Přímý přenos „Bakalář“ 2020: Jak se dívat na 6. epizodu online

Tammy a Mykenna Bakalář

ABCTříhodinová první část tohoto týdne Bakalář proletěly v návalu slz, setkání s lidmi a obvinění z problémů s pitím a praskání pilulek. Byla to opravdu epizoda pro věky. Nyní ve středu 5. února se akce vrací ve 20 hodin. ET/PT na ABC s druhou epizodou týdne. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabelové předplatné.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Bakalářská sezóna 24, epizoda 6 NáhledHrát si

6. týden Sneak Peek: Drama pokračuje STŘEDA 8 | 7c - Bakalář Ve speciální noc STŘEDA 8 | 7, bakalář Peter Weber a zbývající mládenci cestují na další zastávku na své cestě a setkají se s větším dramatem, které ohrožuje Petrovu šanci najít lásku. Když Peter zjišťuje, že se s některými dámami buduje spojení, drama mezi ostatními se vyhrotí a donutí Petera říci „dost.“… 2020-02-04T07: 00: 00.000Z

V pondělí 3. února byla Kelsey středobodem celé epizody, protože bojovala se situací svého přítele, který chodil současně s tuctem dalších žen. Tuto frustraci vyjádřila tím, že hodně pila a plakala, což ostatním ženám začalo vadit.

live stream barcelona vs eibar

Tammy si tedy vzala za úkol vyprávět Petrovi o Kelseyině emoční nestabilitě (Tammyina slova) a případně o problému s pitím. Bylo tam také něco o tom, že Tammy řekla ostatním dívkám, že viděla, jak Kelsey praská prášky, ale diváci o tom slyšeli až poté, co to nebylo ukázáno na kameru.

To vše vrhlo klíč na koktejlovou párty a nakonec Peter nechal Shiann a Lexi jít. Lexi byla obzvláště rozrušená, protože měla pocit, že se od příjezdu do Kostariky s Peterem nikdy nedostala.

Nyní, v druhé polovině epizod tohoto týdne, Peter a jeho dámy odletí do krásného Santiaga, Chile a hádejte co ?! Je čas na roční rande dva na jednoho a my. nemůže. Počkejte. Letošní úroda svobodných mládenců je tak plná nestálých vztahů, že existuje mnoho dobrých kombinací toho, kdo to možná bude muset udělat. Doufám, že je to Kelsey a Sydney, protože Kelsey-Tammy není tak vzrušující. Jsou to určitě svárlivé dvojice, ale Tammy se necítí být natolik vážným uchazečem, aby umožnila napětí v tom, kdo získá růži.Hrát si

Tammy přeruší obřad růže - Bakalář Poté, co bakalář Peter Weber zrušil koktejlovou párty, dívky jsou nervózní, když začíná ceremoniál růží. Aby se ujistila, že má čas promluvit si s Peterem, Tammy ho vyruší těsně předtím, než začne rozdávat růže, a stáhne ho stranou na pokec. Aby nebyl vynechán prodloužení s Peterem, Mykenna také popadne Petera… 2020-02-04T07: 00: 03.000Z

Každopádně, kromě toho, skupinové rande zahrnuje natáčení telenovely a ve skutečné telenovelové módě se to zjevně promění v svobodné křičení mezi sebou.

Zbývajících 10 bakalářek je:

Hannah Ann, 23, model z Knoxville, TN
27letý Kelley, advokát z Chicaga, IL
Kelsey, 28, profesionální oděvní pracovník z Des Moines, Iowa
23letá Madison, náborář pěstounů z Auburn, AL
Mykenna, 22, módní bloggerka z Langley, B.C., Kanada
Natasha, 31, plánovač událostí z New Yorku, NY
Sydney, 24, manažer maloobchodního marketingu z Birminghamu, AL
Tammy, 24, ploutev domu ze Syracuse, NY
Victoria F., 25 let, obchodní zástupce z Virginie Beach, VA
Victoria P., 27, zdravotní sestra z Alexandrie, LA

Nyní, když se pole začíná poměrně zmenšovat, kdo jsou vaši předchůdci pro další bakalářský titul? Chris Harrison pro nás během procesu castingu připravil velkou špínu, takže raději věřte, že show neustále sleduje reakce fanoušků.

Bakalář vysílá v pondělí ve 20 hodin ET/PT na ABC, se speciální epizodou odvysílanou tuto středu 5. února ve 20 hodin. ET/PT také na ABC.


Populární Problémy

Série hitu Epix „Válka světů“ se vrací v 2. sérii, premiéra je v neděli. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sítě Big Ten online bez kabelu.

Jak rozštípnout kočičí zlomenou nohu. Pokud si vaše kočka zlomila jednu z nohou a nemůžete se dostat do kontaktu s veterinářem, možná budete muset kočičí noze dlahu sami. Požádejte někoho, aby vám pomohl, protože dvě hlavy jsou lepší než jedna a čtyři ...

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.