u Dr. Nowzaradana.

The TLC stránky popisuje to jako: TLC vypráví silné příběhy v hodinových epizodách a sleduje lékařské cesty morbidně obézních lidí, kteří se pokoušejí zachránit si vlastní život. Představení jednotlivci-každý o hmotnosti více než 600 liber-čelí celoživotním emocionálním a fyzickým bojům, když se odvážně rozhodli podstoupit vysoce rizikový chirurgický bypass žaludku. Kromě toho, že drasticky změní svůj vzhled, doufají, že získají zpět svou nezávislost, napraví vztahy s přáteli a rodinou a obnoví pocity vlastní hodnoty.

Když se show vrací do své deváté sezóny, premiéra se zaměřuje na Samanthu, ženu, která váží téměř 1000 liber. Popis epizody zní, Samantha je nebezpečně blízko smrti; aby toho nebylo málo, je placená za jídlo tím, že dělá videa online; pokud Samantha nepřekoná svůj toxický vztah k jídlu, obává se, že nechá svoji dceru bez matky.

Potom 6. ledna, druhá epizoda, je Thederickův příběh, který zaznamenává Thedericka, muže, kterému se kvůli jídlu válelo, a po dobu 10 let šel ven jen pozdravit zmrzlináře. Po nedávném nemocničním zděšení se konečně kliklo na to, že pokud mu program Dr. Now nefunguje, tak nic.

A 20. ledna je Carrie’s Story o ženě, která před 20 lety přišla o otce kvůli zpackané operaci hubnutí. Carrie je na pokraji sežrání k smrti. Aby mohla žít, musí čelit strachu a smutku ze ztráty otce a ukončit cyklus toxického chování se svým manželem Chrisem, škádlí popis.

Můj život 600 liber vysílá ve středu ve 20 hodin ET/PT na TLC.


Populární Problémy

UNC přebírá Texas A&M v Orange Bowl 2021 v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.

Club America a Cruz Azul se setkávají ve druhé etapě finále Liga MX. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech.

Váš průvodce streamováním Popelky online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online epizody 4. série „Sněžení“.

Stát se profesionálním potápěčem vás může přivést k řadě zajímavých kariérních příležitostí. Můžete se stát komerčním potápěčem, který zahrnuje stavbu pod vodou, svařování a údržbu lodi. Můžete být také potápěčem veřejné bezpečnosti ...