Jak streamovat mnoho dobrodružství Medvídka Pú

mnoho dobrodružství Medvídka Pú

Disney

Streamujte mnoho dobrodružství Medvídka Pú

Oh, Bother. Medvídek Pú byl aktivní součástí dětství mnoha lidí, ale tři šortky, které jsou součástí T Mnoho dobrodružství Medvídka Pú mohou být navždy vryty do našich vzpomínek. Film, který byl oficiálně uveden v roce 1977, představil mnoha dětem hloupého starého medvěda a jeho kamarády v Hundred Acre Woods - a zahrnuje okamžik, kdy se Pú a Tigger setkali úplně poprvé.

Od té doby debutovalo mnoho filmů a televizních pořadů o Medvídkovi Pú, ale příběhy jsou součástí Mnoho dobrodružství Medvídka Pú jsou přímo legendární. Obsahuje předem vydané tři animované featuretty-Medvídek Pú a Medový strom, který vyšel v roce 1966, Medvídek Pú a Blustery Day, který byl v roce 1968, a konečně a Medvídek Pú a Tigger Too, který původně debutoval v roce 1974. Film spojil tyto tři nezapomenutelné příběhy do jednoho.

teď hrajte tenis

To byl film, který pomohl rozšířit krásné příběhy Medvídka Pú širšímu publiku. Ale pokud vám to náhodou chybí - a možná ano, protože když to vyšlo jako DVD v roce 2002, není to neustále na pultech - budete rádi, že to víte Mnoho dobrodružství Medvídka Pú streamuje na Disney+.

Jak streamovat „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“ - exkluzivně na Disney+

Mnoho dobrodružství Medvídka Pú je jednou z animovaných show Disney, která bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Mnoho dobrodružství Medvídka Pú a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte mnoho dobrodružství
  5. 5. Klepněte na Mnoho dobrodružství Medvídka Pú
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

golfové chrániče loktů jak nosit

„Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“: Přehled

Datum vydání: 11. března 1977
Tvůrci: Příběh Larry Clemmons a Ralph Wright, podle literatury A.A. Milne.
Režie: John Lounsbery, Wolfgang Reitherman
Hrají: Sterling Holloway, John Fiedler, Junius Matthews a Paul Winchell
Hodnocení: G
Synopse: Medvídek Pú a jeho přátelé se ve hře Mnoho dobrodružství Medvídka Pú, která zahrnuje jeho tygřího přítele Tiggera, dostanou do tří různých dobrodružství.


Jak dlouho trvá „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“?

Film má 74 minut.


Děj „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“

v Mnoho dobrodružství Medvídka Pú , diváci uvidí Pú a jeho přátele procházet třemi situacemi. V první featurette, Medvídek Pú a Medový strom, Pú zjistí, že došel med. Ve snaze být lstivý vymyslí jiné způsoby, jak včely přimět, aby mu dovolily další, jako je oblékání jako malý černý dešťový mrak. Ve Winnie the Pooh and the Blustery Day, it's Winds-day, a Pooh si uvědomuje, že mnoho jeho přátel v lesích Hundred Acre je postiženo povodní. V segmentu Winnie the Pooh and Tigger Too se Pú snaží přimět Tiggera, aby přestal tolik poskakovat. To ho bohužel mrzí - protože i když byl trochu extrémní, je to jedna z věcí, které Tiggers dělají.


Obsazení filmu „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“

Na základě skutečnosti, že některé z těchto featurettes byly vytvořeny s odstupem let, se někteří hlasoví herci v rámci filmu změnili (Roo pro jednoho hrál v každé featurette jiný hlasový herec), ale v průběhu let tyto hlasy držel se jejich charakteru.

Sterling Holloway jako Medvídek Pú

Medvídek Pú je milý přítel, který hledá pohodlí ve svém domě ve Hundred Acre Woods. Má silnou lásku k medu (nebo, hunny) a jeho drahým přátelům, kteří žijí v jeho sousedství. Sterling Holloway poskytl svůj hlas až do roku 1982. V 90. letech převzal Jim Cummings.

stolní tenis pro jednu osobu

Sebastian Cabot jako Vypravěč

Vypravěč byl jednou z nejdůležitějších postav Medvídka Pú - zatímco diváci nikdy neviděli jeho tvář, pomohl posunout příběh dál (a v některých případech, jako v tomto filmu, použil písmena a slova ve svém knižním průvodci Tiggerovi a jeho přátelé.) Sebastian Cabot byl vypravěčem v tomto filmu, což byla jeho poslední připsaná role. Brzy poté zemřel.

Paul Winchell jako Tigger

Tygr byl energický, pozitivní a vždy ochotný pomoci. I když se často střetával s Králíkem, oba se naučili vážit si toho, jak příběhy Medvídka Pú pokračovaly. Paul Winchell vyjadřoval postavu až do roku 2005. Před velkým angažmá v Disney byl nejlépe známý jako herec televizního sitcomu a břichomluvec.

Ralph Wright jako Ijáček

Eeyore může být jednou z nejpopulárnějších postav Disney, protože mnoho z nich není otevřeně v depresi. I když Eeyore nikdy nemá radostnou náladu, je stále velmi důležitou součástí gangu - a je vždy vděčný za to, že si ho někdo všiml. Wright vyjádřil Eeyore až do roku 1983, přičemž jeho poslední krátký film byl Medvídek Pú a Den pro Eeyore. Byl známější jako spisovatel než herec, pracoval na několika Disney šortkách a pomáhal s filmy jako Bambi a Dáma a tulák .

John Fiedler jako Prasátko

Prasátko je velmi úzkostlivý a nervózní nejlepší přítel Medvídka Pú. John Fiedler poskytoval svůj hlas až do roku 2005 pro film Pooh’s Heffalump Movie . Pracoval také na filmu Císařova nová drážka .

Junius Matthews jako králík

Role Rabbit v The Many Adventures of Medvídek Pú byla poslední hereckou zásluhou Juniusa Matthewse, který - než vyslovil divokého zajíce - vyjádřil Archimedes v Meč v kameni .

Hal Smith jako sova

Hal Smith byl prominentní hlasový herec, který měl role ve spoustě Disney show a dalších karikatur. Kromě vyjadřování Sovy, která byla často hlasem rozumu na Hundred Acre Woods, pracoval také na DuckTales , Jo jo! , a Garfield a přátelé .

Barbara Luddyová jako Kanga

Barbara Luddy vyjádřila Kangu, matku klokana. Je zajímavé, že to nebylo zdaleka největší role, kterou měl Luddy s Disney. Byla hlasem Lady Dáma a tulák , a také vyjádřil Merriweather Spící kráska .

jak hláskovat tenisovou raketu

Písně a soundtrack „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“

Písně, které se objevují v seriálu Mnoho dobrodružství Medvídka Pú, napsali Richard M. Sherman a Robert B. Sherman. Zahrnují klasické krátké melodie jako Up, Down, Touch the Ground, Rumbly in My Tumbly, (That's Just A) Little Black Raincloud a Like a Rather Blustery Day, které všechny nazpíval Sterling Holloway. Paul Winchell také ve filmu zpíval Báječnou věc o tygrech.


„Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“ u pokladny

Pokladní informace o filmu Mnoho dobrodružství Medvídka Pú nejsou známy - viděla ho však spousta rodin. Bylo vydáno v mnoha formách, jako je laserdisc, kazeta a později DVD k jeho výročí.


Recenze „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“ - Co řekli kritici

Fi má v současné době a 100% čerstvé hodnocení na Rotten Tomatoes . Kritici nemohou popřít skutečnost, že film je okouzlující. A přestože to dohromady spojilo tři různé příběhy, udělali to způsobem, který vypadal legitimně. Společnost Disney vytvořila řadu funkcí tím, že spojila kratší příběhy, ale žádný chytřejší a úspěšnější než tento, řekl James Plath z Family Home Theater a dal tomuto filmu B+.


Kde se film „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Bez tohoto filmu může existovat nikdy nebyli žádní spinoffové . Po Mnoho dobrodružství Medvídka Pú vyšly v roce 1977, animované filmy jako 2000 Film Tygr , Léta 2003 Prasečí velký film, a 2005 Pooh’s Heffalump Movie možná nikdy neexistoval. V roce 2011 byl také uveden film Medvídek Pú, který vyprávěl nové příběhy gangu.


Trailer „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“Hrát si

Mnoho dobrodružství Medvídka Pú-Blu-ray trailer EXKLUZIVNÍ SVĚT Nyní poprvé originální Disney Classic, jakou jste nikdy předtím neviděli. Digitálně restaurováno ve vysokém rozlišení Mnoho dobrodružství Medvídka Pú-původní klasika Poprvé na Disney Blu-ray Datum vydání: 27. srpna 2013 Amazon: amzn.com/B00CMY3K5O Všechna práva vyhrazena společnosti Walt Disney… 2013-01-07T00: 05: 47 000Z

Streamujte mnoho dobrodružství Medvídka Pú


Drobnosti „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“: 5 rychlých faktů

I když si myslíte, že o Medvídkovi Pú víte všechno, můžete být těmito rychlými fakty šokováni.

1. Postava Gophera původně měla nahradit Prasátko

Téměř všechny postavy pocházely z plyšových zvířat a většina se objevila v knize. Tedy kromě gophera. Údajně byl Gopher přidáno do filmu, aby nahradilo Prasátko , což znamená, že celá dynamika by byla jiná. Místo toho bylo Prasátko drženo a Gopher se občas ukázal podle potřeby.

2. Paul Winchell udělal spoustu reklamních libbingů.

Stručně řečeno, Winchell byl Tigger. Dvě z Tiggerových ochranných známek-jeho hoo-hoo-hoo-hoo! vykřičník a TTFN-byly ad-libbed. Největší zásluhu na tom má jeho manželka za to, že ho inspiroval, aby ty řádky zkusil. Najít náhradu za postavu po případné Winchellově smrti muselo být obtížné, podle toho, kolik do toho vložil.

klínové tenisky

3. Údajně sám Walt Disney měl osobní oblíbenou scénu.

Toto byl poslední film, do kterého se přímo zapojil, a bylo hlášeno, že měl rád scénu, kde se Pú zasekl ve vchodu pro králíka, poté, co snědl všechen svůj med. Část, která ho rozesmála, byla kdy Králík ozdobil Pú za sebou aby to bylo vizuálně atraktivnější.

4. Paul Winchell byl více než břichomluvec.

On byl také vynálezcem . Možná byl nejlépe známý pro vyjádření Tiggera, ale ve skutečnosti držel 30 patentů, včetně jednoho pro umělé srdce.

5. „Mnoho dobrodružství Medvídka Pú“ ve skutečnosti používá recyklované záběry.

Jedna ze scén na samém konci je z nějakého důvodu děsivě podobná scéně v Knize džunglí. Přeskakování kamene a scény kolem procházejícího Christophera Robina jsou ve skutečnosti znovu použity z Knihy džunglí. Právě animovali Mauglího a Christophera Robina.

Streamujte mnoho dobrodružství Medvídka Pú


Populární Problémy

The Blues and Bruins se ve středu ve finále Stanley Cupu setkají ve hře 7, která bere vítěze. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

„The Good Lord Bird“, nová minisérie v Showtime, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Bývalí top 10 hráči Roberto Bautista Agut a David Goffin vedou zaplněné hřiště na ročníku Open Sud de France 2021, který se bude hrát v Montpellier od 22. do 28. února.

Zápas č. 1 Iowa a č. 2 Penn State se v pátek sejde na masivním Pioneer Showdownu. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online bez kabelu.

Otec Rafaela Nadala Sebastian je nyní jedním z ředitelů společnosti Mabel Capital, firmy, kterou částečně vlastní světová č. 2. V únoru 2020 převzal Španěl jako 1/3 partnera s 33% podílem ve společnosti Mabel Capital.

Navzdory zklamání ze ztráty mnoha nasazených hráčů na začátku turnaje je v Rotterdamu stále na co se těšit.