Jak sledovat hru Cardinals vs Panthers online bez kabelu

Fantasy Football Start Em, Sit Em Quarterbacks 1. týden

Getty Quarterback Kyler Murray #1 z Arizona CardinalsArizona Cardinals mají šanci odrazit se od své první prohry v sezóně, když zamíří do Caroliny, aby se v neděli postavili Teddy Bridgewater a Panthers.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Cardinals vs Panthers:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Phoenixu, Charlotte a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cardinals vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Phoenixu a Charlotte

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Cardinals vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Phoenixu, Charlotte a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

podrážky tenisových bot

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cardinals vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Phoenixu. V Charlotte NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Cardinals vs Panthers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

zdokonalení tenisové hry

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Cardinals vs Panthers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Cardinals vs Panthers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Cardinals vs Panthers

Cardinals zahájili rok skvěle a minulý týden klopýtli doma v podobě prohry 26: 23 s Detroitem. Zatímco se přestupek nashromáždil téměř 400 yardů, tři zachycení Kylera Murraye bylo příliš mnoho na to, aby ho Arizona překonala.

Nemyslím si, že jsme hráli špatně, řekl Murray. Zachycování a obraty nás dostaly do díry, zejména jim to dávalo dobrou polní pozici. I přes to jsem měl pocit, že jsme s míčem dobře pohnuli.

Murray vypadal od svého nováčkovského roku mnohem lépe a je noční můrou, na kterou se díky své schopnosti dvojího ohrožení připravit proti sobě stojící obranní koordinátoři.

Pokud na něj nespěcháte správně, roztrhne vás, řekl hlavní trenér Caroliny Matt Rhule. Pokud na něj spěcháte (příliš agresivně), může vzlétnout a utéct a nechat vás zaplatit. A zároveň má schopnost běžet nějaké rozehrávky. Při každé obranné hře se musíte ujistit, že jste zdravý. Vyzývá vás.

Minulý týden si Carolina připsala první letošní výhru, když Chargers porazila 21-16 za pěti brankami a třemi obraty z obrany.

Bylo to obrovské, zvláště když jste se vydali na cestu a vytvořili si vlastní energii. A obrana to udělala, řekl po výhře zadák Teddy Bridgewater. Samozřejmě chcete z obratů udělat místo bodů z branky sedm bodů. Ale obrana vytvořila ty obraty a vytvořila energii a my jsme se živili těmi kluky.

Hlavní trenéři se navzájem dobře znají, protože se již dříve setkali na vysokoškolské úrovni.

Považuji (Kliff Kingsbury) za přítele, řekl Rhule. Je to jeden z kluků, kterým jsem volal, když jsem se loni pokoušel zjistit, jestli půjdu do NFL nebo ne. Když byl poprvé v Arizoně, aby nám pomohl ve Velké 12, byl tak laskavý, že nechal pár mých trenérů Baylora mluvit s ním o fotbale.

Zranění, na které je třeba dávat pozor, je hvězdný pasažér Cardinals DeAndre Hopkins, který má v této sezóně průměrně více než 10 úlovků na zápas. Je považován za rozhodnutí hry.

Arizona je tříbodovým silničním favoritem zápasu.


Populární Problémy

S plochým obličejem a netopýříma ušima má francouzský buldok rozhodně výrazný vzhled. dýchací problémy,...

Benoit Paire nedávno navštívil Twitter, aby hovořil o Rafaelovi Nadalovi a dalších špičkových hráčích, kteří se stáhli z nadcházejícího Miami Masters.

Magda Linette se v prvním semifinále Clevelandu utká s Irinou-Camelia Beguovou. Obě ženy se snaží dosáhnout svého prvního finále WTA v sezóně.

„Find Love Live“, nová reality seznamovací show na TLC, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online bez kabelu.