Italian Open 2021: Madison Keys vs Sloane Stephens náhled, souboj a předpověď

Madison KeysPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Madison Keys vs Sloane Stephens*

Datum: 11. května 2021Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Řím, ItálieKategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 577 613 EURtenisový raq

Načasování zápasu: 10 hodin místního času, 13:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Madison Keys vs Sloane Stephens

Madison Keys má v úterý zahájit kampaň na Open Open 2021 v prvním kole proti šťastnému poraženému Sloane Stephensovi.

jak získat síť velké desítky bez kabelu

Keys zahájila sezónu působivou výhrou nad top 10 hráčkou Belindou Bencic, ale od té doby bojuje o konzistenci. Američanka na svých posledních třech turnajích vystoupila v prvním kole a bude doufat, že v Římě převrátí nový list.

Sloane Stephensová

Stephens mezitím přichází v důsledku ztráty druhého kola na turnaji WTA 1000 v Madridu. Tomu předcházelo čtvrtfinále v Charlestonu, kde 28letá žena porazila Ajlu Tomljanovicovou a samotnou Madison Keysovou, než prohrála s Veronikou Kudermetovou.

Stephensová prohrála v neděli v posledním kvalifikačním kole v Římě, ale určitě ví, jak se hraje na antuce. Bývalá dvojka Roland Garros, světová jednička 65, může v úterý své mladší krajance určitě způsobit pár problémů.

Madison Keys vs Sloane Stephens proti sobě

Madison Keys se bude snažit diktovat řízení pomocí svých velkých zemních úderů

Sloane Stephens vede Madison Keys s náskokem 4: 1 v vzájemných zápasech. Keysova jediná výhra přišla v Charlestonu v roce 2019, kde prošla ve třech těžkých setech. Naproti tomu všechna čtyři vítězství Stephensové přišla ve dvou setech.

Předpověď Madison Keys vs Sloane Stephens

Bez ohledu na minulost tohoto dua proti sobě se Sloane Stephens zúčastní této soutěže jako trochu oblíbený. Osmadvacetiletá je velmi pohodlná na antuce, kde může využívat svoji vychvalovanou rychlost nohou, aby ze svých protivníků dokázala vyvolat chyby.

U Madison Keys bude hodně záležet na tom, jak dobře slouží a spojuje se svými údery. Hraje v Římě ji baví, protože se dostala do finále turnaje v roce 2016. To znamená, že její současná forma před tímto zápasem nevzbuzuje velkou důvěru.

Klíče se stále budou snažit převzít kontrolu nad zápasem pomocí svých úderů. Stephensová ale v minulosti ukázala, že je velmi těžké se kolem ní trefit, zvláště na pomalých površích. Kromě toho může 28letá žena generovat spoustu energie sama ze země a má rozmanitost, která to podporuje.

Pokud dokáže spojit všechny malé prvky ve své hře, jako to udělala na svém vrcholu v letech 2017 a 2018, Stephens by měl být schopen odrazit klíče v tomto.

Předpověď: Sloane Stephensová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Bernard Tomic nedávno odhalil, jak přestal zbožňovat Rogera Federera poté, co se s ním setkal v mladém věku. Osmadvacetiletý také hovořil o složitých zápasech a možnosti hrát na turné do 39 let,

Jak zacházet s patlofemorální bolestí. Patellofemorální bolest je bolest, kterou můžete mít kolem nebo za kolenním kloubem (čéška). Tato bolest se někdy nazývá „koleno běžce“, jak je běžné u sportovců. Patellofemorální bolest se může zhoršit, když ...

Jak žít s osteochondromem. Žijete svůj život s jedním nebo více osteochondromy? Potřebujete pomoc s životem s jedním z nich? Pokud ano, tento článek je pro vás! Proveďte svůj průzkum! Prvním krokem k životu s jedním je ...

Florida ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti armádě. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.