Živý přenos Notre Dame vs MSU Basketball: Jak se dívat online

Hodinky Michigan State vs Notre Dame

Getty Foster Loyer z Michigan State Spartans

Notre Dame Fighting Irish (0-0) odstartuje sezonu 2020 proti sobotnímu Michigan State Spartans (1: 0).

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete zdarma sledovat živý přenos Notre Dame vs Michigan State online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pokud je v BTN více her) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Notre Dame vs Michigan State živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jak hrát pro tenis

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Notre Dame vs Michigan State živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

cena tenisových raket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Notre Dame vs Michigan State živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Notre Dame vs Michigan State živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

jak zacházíte s tenisovým loktem

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Notre Dame vs Michigan State

Sparťané začínají úspěšně otevírat sezónu, ve středu vyhráli 83: 67 nad Eastern Michigan. Junior guard Foster Loyer měl kariérní noc , která vsítila šest tří ukazatelů a zároveň zaznamenala 20 bodů v kariéře. Foster hrál lépe v defenzivě než první dva roky, a to ho drží na podlaze, trenér státu Michigan Řekl Tom Izzo . Naši kluci odvedli skvělou práci při hledání otevřených střelců a já jsem byl rád, když jsem viděl, jak jich pár padá ... Byla to basketbalová noc a myslím, že to je to, co jsme všichni potřebovali, dodal Izzo.

Výhra nad východním Michiganem ukázala, proč mohou být sparťané v této sezóně nebezpečným týmem. Mají dobře sehranou skupinu zkušených hráčů, kteří spolu hrají. Aaron Henry přidal čtyři doskoky a sedm asistencí na špičce týmu, Joey Hauser měl devět desek a 15 bodů a Joshua Langford si připsal 10 bodů. Když Michigan State střílí na všechny válce, je těžké tým zastavit. Sparťané se postaví proti roztržitému týmu Notre Dame, který se bude snažit dokázat rozčilením z brány.

Irové vedli národ v poměru asistence k obratu a také se dopustili nejmenšího počtu faulů ze všech týmů v zemi. S hrami naplánovanými proti Ohio State, Kentucky, Duke a Virginie to pro Notre Dame v příštích týdnech nebude mnohem jednodušší.

Kouč Notre Dame Mike Brey pojede s očekávanou sestavou Prentiss Hubb, Cormac Ryan, Dane Goodwin, Nate Laszewski a Juwan Durham, kteří by měli být předkrmy pro Iry proti Sparťanům.

Spoléhám se na to, že je to jádro, alespoň těch pět předkrmů - a přidal bych (Nik) Djogo, když jsem odešel z lavičky - tito kluci hráli hodně vysokoškolského basketbalu, Řekl tento týden Brey . Byli kolem, byli ve velkých hrách. Vím, že to už nějakou dobu trvalo, ale myslím si, že vyrovnanost a zvládnutí náročných úseků, to jsou oblasti, o kterých budeme mluvit. Musíme být v klidu a pochopit, že nás čekají těžké úseky, kterými nás naše vedení musí zvládnout.

Brey také odhalil jeden z hlavních cílů svého týmu v této sezóně: ​​Jsme opravdu dobří, když běžíme, řekl Brey. Snažíme se hrát rychleji. Hráli jsme rychleji, od loňského roku. Můžeme dostat nějaké doskoky a dostat se ven a získat nějaké kbelíky?

vítězný tenis

Notre Dame vede historickou sérii 60-36 a týmy rozdělily poslední dvě hry 1: 1.


Populární Problémy

Jak otevřít v šachu. Úvodní šachové hry jsou zásadní pro nastavení vaší strategie pro zbytek hry. Pokud výhodně umístíte více figurek dříve než soupeř, budete mít lepší kontrolu nad koncovou hrou a ...

Pokud chcete v sobotu sledovat živý přenos Cotto vs Kamegai, existuje řada různých možností, i když nemáte kabelové předplatné nebo HBO.

Zde je návod, jak streamovat Disney Family Singalong Part 2 online zdarma, i když nemáte kabel.

Koncert City of Lover od Taylor Swift bude mít televizní debut v neděli na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Jak přirozeně obnovit silné kosti z osteoporózy. Osteoporóza je chronický stav, kdy se vaše kosti stávají porézními v důsledku ztráty hustoty a kvality kostí. To oslabuje kosti a způsobuje, že jsou křehké a ohrožené ...