5 nejdelších grandslamových tenisových zápasů v historii

2012 Australian Open - 14. den

Před 8 lety ve Wimbledonu odehráli John Isner a Nicolas Mahut nejdelší tenisový zápas v historii.

Zápas trval tři dny a trval 11 hodin a 5 minut, přičemž Isner v posledním setu zvítězil 70: 68.

racqetball

Konečné skóre znělo: John Isner por. Nicolas Mahut 6–4, 3–6, 6–7 (7–9), 7–6 (7–3), 70–68

Kromě US Open nemá žádný z dalších tří grandslamů závěrečný set tie-break, a proto zápas pokračuje, dokud jeden z hráčů nemá v závěrečné sadě náskok dvou her.

John Isner a Kevin Anderson odehráli druhý nejdelší grandslamový zápas všech dob, přičemž jejich zápas skončil za 6 hodin a minut a vyšli na špici

Pojďme se podívat na 5 nejdelších grandslamových zápasů v historii

#5 Novak Djokovič vs Rafael Nadal, finále Australian Open 2012 - 5 hodin a 53 minut

Tento zápas se stal jedním z nejlepších zápasů v historii s ohledem na kvalitu tenisu mezi oběma hráči.

Nakonec vyhrál Novak Djokovič za 5 hodin a 53 minut, aby získal svůj třetí titul na Australian Open.

co je to dobrá raketa

Zajímavé je, že zápas měl pouze jeden tie -break - ve čtvrtém setu však vzhledem ke stylu tenisu obou hráčů zápas trval hodiny a skončil hodně po půlnoci.

Oba hráči byli po finále během pozápasové prezentace tak unavení, že dostali židle k sezení. Španěl Nadal měl v posledním setu přestávku, ale Djokovič se vrátil a vyrovnal skóre na 4: 4. Zlomil Nadala za stavu 5: 5 a poté zápas odseděl, aby vyhrál poslední set 7: 5.

Výsledek: Novak Djokovic por. Rafael Nadal 5–7, 6–4, 6–2, 6–7 (5–7), 7–5.

Související odkazy: Rozpis Australian Open 2020

Populární Problémy

Vysoce uznávaný film Pippy Bianco „Share“ má premiéru v sobotu na HBO. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online bez kabelu.

Dominic Thiem nedávno prohlásil, že považuje Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče a Rogera Federera za jedny z největších sportovců všech dob, vzhledem k jejich dominanci na grandslamech.

Jak vyrobit nemožnou láhev. Nemožné lahve jsou doslova neuvěřitelným výsledkem oddaného soustředění, trpělivosti, pevné ruky a velkého postranního myšlení. Https://cosmosmagazine.com/society/art-impossible This ...

Cruz Azul a Pumas se tento týden setkají v semifinále Liga MX. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos obou nohou, pokud jste v USA.

Pokud se vydáte na turistiku nebo běháte venku, vaše boty se mohou ulepit bahnem. Nechcete na botách nechat bláto, protože to nevypadá dobře a může to zničit celistvost obuvi. K čištění bláta z bot použijte štětec, abyste se dostali z upečeného ...

Jak udělat opičí pěst. Opičí pěst je druh uzlu, který lze použít jako ozdobný uzel nebo jako závaží na konci lana. Získání povědomí o úspěšném vázání opičího uzlu přichází s praxí a trpělivostí. Jděte pomalu a ...