Jak streamovat Moana: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyZačít bezplatnou zkušební verzi

Vydáno v roce 2016, Moana vypráví příběh mladé polynéské dívky, která se stane náčelníkem svého lidu, ale která musí nejprve uzdravit oceán, aby je zachránila. Moanu můžete sledovat online prostřednictvím Disney + . Bylo to poprvé od roku 2002, kdy Disney Studios ve stejném roce vydaly dvě celovečerní animované funkce. Film byl úspěšný u pokladny, vydělal více než 643 milionů dolarů a u kritiků, kteří chválili filmová témata, animaci a hudbu. Rodiny nyní sledují streamování Moana.Ve filmu, který byl zařazen do našeho seznamu nejlepších filmů na Disney Plus, se představili nováčci Auli’I Cravalho a Dwayne ‘The Rock’ Johnson jako hlavní postavy a hudba Lin-Manuela Mirandy z Hamilton sláva.

Moana byla nominována na dvě ceny Akademie, za nejlepší animovaný celovečerní film a nejlepší původní píseň a získala 20 cen, včetně dvou Annie’s, a cenu Grammy za nejlepší píseň napsanou pro vizuální média (How Far Ill Go).

Vzhledem ke svému silnému přijetí v USA a na zahraničních trzích by Disney také vydal tahitskou verzi pomocí dabingu filmu v maorštině a verze v havajském jazyce. Cravalho vyjádřil Moanu v havajské jazykové verzi stejně jako v anglické verzi. Zde je návod, jak streamovat Moanu online právě teď:Jak streamovat Moana - exkluzivně na Disney+

Moana je jedním z nejlepších nových filmů Disney za poslední desetiletí a streamuje se výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Moana a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Moana
  5. 5. Klepněte na Moana
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


Je ‘Moana‘ na Netflixu?

Ne, Disney Moana již není na Netflixu. Zatímco Moana dříve byl k dispozici na Netflixu, byl odstraněn v prosinci 2019 a nyní je k dispozici výhradně ve službě Disney Plus.


Je ‘Moana’ k dispozici na Amazon Prime?

Zatímco Moana není součástí vašeho standardního předplatného Amazon Prime Video, můžete pronajmout za 3,99 $ streamovat nebo koupit za 19,99 $.


Moana: Přehled

Datum vydání: 23. listopadu 2016
Tvůrci: Jared Bush, Ron Clements, John Musker, Chris Williams, Don Hall, Pamela Ribon, Aaron Kandell a Jordan Kandell
Ředitel:
Ron Clements, John Musker, Don Hall, Chris Williams
V hlavních rolích:
Auli’i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Nicole Scherzinger
Hodnocení:
PG
Synopse:
Mladá dívka právě našla demi-boha, který by vrátil srdce bohyni Te Fiti, aby zachránila její vesnici.


Jak dlouho je Moana?

Moana má běh 103 minut.


Děj Moana

Na polynéském ostrově Motunui lidé uctívají bohyni Te Fiti, která dává životu oceán. Pohyblivý polobůh Maui ukradne srdce Te Fiti, kámen pounamu, aby dal lidem sílu stvoření. Te Fiti se rozpadá a je nahrazen démonem Te Ka, který zaútočí na Maui a pošle svůj kouzelný rybářský háček do moře.

O tisíciletí později mají Tui, náčelník Motunui a Sina, jeho manželka, dceru jménem Moana. Oceán si vybere Moanu, která je fascinována mořem, aby vrátil srdce, ale Moana je jen batole a její rodiče ji drží od vody. Když Moana dovrší šestnáct let a připravuje se, aby se stala dalším náčelníkem svého ostrova, udeří velká plíseň, která zabije jejich vegetaci a odnese jim ryby.

Moana věří, že by se měli dívat za útes, ale její otec s tím nesouhlasí a zakazuje jí chodit ven. Moana stejně jde, ale nemůže se dostat přes vlny útesu a vrací se na ostrov. Její babička Tala, o které si všichni myslí, že je blázen, jí ukazuje jeskyni a uvnitř jsou velké zaoceánské lodě. Moana si uvědomuje, že její lidé kdysi byli cestujícími, a je odhodlanější najít cestu z ostrova. Tala jí řekne, že má srdce Te Fiti, a říká, že dalším opatrovníkem bude Moana.

Když Tala onemocní, naléhá na Moanu, aby odešla, a dává Moaně srdce, aby mohla zachránit jejich lidi. Moana vezme z jeskyně kamakau a jde do oceánu. Setkala se s tajfunem a vyplavila se na ostrov, kde Maui od té doby uvízl na Te Ka, a požaduje, aby mu vrátil srdce. Maui uvězní Moanu v jeskyni, ale ona uteče a on ji pustí na loď. Jsou napadeni piráty Kakamora, ale utečou. V jejich boji si Moana uvědomuje, že Maui ztratil své schopnosti.

Přesvědčí ho, aby jí pomohl, aby se mohl vykoupit a získat zpět své síly. Jdou do říše příšer, kde Tomatoa ukryl Mauiho rybářský háček, protože Maui ví, že musí mít háček k boji. Porazí Tomatoa a pokračují v hledání ostrova Te Fiti. Tam se potýkají s bojem s Te Ka a Maui si je jistý, že prohraje a bude se bát. Otočí se.

Moana požádá oceán, aby našel někoho jiného, ​​protože si nemyslí, že dokáže bojovat sama. Oceán souhlasí a bere srdce Moaně, ale zjevuje se Talain duch, který dodává Moaně sílu. Ponoří se do vody, obnoví srdce a začne se plavat směrem k Te Ka, stejně jako se Maui vrací do boje. Společně čelí Te Ka, ale Mauiho rybářský háček je zničen. Moana projde lávou a zjistí, že Te Fiti je úplně pryč.

plochý tenisový míček

Pak si uvědomí, že Te Ka je zkažený Te Fiti a potká ji uprostřed oceánu a nabídne srdce. To obnoví Te Fiti a zachrání oceán a ostrovy. Te Fiti obnovuje Mauiho rybářský háček a dává Moaně novou loď. Moana a Maui se rozdělí a Moana se vrací ke svému lidu, aby se stal jejich náčelníkem a vedl je oceánskou cestou jako jejich hledač cesty.

Viz také: Nejlepší hračky Moana


Moana Cast

Primární obsazení pro Moanu je polynéského původu; vedou je Dwayne ‘The Rock‘ Johnson a nováček Auli’i Cravalho. Ve filmu debutoval Troy Polamalu, obranný hráč roku NFL roku 2010 a Pittsburgh Steeler v důchodu. Zde jsou hlavní herci z Moany:

Auli'i Cravalho jako Moana

Moana se stane příštím náčelníkem svého lidu a je fascinována oceánem, i když se toho mnozí v její vesnici obávají. Vydá se vrátit srdce Te Fiti, aby zachránila svůj lid. Auli’I Cravalho velký zlom v Hollywoodu nastal, když byla vybrána, aby hrála v Moaně; poskytla hlas pro Moanu v anglické i havajské jazykové verzi filmu. Auli'i se narodila a vyrostla na Havaji a od té doby, co si zahrála v Moana, získala několik dalších pozoruhodných rolí, včetně Ralpha Breaks the Internet, televizního seriálu Rise, a v roce 2019 si zahraje v živém akčním televizním filmu Malá mořská víla. .

Dwayne Johnson jako Maui

Maui byl člověk, kterého rodiče opustili a přijali ho bohové. Když ukradne srdce Te Fiti, ztratí svůj rybářský háček, zdroj své síly, a musí pomoci Moaně zachránit lidi. Dwayne Johnson, také známý jako The Rock, zahájil svou showbyznysovou kariéru jako profesionální zápasník, než udělal skok k filmům. Je hvězdou několika filmů, včetně franšízy Rychle a zběsile a jejího spin-offu Hobbs & Shaw, a také restartované franšízy Jumanji a San Andreas. Objevil se ve více než 100 filmech a televizních seriálech.

Nicole Scherzinger jako Čína

Sina je manželkou náčelníka, Tui a matky Moany. Říká Moana být statečný, ale starosti o ni. Nicole Scherzinger je zpěvačka/skladatelka, herečka a tanečnice, která je nejlépe známá pro své vystoupení v talentových show jako The Masked Singer, Australia’s Got Talent a The X Factor: Celebrity. Svou kariéru zahájila jako jedna z The Pussycat Dolls. Kromě Moany se objevila ve filmech jako Burlesque nebo Muži v černém 3.

Rachel House jako Tala

Tala je babičkou Moany a kdysi byla strážkyní nebo ochránkyní srdce Te Fiti, ale nikdy nedokázala srdce vrátit. Povzbuzuje Moanu, aby zachránila jejich lidi tím, že najde Te Fiti a vrátí srdce. Rachel House je rodilá Novozélanďanka maorského původu; kromě Moany hrála také v Thor: Ragnarok, televizním seriálu Stateless a The Lion Guard.

Temuera Morrison jako Tui

Tui je náčelníkem Motunui a otcem Moany. Jednou se pokusil dostat přes útes, ale nedařilo se mu to; teď si je jistý, že jejich lidé nikdy neměli opustit ostrov, a snaží se udržet Moanu daleko od oceánu. Temuera Morrison je také původem z Nového Zélandu a maorského původu. Hollywood není žádný cizinec, objevil se ve více než 60 filmech včetně Aquaman a The Osiris Child a v televizních seriálech včetně Tatau a Frontier.

Jermaine Clement jako Tomatoa

Tomatoa je krab, který našel Mauiho rybářský háček a ukradl ho a držel ho na vrcholu svého pokladu na dně oceánu v říši příšer. Jermaine Clement je další Novozélanďan, který hrál v Moaně; je také maorského původu. Kromě Moany patří k Clementovým nejvýznamnějším rolím televizní seriál Legie a série filmů Avatar.


Moana Songs and Soundtrack

Skóre filmu napsal Mark Mancina, který také spolupracoval na několika písních. Na soundtracku filmu spolupracovali také Opetaia Foa’I a Lin-Manuel Miranda. Texty jsou v angličtině, samojštině a tookelauánském jazyce. Soundtrack by dosáhl vrcholu na druhém místě žebříčku Billboard na 200. Premiérová píseň How Far’ll Go Go byla nominována na Oscara za nejlepší původní píseň a získala Grammy za nejlepší píseň napsanou pro vizuální média.


Moana u pokladny

K dnešnímu dni Moana vydělala více než 643 milionů dolarů a je 12. nejvýdělečnějším filmem roku 2016. Jedná se o čtvrtý po sobě jdoucí animovaný film od společnosti Disney, který dosáhl hranice 500 milionů a 600 milionů dolarů; další filmy k dosažení tohoto milníku jsou Frozen, Big Hero 6 a Zootopia. Kromě typických amerických a evropských filmových verzí existovaly také verze filmu natočené v havajském jazyce a tahitské verzi využívající maorský jazyk.


Recenze společnosti Moana - Co řekli kritici

Kritici i diváci byli fanoušky filmu a chválili animaci i vyprávění příběhu. Velká část filmu byla CGI animovaná kvůli obtížnosti ručního kreslení oceánských scén; Kritici byli také fanoušky příběhu, který staví mladou dívku proti monstrum v boji za záchranu lidí.


Kam se Moana hodí v Disney Movie Pantheonu

Peter DeBurge, píšící pro časopis Variety, nazval Moanu „návratem k Disneyho renesanci“. Celkově by film byl nominován na 88 cen , včetně Oscarů, a vyhraje 20, včetně Grammy za píseň How Far Ill Go. Moana je první plně počítačově animovaný film, který by dokončili režiséři Ron Clements a John Musker; Mauiho vnímavé tetování je jednou z mála částí filmu, které lze ručně kreslit. Vývoj a vytvoření filmu s 90 animátory pracujícími na konečném produktu by trvalo pět let. Primárním obsazením jsou všichni Pacific Island nebo maorského původu. Ačkoli živě-akční film nebyl ohlášen, Moana se objevuje v zábavních parcích Disney a v Aulani Resort and Spa a v dílech se říká o pokračování.


Přívěs MoanaHrát si

Moana Oficiální americký upoutávka Podívejte se na zbrusu nový upoutávku na Disney Moana! Podívejte se na film s Dwaynem Johnsonem a Auli’i Cravalhem v hlavní roli v kinech na Den díkůvzdání! Před třemi tisíci lety se největší námořníci na světě plavili po obrovském Pacifiku a objevili mnoho ostrovů Oceánie. Pak se ale na tisíc let jejich plavby zastavily - a nikdo… 2016-06-13T01: 14: 06 000Z

Začít bezplatnou zkušební verzi


Drobnosti Moana: 5 rychlých faktů

Moana je první Disneyho film, který má být obsazen především herci polynéského původu. Zde je několik dalších zábavných faktů o Moaně:

1. Animátoři pro Maanu používají maorský symbol

Spirálovitý tvar srdce Te Fiti, který je také zobrazen na plachtě lodi Moana, se nazývá Koru, Maori pro smyčku nebo cívku . Koru symbolizuje věčný pohyb, nový život, růst a sílu. Je to klíčový rys mnoha maorských uměleckých děl, od tetování po řezby.

2. Skladatel píše „Lesklý“ jako Davie Bowie Tribute

Lin-Manuel Miranda napsal několik písní pro Moanu, ale když pracoval na písni pro darebáka Tomatoa, udělal to jako pocta rockové legendě Davidu Bowiemu . Miranda řekl, že poslouchal hodně Bowieho hudby, když pracoval na hudbě pro Moanu, a dávalo mu smysl, aby píseň „Shiny“ měla pocit Davida Bowieho.

3. Animátoři ručně kreslí části Moany

Ačkoli většina Moana je počítačově animovaná, existuje jedna část, která je ručně kreslená. Animátor Eric Goldberg pracoval na ručním kreslení Mauiho tetování , což je poprvé od vydání filmu Medvídek Pú (2011) od společnosti Disney, že film Disney používal ručně kreslenou animaci.

4. Polynésané přestali cestovat na 1 000 let

Podle historických záznamů, jak je objevili režiséři Ron Clements a John Musker při zkoumání filmu, byli polynéští lidé cestujícími a objevovali svět kolem sebe lodí asi do roku 900 př. N. L. Toho času, plavba se na 1 000 let zastavila než se začali znovu plavit. Není známo, proč se plavby zastavily, ani co způsobilo, že se lidé po tak dlouhé době znovu začali plavit.

5. Moana Villains připomínají Fantasia’s Sprites

Oba Te Fiti a Te Ka se vrací ke klasice Disney . Ve filmu Fantasia, vydaném v roce 1940, jsou skřítci v segmentu „ohnivého ptáka“. Oba Te Fiti se podobají skřítkovi ve filmu a Te Ka se podobá ohnivému ptákovi, který je spritem probuzen.


Bude Moana 2?

Ano, bude a Moana 2 , tak jako Společnost Disney oznámila v říjnu 2019 že bylo uvedeno do výroby pokračování. Zatím se ale příliš nevzrušujte; pokračování pravděpodobně vyjde až v roce 2022 (i když to nebylo potvrzeno).

Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního finále FA Cupu mezi Arsenalem a Chelsea, pokud jste ve Spojených státech.

Hart Memorial Trophy a další se rozdávají během středeční přehlídky cen NHL 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bez kabelu zdarma.

Jak dát dohromady rám postele. Rámy postelí se dodávají v tisících různých stylů, což vám umožňuje vybrat si design, který nejlépe odpovídá vaší ložnici. Ačkoli každý rám postele bude mít mírně odlišné montážní pokyny, můžete většinu ...

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.