Jak se dívat na sérii „Kazatel“ 4 online bez kabelu

Sledujte Preacher Season 4 online

Lachlan Moore/AMC/Sony Pictures Television Dominic Cooper a Ruth Negga se vracejí do čtvrté a poslední sezóny 'Preacher'.

Ve čtvrté a poslední sezóně Kazatel (vyvinutý Samem Catlinem, Evanem Goldbergem a Sethem Rogenem), Jesseho, Tulipa a Cassidyho snaha najít Boha je uvrhne do války, která zasahuje do nebe, pekla a všude mezi nimi.

Devítidílná sezóna začíná v neděli 4. srpna ve 21 hodin. ET/PT na AMC a bude se vysílat každý týden až do finále série 22. září. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové Kazatel epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

AMC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Kazatel na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá (a někdy i déle), i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Dodatečně, AMC Premiere je k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV . AMC Premiere je prémiová aktualizace AMC, která vám umožní sledovat všechny aktuální pořady AMC (a některé staré) na vyžádání a bez komerčního využití, jakmile (a někdy dříve) budou vysílány živě.

TV Philo

AMC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Kazatel žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.


Premiérový náhled „kazatele“ v sezóně 4

Na základě populární kultovní komiksové franšízy stejného jména, Kazatel sleduje kazatele ze západního Texasu Jesseho Custera (Dominic Cooper), jeho bývalou přítelkyni Tulip (Ruth Negga) a irského upíra jménem Cassidy (Joseph Gilgun), když se vydávají na výlet za Bohem. Jak se série blíží finále, Boží koncová hra pro vesmír začíná zapadat na místo. Jesse, Tulip a Cassidy, uvězněni mezi nebeskými proroctvími, pekelnými vězeními a totální jadernou válkou, se dostanou na krvavou cestu k Nejvyššímu. Zda mohou dosáhnout Boha včas - nebo zda je toto krveprolití součástí Jeho božského plánu - se brzy ukáže jako Kazatel sudy ke konci světa, škádlí síť .

V seriálu dále hrají Ian Colletti, Graham McTavish, Pip Torrens a Julie Ann Emery.Hrát si

Kazatel sezóny 4 kazatele | 'Say Goodbye' | Televize Rotten Tomatoes Podívejte se na nový Teaser sezóny 4 Preacher! Dejte nám vědět, co si myslíte v komentářích níže. ► Další informace o této show na Rotten Tomatoes: rottentomatoes.com/tv/preacher/s03?cmp=RTTV_YouTube_Desc US Air Datum: 4. srpna 2019 Hrají: Dominic Cooper, Joseph Gilgun, Ruth Negga Network: AMC Synopse: Po nadpřirozené události ve svém kostele kazatel získává ... 2019-07-08T20: 27: 05.000Z

Ostatní členové obsazení jako Noah Taylor jako Adolf Hitler a Malcolm Barrett jako Hoover se vrátí, aby sérii dokončili. Očekává se, že Torrens, který ztvárňuje padoucha Herra Starra, bude v závěrečných epizodách seriálu hrát obrovskou roli. Kromě toho, Tyson Ritter byl povýšen na sérii pravidelných, podle Uzávěrka . Ritter (který je také frontmanem All-American Rejects) hraje Humperdoo, tragicky inbredního potomka Ježíše Krista.

Kazatel je show na rozdíl od jiných v televizi. Vášnivá základna fanoušků si našla cestu k Jesse, Tulip a Cassidy a sledovala je spolu se svými dobrodružstvími, někdy nepopsatelnými dobrodružstvími, po tři sezóny, řekl David Madden, prezident programování pro AMC Networks. tvrzení . Jsme vděční našim partnerům ze společnosti Sony a Sethovi, Evanovi a Samovi za vše, co přinesli do této série, kterou s potěšením obnovujeme pro čtvrtou sezónu. Stejně jako superfanoušci Kazatele se nemůžeme dočkat, až uvidíme, kam tato cesta dále povede.

Jesse, Tulip a Cassidy musí během závěrečné sezóny stále bojovat o spoustu nepřátel Kazatel zhoupne se ven. Herr Star a Grál jsou nejen stále venku, ale Svatý zabiják, zmocněný po sportovním zabití Satana, se také vydává zpět na Zemi, aby po boku Eugena ulovil Jesseho.


Populární Problémy

Tip na barmana. V restauraci obvykle dáváte spropitné na konci jídla, zatímco v baru často musíte spropitné po celou noc. Pokud jste dobrý sklápěč, pak jste pravděpodobně zvyklí dostávat dobré služby. Pokud jsi chudý ...

Světová trojka Stefanos Tsitsipas nedávno vyvolal polemiku svým postojem k očkování proti COVID-19.

Jak psát levou rukou (pokud je pravou rukou). Provádění úkolů nedominantní rukou může vyvinout nové cesty. Zde je několik základních kroků, kterými se můžete naučit psát levou rukou. Pochopte složitost ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu přiblížení střelby v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady přístupu zastřeleného ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Nákup podprsenky bez ramínek může být náročný úkol, zvláště pokud neznáte velikost podprsenky. Vypořádejte se s tímto tématem tím, že v první řadě potvrdíte velikost podprsenky. Při nákupu podprsenky pamatujte na oblečení, které budete s podprsenkou nosit ....

Vědět, jak provádět obě metody CPR (kardiopulmonální resuscitace) u dospělého, by mohlo zachránit život. Doporučený způsob provádění KPR se však relativně nedávno změnil a je důležité znát rozdíl. V...