Přímý přenos Knicks vs Cavs: Jak se dívat online bez kabeluGetty Images Andre Drummond z Cleveland Cavaliers.ortéza na loket

Cleveland Cavaliers startuje překvapivě 3: 0, ale čelí týmu New York Knicks, který v úterý přichází s velkým vítězstvím v Rocket Mortgage FieldHouse.Hra začíná v 19 hodin. ET a budou vysílány na MSG (na trzích Knicks) a Fox Sports Ohio (na trzích Cavs). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Knicks vs Cavs online, podle toho, kde žijete:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Fanoušci na trzích Knicks: FuboTV

Fanoušci na trhu Knicks mohou sledovat MSG, MSG+ a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Knicks vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Fans in the Cavs Markets: AT&T TV Now

Poznámka: Tato možnost není bezplatná a bohužel je to jediná streamovací služba s Fox Sports OhioFanoušci na trzích Cavs mohou sledovat Fox Sports Ohio a Více než 100 dalších televizních kanálů na balíčku Xtra AT & T TV Now. Bohužel to stojí 124 $ za měsíc a dělá NE přijďte se zkušební verzí zdarma:Získejte nyní televizi AT&T

diagram tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV Now Premier, Knicks vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV Now , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým úložištěm DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

páska na tenisový loket

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na platformách Amazonu než na NBA, který měl v minulosti nějaké problémy se streamováním.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat všechny out-of-market, non-celostátně televizní NBA hru na kanálu Amazon Prime League Pass . Můžete bezplatně vyzkoušet Amazon Prime i kanál League Pass s bezplatnou zkušební verzí zde:

NBA League Pass na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat živé přenosy Knicks vs Cavs nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, pro komerční použití). Všechny je najdete zde:

NBA League Pass

sledujte hru o trůny sezóna 8 epizoda 4 zdarma

Jakmile se zaregistrujete do League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Knicks vs Cavs naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBA na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, iPhone, telefonu Android, iPadu, tabletu Android nebo jiném kompatibilním zařízení.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBA .


Náhled Knicks vs Cavs

Tom Thibodeau získal své první vítězství jako hlavní trenér Knicks nečekaným způsobem-výhra Milwaukee Bucks 130-110. Vedli Elfrid Payton a Julius Randle, kteří získali 56 bodů.

S jednou výhrou se nenecháme strhnout, řekl Thibodeau. Myslím, že nemůžete ztratit ze zřetele jeho pracovní část. Vždy říkáme, že kouzlo je v díle, a to opravdu je. Myslím, že se zlepšujete postupně a dokud do toho vložíme práci, zlepšíme se.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Myslím, že chcete, aby rozuměli vítězné složce a všemu, co k vítězství patří, dodal Thibodeau. Každou hru pro ně budeme stahovat klipy - dobré i špatné. Věci, které se vám povedly, a možná jsme pro ně neudělali dost věcí, abychom hru vyhráli. Každý zápas, který můžeme zlepšit-a možná jsme na 24–25 minutách opravdu dobrého basketbalu-možná se dostaneme na 30 a budeme tlačit dopředu a pochopit, že musíme nejprve odstranit všechny způsoby, kterými jsme porazili sami sebe abychom se dostali do pozice, kdy můžeme vyhrát.

Cavaliers startují 3: 0, když porazili Hornets, Pistons a naposledy Sixers. Center Andre Drummond přečetl cestu pro Cavs, v průměru 20,3 bodů a 14,7 doskoků na zápas.

Chceme to. Chceme to špatně, řekl Drummond. Hrajeme tvrdě pokaždé a kluci jsou připraveni, když se jim ozve číslo. Máme před sebou dlouhou sezónu a dnes večer oslavíme, ale budeme připraveni na další zápas.

Srazit uchazeče jako Philadelphia bylo pro Cavs velkým prohlášením, ale trenér Cavaliers J. B. Bickerstaff si myslí, že to nejlepší teprve přijde.

Kredit těmto lidem za nákup, řekl Bickerstaff v neděli večer. Když to ale dáme dohromady, cítíme, že je to správný způsob, jak tuto hru hrát. V žádném případě to není něco výjimečného nebo zvláštního. Ale je to způsob, jakým by se hra měla hrát - pokusit se hrát hru tak čistě, jak můžete. A to je to, co si kluci koupili, protože hrají basketbal bez agendy.

Oba týmy se navzájem dobře znají, přestože se jedná o jejich první setkání v základní části. V preseason se střetli dvakrát, přičemž Knicks brali oba, finále dominantním způsobem, 119-83.

Cleveland je 3,5-bodovým favoritem této hry, s celkovým nastavením 217,5 bodu.


Populární Problémy

Jak zamést podlahu. Zametání podlah je udržuje bez nevzhledného a nehygienického prachu a nečistot a je často prvním krokem v rozsáhlejších úklidových projektech. Přestože zametání může většině lidí připadat jako úkol zdravého rozumu, existuje ...

Jak odemknout zlaté části v Mario Kart. Hráli jste někdy na online lobby a zajímalo vás, jak lidé získávají tyto skvělé zlaté motokáry? Ve srovnání s Mario Kart Wii a každou hrou před ní je to jednodušší, takže nepanikařte! Už nehledejte ...

Jak zabít čas na mezinárodním letišti Orlando (MCO). Čeká vás dlouhé čekání na mezinárodním letišti Orlando (MCO)? Pokud jste přiletěli alespoň dvě hodiny před odletem, jak bylo navrženo, ale dostali jste se přes oblast TSA ...

Alabama a Tennessee se v sobotu setkají v SEC showdownu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak zabránit stárnutí kolen. Stárnutí kolen může v průběhu času negativně ovlivnit jak vaše fyzické schopnosti, tak váš vlastní obraz. Vaše fyzická pohoda je ovlivněna ztrátou pohyblivosti v kolenou, což často vede k bolesti a nepohodlí ...