Italian Open 2021: Madison Keys vs Sloane Stephens náhled, souboj a předpověď

Madison Keys

Madison Keys

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Madison Keys vs Sloane Stephens*

Datum: 11. května 2021

Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)

Místo : Řím, Itálie

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 577 613 EUR

Načasování zápasu: 10 hodin místního času, 13:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Madison Keys vs Sloane Stephens

Madison Keys má v úterý zahájit kampaň na Open Open 2021 v prvním kole proti šťastnému poraženému Sloane Stephensovi.

Keys zahájila sezónu působivou výhrou nad top 10 hráčkou Belindou Bencic, ale od té doby bojuje o konzistenci. Američanka na svých posledních třech turnajích vystoupila v prvním kole a bude doufat, že v Římě převrátí nový list.

Sloane Stephensová

Sloane Stephensová

Stephens mezitím přichází v důsledku ztráty druhého kola na turnaji WTA 1000 v Madridu. Tomu předcházelo čtvrtfinále v Charlestonu, kde 28letá žena porazila Ajlu Tomljanovicovou a samotnou Madison Keysovou, než prohrála s Veronikou Kudermetovou.

Stephensová prohrála v neděli v posledním kvalifikačním kole v Římě, ale určitě ví, jak se hraje na antuce. Bývalá dvojka Roland Garros, světová jednička 65, může v úterý své mladší krajance určitě způsobit pár problémů.

Madison Keys vs Sloane Stephens proti sobě

Madison Keys se bude snažit diktovat řízení pomocí svých velkých zemních úderů

Madison Keys se bude snažit diktovat řízení pomocí svých velkých zemních úderů

Sloane Stephens vede Madison Keys s náskokem 4: 1 v vzájemných zápasech. Keysova jediná výhra přišla v Charlestonu v roce 2019, kde prošla ve třech těžkých setech. Naproti tomu všechna čtyři vítězství Stephensové přišla ve dvou setech.

Předpověď Madison Keys vs Sloane Stephens

Bez ohledu na minulost tohoto dua proti sobě se Sloane Stephens zúčastní této soutěže jako trochu oblíbený. Osmadvacetiletá je velmi pohodlná na antuce, kde může využívat svoji vychvalovanou rychlost nohou, aby ze svých protivníků dokázala vyvolat chyby.

U Madison Keys bude hodně záležet na tom, jak dobře slouží a spojuje se svými údery. Hraje v Římě ji baví, protože se dostala do finále turnaje v roce 2016. To znamená, že její současná forma před tímto zápasem nevzbuzuje velkou důvěru.

jak hrát tenis ve dvouhře

Klíče se stále budou snažit převzít kontrolu nad zápasem pomocí svých úderů. Stephensová ale v minulosti ukázala, že je velmi těžké se kolem ní trefit, zvláště na pomalých površích. Kromě toho může 28letá žena generovat spoustu energie sama ze země a má rozmanitost, která to podporuje.

Pokud dokáže spojit všechny malé prvky ve své hře, jako to udělala na svém vrcholu v letech 2017 a 2018, Stephens by měl být schopen odrazit klíče v tomto.

Předpověď: Sloane Stephensová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Ruská dvojice Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova vzbudila v tenisové komunitě během jejich kampaně na probíhající olympijské hry v Tokiu obrovskou radost.

Jak získat menší pas. Získání menšího pasu vyžaduje čas, ale soustředěním a vytrvalostí to zvládnete! Menší pas nejen zvýší vaši důvěru, ale také z vás udělá zdravější osobu. Jíst zdravě...

Jak používat položky domácnosti k odstraňování pachů z obuvi. Pokud se z vašich bot vytvoří nepříjemný zápach, neznamená to, že je musíte vyhodit. Existuje mnoho věcí pro domácnost, které můžete použít k odstranění zápachu z obuvi nebo zabití ...

Pokud potřebujete halloweenský kostým na poslední chvíli, může se vám hodit kostým hillbilly. Je to jednoduchý, klasický kostým, který si můžete sestavit. Můžete použít staré oblečení nebo se rychle vydat do obchodu s oblečením nebo kostýmy. Zapracujte na tom, abyste měli rozcuchané vlasy a ...

Jsme zpět s našimi týdenními tenisovými drobnostmi. Do olympijských her v Londýně zbývá jen jeden týden, zde jsou hlavní příběhy týdne. .