Jak se dívat na Archer Season 10 online bez kabelu

Sledujte Archer Season 10 online

Getty

Lukostřelec návratnost pro sezónu 10 s názvem Archer: 1999 - ve středu 29. května ve 22 hodin ET/PT na FXX.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte FXX, můžete stále sledovat nové Lukostřelec epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

FXX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a pak můžete sledovat nové epizody Lukostřelec žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody na vyžádání až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

pásmo na odlehčení tenisového lokte

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FXX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat Lukostřelec živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje prvních devět sezón Lukostřelec , stejně jako nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

raquetball triky

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují FXX.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Lukostřelec na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled sezóny 10 „Archer“

Stejně jako tomu bylo v předchozích dvou sezónách, postava Archera zůstává v kómatu, což znamená Lukostřelec série se znovu objeví s novým tématem a různými postavami.

Tyto postavy samozřejmě budou vyjadřovat stejní herci, a přestože mohou mít odlišnou fyzickou přítomnost, stále mají podobné osobní rysy jako původní verze. Například sezóna 10, která se odehrává ve vesmíru, vidí, jak se postava Pam Amber Nash promění v mimozemšťana.Hrát si

Video Video související se sledováním online série archer 10 bez kabelu 2019-05-29T15: 00: 13-04: 00

V sezóně 10 je ještě jeden významný rozdíl - bude to první, ve kterém každou epizodu nepíše tvůrce pořadu Adam Reed. On navrhl loni že to bude jeho poslední sezóna práce na show, i když to nutně neznamená, že samotná show - která bude ještě obnovena na další sezónu - se chýlí ke konci.

To znamená, že první recenze pro Archer: 1999 jsou stále pozitivní.

Archer: 1999 je dalším silným vstupem do stále se vyvíjející série, píše Ben Travers z Indie Wire . Animace je ohromující, protože zkrácená objednávka epizody (osm místo 10) a zpoždění vydání (FX dává týmu za poslední tři sezóny zhruba měsíc navíc) pojme zbrusu nový design setů a postav, nemluvě o některých snazzích VFX během různých vesmírných bitev. Načasování a vtipy jsou stále na místě. Epizody dokonce rychle přeskakují mezi žánrovými sponami, přičemž jedna epizoda ukazuje, jak Archer & Co. pronásleduje uprchlého mimozemšťana objímajícího tvář kolem lodi, a další, která ukazuje, jak se rozplývají v mezigalaktickém zápase gladiátorů.

První čtyři epizody sezóny mají název: Bort the Garj, Happy Borthday, The Leftovers and Dining with the Zarglorp.


Populární Problémy

Tim Allen jako Santa Claus? Nemůžete se pokazit - zde je návod, jak streamovat film The Santa Clause online, a také všechny novinky, které byste mohli chtít.

Ve středu večer má premiéru SÁZKA „American Justice: The Fight for Police Reform“, BET special. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Rozhodli jste se otevřít obchod se sportovním zbožím. Skvělý! Ale kde začít? Existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, a provedeme vás všemi krok za krokem ....

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...

Reilly Opelka nedávno prohlásil, že Rafael Nadal je jeho oblíbeným hráčem od dětství a že Španěl považuje za 'největšího'.

Dominic Thiem hovořil o několika tématech při interakci s Barbarou Schett, včetně filmové hvězdy, kterou zbožňuje. Thiem také hovořil o jednom zápase, který by chtěl znovu hrát, a o jednom hráči v důchodu, se kterým by se rád utkal.