Jak čistit tenisky Nike

Máte před pár měsíci úžasný nový pár tenisek Nike? A teď vypadají na tři roky? Neboj se. Bez ohledu na slzy a změnu barvy mohou vaše Nikes vypadat jako nové pomocí několika jednoduchých kroků.

Metoda 1 ze 3: Čištění tenisek

 1. Obrázek s názvem Čištění tenisek Nike Krok 1

  1 Zbavte se přebytečné špíny. Abyste se vyhnuli skvrnám, je nejlepší to udělat co nejdříve poté, co jsou vaše boty vystaveny nečistotám. K čištění podešve použijte čistý zubní kartáček s měkkými štětinami.
  • Pokud se tam chcete opravdu dostat, můžete k úklidu zákoutí použít malé štětce, šroubováky, šídla nebo kousky ze souprav na čištění telefonu a brýlí.


 2. 2 Připravte si pěnu. Naplňte umyvadlo teplou vodou a vmíchejte trochu pracího prostředku. Nepřehánějte to. Chcete mírně mýdlovou tekutinu.
  • Pokud čistíte Nike Flyknits, použijte studenou vodu, protože horká voda může tkaninu poškodit. Měli byste také použít jemný čisticí prostředek, jako je Jergens Mild nebo Purpose, než prací prostředek, který obsahuje chemikálie, které by mohly ovlivnit barvivo v tkanině Flyknit.
 3. 3 Dopřejte svým botám houbovou koupel. Houbičkou, hadříkem z mikrovlákna nebo žínkou jemně vydrhněte špinavé části obuvi. Nepoužívejte příliš mnoho tekutiny; nechcete, aby vaše boty byly vlhčí, než musíte. Omyjte mýdlo z houbičky, hadříku z mikrovlákna nebo žínky teplou vodou a otřete jím mýdlo z obuvi.
 4. Obrázek s názvem Čištění tenisek Nike Krok 4

  4 Nechte je uschnout. Boty nechte vyschnout na vzduchu v dobře větrané místnosti. Můžete je umístit na slunné místo, abyste proces trochu urychlili, nebo použít sušičku na studené místo, ale nikdy je nedávejte do sušičky.
  • Boty si můžete nacpat papírovými ručníky, aby jim udržely tvar, ale mějte na paměti, že bez jakéhokoli proudění vzduchu budou déle schnout.
  • Pokud do každé boty vložíte tkaninu ze sušičky, může jim to pomoci rychleji schnout a trochu je osvěžit.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Čištění stélek

 1. 1 Navlhčete vložky. Pusťte je pod vodu, dokud nejsou prosáklé. Buďte k nim šetrní, zvláště pokud se části odlupují nebo jsou poškozené.
 2. 2 Vydrhněte vložky. Nalijte na vložky trochu mycího prostředku nebo pracího prostředku. Jemně je vyčistěte kartáčkem na zuby nebo jiným malým kartáčkem. Pokud je na stélkách viditelný štítek, buďte obzvláště opatrní při jeho drhnutí ..
 3. 3 Opláchněte vložky. Tentokrát použijte studenou vodu. Buďte i nadále něžní, ale ujistěte se, že z něj vytáhnete veškeré mýdlo.
 4. 4 Vysušte vložky. Rozložte ručník a položte jej na něj. Přeložte přes ně zbytek ručníku a přitlačte, aby uschl. Vysušte co nejvíce vody. Vložte vložky, aby uschly v dobře větrané místnosti nebo před ventilátorem. reklama

Metoda 3 ze 3: Udržujte své tenisky čisté na cestách

 1. Obrázek s názvem Vyčistěte tenisky Nike, krok 9

  1 Noste dětské ubrousky. Pokud chcete, aby vypadaly stále jako nové, je nejlepší sundat špínu z obuvi, jakmile ji na ni obujete. Dětské ubrousky jsou velmi jemné a pomohou vám rychle a snadno odstranit špínu z tenisek.
 2. Obrázek s názvem Čištění tenisek Nike, krok 10

  2 Noste tužky. Tužka na gumu je velmi šikovná, jak se zbavit škrábanců a odřenin na gumových částech obuvi. Jednoduše otřete gumu na značce na botě stejným způsobem, jako byste otřeli špatně napsané slovo na kus papíru.
 3. Obrázek s názvem Čištění tenisek Nike, krok 11

  3 Kupte si vložky. Existují tuhé papírové a lepenkové vložky, které si můžete koupit a dát si je do bot, když je nenosíte. To zajistí, že si boty udrží svůj tvar a nebudou se kroutit, když jsou mimo vaše nohy. Ty jsou obzvláště užitečné, když vám boty zvlhnou.
 4. Obrázek s názvem Vyčistěte tenisky Nike, krok 12

  4 Vyměňte tkaničky. Nic neosvěží tenisky jako nové tkaničky. Získání jiskřivého nového páru, který nahradí opotřebovaný, může způsobit, že dobře pečované tenisky budou vypadat po vybalení z krabice. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se mohu zbavit otřepů? Marc Sigal
  Specialista na péči o obuv Marc Sigal je zakladatelem ButlerBox, služby chemického čištění a péče o obuv se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. ButlerBox umísťuje na míru navržené skříňky odolné proti vráskám v luxusních bytových domech, kancelářských budovách třídy A, nákupních centrech a na dalších pohodlných místech, takže si můžete věci vyzvednout a odevzdat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Marc má bakalářský titul z globálních a mezinárodních studií na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře. Marc Sigal Specialista na péči o obuv Odpověď odborníka Odpověď Jakýkoli typ výrobku Magic Eraser má tendenci pomáhat při odstraňování skvrn. Jednoduše jej navlhčete a poté se zaměřte na značku oděru. Dalším trikem je použití gumy na tužky číslo dvě, pokud ji máte po ruce.
 • Otázka Mohu hodit tenisky do sušičky? Marc Sigal
  Specialista na péči o obuv Marc Sigal je zakladatelem ButlerBox, služby chemického čištění a péče o obuv se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. ButlerBox umísťuje na míru navržené skříňky odolné proti vráskám v luxusních bytových domech, kancelářských budovách třídy A, nákupních centrech a na dalších pohodlných místech, takže si můžete věci vyzvednout a odevzdat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Marc má bakalářský titul z globálních a mezinárodních studií na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře. Marc Sigal Specialista na péči o obuv Odpověď odborníka Některé boty se mohou v sušičce poškodit. Nechte je uschnout na vzduchu na suchém, dobře větraném místě.
 • Otázka Jaké předměty pro domácnost můžete použít k čištění tenisek? Marc Sigal
  Specialista na péči o obuv Marc Sigal je zakladatelem ButlerBox, služby chemického čištění a péče o obuv se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. ButlerBox umísťuje na míru navržené skříňky odolné proti vráskám v luxusních bytových domech, kancelářských budovách třídy A, nákupních centrech a na dalších pohodlných místech, takže si můžete věci vyzvednout a odevzdat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Marc má bakalářský titul z globálních a mezinárodních studií na Kalifornské univerzitě v Santa Barbaře. Marc Sigal Specialista na péči o obuv Odpověď odborníka Pokud jsou vaše boty zablácené nebo jsou na nich skvrny, můžete je vyprat v jemném pracím prostředku. Při čištění funguje velmi dobře jakýkoli druh měkkého kartáčku nebo zubního kartáčku.
 • Otázka Mám Nike tanjun white. Jak vyčistím barevné skvrny? Použijte bělidlo smíchané s vodou a vydrhněte je ručníkem; nebo je vložte za studena do pračky do svázaného pracího sáčku nebo povlečení.
 • Otázka Mohu prát boty v pračce? Ano, můžete, ale nedostanete je tak čistě, jako když je perete ručně.
 • Otázka Zničilo by to moje boty, abych je vysušil vedle radiátoru? Upřímně bych nedoporučoval sušit vaši obuv na radiátoru nebo v jeho blízkosti, mohlo by to botu výrazně poškodit. Místo toho jej vysušte na vzduchu nebo použijte ventilátor. Také nacpávání novin do bot nasává vlhkost.
 • Otázka Moje boty jsou mokré zevnitř od deště. Co mám dělat, abych je vysušil? Pokud můžete, vyjměte podrážky a osušte je ručníkem. Vyfoukejte vnitřek boty.
 • Otázka Jak se zbavím vodních skvrn? Do rozprašovače dejte vodu a bílý ocet a nastříkejte odvar na skvrny.
 • Otázka Jak vyčistím bílé tkaničky? Naplňte umyvadlo do poloviny vodou. Vezměte si trochu mýdla na ruce a zapracujte ho do každé tkaničky. Buďte důkladní; uvolněte veškerou špínu, kterou můžete. Vložte tkaničky do vody a smyjte zbývající mýdlo. Jednu krajku pevně omotejte suchým hadrem. Vytáhněte hadr po délce krajky, abyste ji usušili, a opakujte postup, abyste vysušili druhou krajku.
 • Otázka Jak vyčistím boty Nike, které mají v oblasti zadní paty boty materiál podobný bílému hadříku? Použijte zubní kartáček a trochu zubní pasty. Vydrhněte a poté ponořte do vody. Podle potřeby postup opakujte.

Populární Problémy

„RuPaul's Drag Race“ má premiéru v sezóně 11. Přečtěte si, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

'Basketball Wives' se vrací po setkání v osmé sezóně. Zjistěte, jak se dá sledovat online, pokud nemáte kabel.

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodil s vědomím, jak líbat, stačí se uvolnit, komunikovat a nechat tu chvíli ...

Chcete sledovat Disney Plus na Samsung TV? Zde je podrobný průvodce pro rok 2021.

Americká legenda Billie Jean Kingová a dalších osm hráček zodpovědných za spuštění nového ženského profesionálního tenisového okruhu před více než 50 lety byly uvedeny do International Tenni

vzestup-pád-pánské-americké-tenisové connors mcenroe sampras agassi kurýr roddick blake isner.