Jak sledovat dokument Wendy Williams online bez kabelu

Getty Wendy Williams se účastní první řady Chiara Boni během newyorského týdne módyPo vydání životopisného snímku vytvořeného pro televizi o moderátorce talk show Wendy Williamsové, Wendy Williams: Film , přichází Příběh Wendy Williamsové ... Jaký nepořádek! , celovečerní dokument o životě hostitele. Premiéru má v sobotu 30. ledna ve 22 hodin. ET/PT na celý život.

badmintonová smečovací technika

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek online nebo na vyžádání zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo přichází s DVR, takže můžete zaznamenat jakékoli vysílání filmu a podívat se na něj později. A i když to DVR neděláte, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s cloudovým prostorem DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít. Dodává se také s funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich skončení, i když je nenahráváte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR, takže můžete nahrávat budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů a filmů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR, takže můžete nahrávat jakékoli budoucí vysílání a sledovat film, kdykoli budete chtít.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled „Příběh Wendy Williamsové: Jaký nepořádek“Hrát si

Oficiální dokumentární upoutávka | Wendy Williams: Jaký nepořádek! | Život Autorizovaný, nefiltrovaný dokument Wendy Williamsové Wendy Williams: What a Mess! premiéry v sobotu 30. ledna v 10/9c na Lifetime #LifetimeMovies #WendyWilliams Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt.tv/LifetimeMovies Check exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv/myLifetime Facebook - mylt.tv/facebook… 2020-12-22T20: 59: 46Z

Williamsová se stylizovala za královnu všech médií, takže se přirozeně po debutu svého životopisného filmu vytvořeného pro televizi stává skutečným a syrovým v celovečerním dokumentu s názvem Příběh Wendy Williamsové ... Jaký nepořádek! .

V tiskové zprávě Lifetime se píše, že se Williams zbavuje své soukromé osoby a mluví přímo do kamery a diskutuje o každém centimetru radosti a ponížení, které od dětství zažila.

Z jejího bytu na Manhattanu jsme s Wendy v průběhu jejího rozvodu, protože se zabývá tím, že je „žhavým tématem“, a najde způsob, jak znovu napravit svou loď. Je to drsný, nezakrytý pohled s nikdy předtím neslyšenými pravdami o Wendyiných notoricky známých sporech s celebritami, jejím šokujícím rozvodu, dětství a soukromé temnotě, kterou prožila. Toto je příběh ženy vlastní výroby, která se ocitá na začátku nového života, nejistá budoucností, ale připravená získat zpět svoji korunu [jako královna všech médií].

V recenzi dokumentu Jezábel napsala, že Williamsová prochází zvoněním a pak některými.

Často to připomíná terapeutické sezení, když Williams sedí na gauči ve svém bytě na Manhattanu v rámci jednoho opakovaného rozhovoru a čistí své pocity z nedávného rozchodu s 22letým manželem Kevinem Hunterem.

live stream nabíječky vs delfíni

V rozhovoru s Los Angeles Times Williams mluvil o rozchodu a řekl, že toho spolu hodně prožili.

Nelituji toho, že jsem se s ním setkal. Zamilovali jsme se téměř okamžitě. Prožili jsme toho hodně. Nepocházíme ze stejné strany kolejí. Není absolventem střední školy. Ale viděl jsem v něm něco, co bylo svým způsobem velmi vzdělané - že mě může naučit věci, řekl Williams. Už jsem byl opravdu populární úspěšnou rozhlasovou osobností [když jsme se potkali]. A o to jsem se chtěl s někým podělit. Nelituji toho, že jsem si ho vzala, a nelituji toho, že jsem se s ním rozvedla. ... A já jsem přijal svůj růst na rozdíl od boje proti němu.

Příběh Wendy Williamsové ... Jaký nepořádek! premiéra v sobotu 30. ledna ve 22 hodin ET/PT na celý život. Wendy Williams: Film vysílá bezprostředně před, ve 20 hodin ET/PT.


Populární Problémy

Jak vyrábět a střílet mini papírové kulky gumovými páskami. Znuděný? Pomocí této jednoduché a zábavné zbraně můžete střílet. Je to levné, jednoduché a samozřejmě zábavné! Začněte hned. Shromážděte, co potřebujete. Není pochyb o tom, že je ...

Japonsko vyprodukovalo velké množství skvělých tenistů včetně Nishikori a Osaky; tady je pohled na devět nejlepších z nich.

Cointreau je oranžový likér, který pochází z Francie a zůstává jednou z nejběžnějších značek triple sec. Někteří ho považují za kategorii svého likéru. Zatímco Cointreau se běžně vyskytuje v receptech na koktejly, je ...