Jak se dívat na Puppy Bowl 2021 bez kabelu

Puppy Bowl XVII

Planeta zvířat Puppy Bowl XVII

Animal Planet vám již 17. rok přináší každoročně Puppy Bowl ty nejroztomilejší drsňáky na trávníku. Puppy Bowl XVII má premiéru v neděli 7. února ve 14 hodin. ET/11:00 PT na planetě zvířat.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na bezplatný online přenos hry Puppy Bowl 2021 online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Animal Planet a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžete 2021 Puppy Bowl sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Animal Planet a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 2021 Puppy Bowl můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

odemykání dveří auta tenisovým míčkem

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Animal Planet a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Animal Planet je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček si můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete 2021 Puppy Bowl sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Animal Planet a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 2021 Puppy Bowl můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Animal Planet a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete 2021 Puppy Bowl sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Puppy Bowl 2021 PreviewHrát si

První pohled: Puppy Bowl XVII Podívejte se na některá neuvěřitelně roztomilá štěňátka, která uvidíte na Puppy Bowl XVII. Akce začíná 7. února 14:00 ET na Animal Planet a objev+! Streamujte úplné epizody svých oblíbených pořadů zde: animalplanet.com/tv-shows/ Přihlaste se k odběru Animal Planet: youtube.com/channel/UCkEBDbzLyH-LbB2FgMoSMaQ?sub_confirmation=1 Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/AnimalPlanet Sledujte Animal Planet na Twitteru : twitter.com/AnimalPlanet Sledujte… 2021-01-28T18: 08: 15Z

Puppy Bowl XVII začíná za asistence hvězd Kristen Bell, Valerie Bertinelli, Duff Goldman a Boys World v neděli 7. února, kdy Dan Schachner slaví 10. rok jako rufferee Puppy Bowl.

Tříhodinová extravaganza pro domácí mazlíčky je vybavena týmem Ruff a Team Fluff, který bude tlapou na tlapku a vyhraje Chewy Lombarky Trophy ve zcela novém prostředí, které je větší a lepší než kdykoli předtím.

Tisková zpráva škádlí:

Puppy Bowl oslavuje adoptivní štěňata v celé jejich roztomilosti a předvádí neuvěřitelné úkryty a záchrany, stejně jako jejich zaměstnance, kteří zasvětili svůj život pomoci zvířatům najít jejich milující domovy. V minulých letech je Puppy Bowl 16 pro 16 s mírou adopce na 100 procent, protože všechna štěňata a koťata uvedená v Puppy Bowl dosud našla své navždy domovy s milujícími rodinami. A přestože se minulý rok lišil od minulého roku, jedna věc je jistá - bude Puppy Bowl - a objev+ a Animal Planet pokračují v této každoroční tradici a zdůrazňují tyto speciální hráče štěňat a koťata, aby konečně našli místo, které mají nazývat „domov“.

Letos je přihlášeno 22 úkrytů a záchranářů z devíti severovýchodních států, aby do Puppy Bowl přivedlo 70 neuvěřitelných adoptivních štěňat, aby si vybojovaly šátky TEAM RUFF „Tail Mary Tangerine“ a TEAM FLUFF „Bark Blue“. Jaké genetické vlastnosti tato štěňata přinášejí do hry? Pomocí testu DNA psů Wisdom Panel zjistíme, co je za těmi velkými očima štěňat a jak jim může směs plemen každého psa poskytnout výhodu v této oblasti. Uvidíme, jak si jejich dovednosti zahrají na zbrusu novém stadionu GEICO, kde mají tito adoptivní hráči ještě větší prostor k rachotu a šmátrání!

Oblíbené prvky fanoušků, včetně zpomalených záběrů, akce nos-nos z proslulé kamery s vodní miskou a letecké záběry z pole zbrusu nového Sky Boxu TEMPTATIONS ™, jsou všechny letos zpět, spolu s epickými dronovými záběry hráčů štěňat napříč arénou, které přinášejí publikum co nejblíže všem akčním herním akcím. Sítě na branky Home Depot slouží jako kulisa každého touchdownu a branky, protože diváci mají výhled na přední řadu sedadel přes čočky kamer v pylonech koncové zóny Chewy.

Letos se jako hlasatelé Puppy Bowl XVII připojí hlasatel ESPN Monday Night Football play-by-play Steve Levy a hostitel SportsCenter Sage Steele, který bude v průběhu hry poskytovat analýzu štěňat!

Slavnosti začínají ve 13 hodin. ET/10 hod. PT s předzápasovou show, kde vystupují korespondenti Rodt Weiler, James Hound a Sheena Inuand, kteří dělají zprávy z terénu, zatímco Brittany Spaniel a Herman Shepard pumpují dav štěněmi pohledy na chlupaté zápasy před velkou hrou.


Populární Problémy

V hlavní remíze dvouhry nezůstali žádní indiáni.

Hvězdy WTA dominují nástupu seznamu navzdory problémům s rozdílem v odměňování žen a mužů v profesionálním tenise.

Není to číslo 1 pro zahájení sezóny poprvé od roku 2015, Alabama otevírá sezónu proti Dukeovi v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak nosit červené boty. Téměř každé ženě by prospělo, kdyby měla ve svém módním arzenálu pár červených bot. Červené boty dokážou vybičovat to nejjemnější oblečení a odvážně a sebevědomě se vyjádřit. Červené boty bohužel mohou rychle vypadat ...

Novak Djokovic přijel do Japonska na olympijské hry v Tokiu 2020 a vypadá stejně sebevědomě jako kdykoli předtím.

Pokud je váš loket napjatý nebo ztuhlý, jako by měl prasknout, zkuste prohnout a uvolnit triceps. Prasknutí v lokti se může cítit dobře (jako prasknutí kloubů) a uvolňuje tlak z vašeho kloubu. Pokud však zažíváte ostré ...