Živý stream Nabíječky vs Dolphiny: Jak se dívat zdarma

Fantasy Football Start Em Sit Em Quarterbacks 9. týden

Getty Tua Tagovailoa #1 z Miami Dolphins vypadá, že projde proti Los Angeles Rams.

Miami Dolphins budou vypadat, že se budou pořád válcovat, protože budou v neděli hostovat nabíječky v Los Angeles na stadionu SoFi.

Hra začíná v 16:05. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Chargers vs Dolphins online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Miami

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Chargers vs Dolphins naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Miami

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chargers vs Dolphins můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

tenisový zpětný švih

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Miami

výsledky francouzského otevřeného tenisu 2016

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Chargers vs Dolphins naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Los Angeles a Miami

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Chargers vs Dolphins na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chargers vs Dolphins naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chargers vs Dolphins naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled nabíječek vs delfínů

Miami Dolphins byli jedním z nejlepších překvapení sezóny NFL a po vítězství v posledních čtyřech zápasech se vydávají na play -off. Poslední výhrou Dolphins byl triumf 34-31 proti náročnému týmu Cardinals.

Nováček quarterback Tua Tagovailoa ukázal, co z něj udělalo nejlepší volbu ve vítězství, používal jak ruku, tak nohy, vypadal plně zdravý po zranění kyčle, které utrpěl v Alabamě. Celkový výběr č. 5 v draftu prošel 248 yardy a dvěma přistáními ve vítězství a také přidal několik yardů spěchajících spojek. Tagovailoa dal herní míč hlavnímu trenérovi Brianovi Floresovi.

Viděl jsem Flo a Flo čekala a já jsem měl míč. A když jsem k němu přišel, byl to jen jeden z nich, nevím, pro mě to bylo „děkuji, že jsi na mě střílel,“ řekl Tagovailoa. Jak jsem řekl před rokem, kdo by to věděl? Mohl jsem mít zranění [kariéry] nekončící, ale Miami Dolphins se rozhodli využít šanci na mě. To bylo skvělé.

Jak již bylo řečeno, Tagovailoa se stále cítí daleko od hráče, kterým byl v Alabamě, což vypadalo jako nesporný nejlepší celkový výběr.

Ach, člověče. Nevím, jestli někdy budu svým starým já, řekl Tagovailoa. Víte, protože když se něco takového dramatického stane ... je to pro mě jen nepřetržitý proces. Pokračuji v soustředění na to, co musím udělat, abych nadále posiloval svaly kolem mého boku. A pokračujte v rehabilitaci.

Ale myslím, že to byla cesta. Byla to cesta. Ohlédnutí se za celým tím procesem. Doslova téměř za rok jsme se rozhodovali, zda budu moci znovu hrát, nebo ne, takže jsem požehnán, že jsem tady.

Chargers prohráli šest z posledních sedmi, ale v každé hře byli konkurenceschopní. Jejich poslední chybou byla prohra 24: 17 s Raiders minulý týden.

Nemyslím si, že je to kulturní záležitost nebo něco podobného, ​​řekl hlavní trenér Chargers Anthony Lynn. Když jsem se sem poprvé dostal, otočili jsme tuto věc a vyhrávali jsme těsné zápasy. Nyní hledáme způsob, jak prohrát.

služba v badmintonu

Myslím, že v klíčových situacích máme na hřišti několik mladých hráčů a určitě procházíme některými z těchto rostoucích bolestí ... Věřím, že je to spíše otázka popravy než kulturní záležitost.

Delfíni jsou 1,5bodovým favoritem zápasu, přičemž celkový součet je 48,5 bodu.


Populární Problémy

Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat živý přenos druhé etapy Ligy mistrů Liverpool vs Porto.

Zde je návod, jak sledovat film Nejnebezpečnější zvíře ze všech online bez kabelu. Premiéru má v pátek 6. března ve 20 hodin. ET/PT na FX.

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Mavericks vs Clippers naživo online, pokud nemáte kabel.

Novak Djokovic a Roger Federer se střetnou ve blockbusterovém zápase ve finále World Tour. Zde je náš náhled.

Video: Murray, Ferrer, Berdych a Tipsarevič se zabývají rychlými dotazy CNN

Jak vypadat jako Ellie Goulding. Angličtina narozená Ellie Goulding byla popsána jako elektro taneční siréna a popová skladatelka. Míchá svérázné a glamové. Její vzhled je jedinečný a napodobuje jej miliony lidí. Ovládá umění míchání a ...