Přímý přenos Lomachenko vs Crolla: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos Lomachenko vs Crolla

Getty

Vasyl Lomachenko, kterého mnozí považují za nejlepšího boxera pro libry za libru v oboru, bude v pátek večer v Los Angeles hájit své tituly mistra světa v lehké váze WBA a WBO proti Anthonymu Crollovi. Hlavní karta začíná ve 23 hodin. ET.

Přestože boj nebude v televizi nikde v USA, můžete sledujte živý přenos Lomachenko vs Crolla na ESPN+ „služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje spoustu různých živých sportů (včetně boxů Top Rank a UFC), všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah.

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a poté můžete sledovat všechny souboje na kartě v počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Nebo pokud ještě nemáte ESPN+ a plánujete si objednat sobotní večer akci UFC 236 (s titulky Max Holloway vs Dustin Poirier), můžete si zakoupit roční předplatné ESPN+ a UFC 236 za 79,99 $ .


Náhled Lomachenko vs Crolla

Poté, co Lomachenko vyhrál pár zlatých olympijských medailí během jedné z nejvíce zdobených amatérských kariér všech dob, již ve 13 profesionálních zápasech dokázal více, než se většina boxerů přiblíží během celé své kariéry. Získal světové tituly ve třech různých hmotnostních třídách, sjednotil lehké tituly WBA a WBO poprvé od roku 2009 a on je Číslo 1 v žebříčku ESPN libra za libru .

jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket?

Jeho protivník v pátek večer, Anthony Crolla, je solidní bojovník, ale zdaleka ne na úrovni Lomachenka. Mancunian je bývalý držitel titulu mistra světa v lehké váze WBA a získal tři vítězství v řadě, ale také není daleko od dvojice porážek proti Jorge Linaresovi, stejnému muži, kterého Lomachenko vyřadil loni v květnu.

Chci tam být proti nejlepším, uskutečnit plán a šokovat svět, Řekla Crolla . Nevidím to tak, že bych měl nějaké štěstí, že s ním mohu sdílet prsten. Ano, velmi ho obdivuji, ale mým plánem je šokovat svět. Zasloužil jsem si tento výstřel.

I přes Crollovo sebevědomí se však jedná o velký nesoulad. Šance se mohou mírně lišit podle toho, kam se podíváte, ale jedna věc zůstává stejná: Crolla je obrovský smolař.

To znamená, že bez ohledu na to, jak předvídatelný může být výsledek, jsou Lomachenkovy boje televizí, kterou musíte vidět. Dominance může být někdy nudná (například dominantní obranný styl Floyda Mayweathera nebyl vždy zábavný pro příležitostnější fanoušky), ale způsob, jakým Lomachenko rozbíjí své protivníky, je vždy zábavný.

Nechal každého ze svých posledních čtyř soupeřů v super muší váze (Nicholas Walters, Jason Sosa, Miguel Marriaga, Guillermo Rigondeaux) skončit, a protože přešel na lehkou váhu, porazil Linarese přes 10. kolo TKO navzdory trhal si labrum během boje , a pak zničil Jose Pedraza zničujícím způsobem na 12 kol.

Lomachenko přistál v 11. kole * 42 silových úderů *? pic.twitter.com/SMw1bFsBlr

- ESPN (@espn) 9. prosince 2018

Rychlost, výkon, přesnost. Hi-Tech je technik podobný strojům a většina fanoušků boxu si již dobře uvědomuje, že kdykoli vstoupí do ringu-bez ohledu na soupeře-uvidíte oslnivou show.

Můžete očekávat, že tomu tak bude opět v pátek večer v LA.

V hlavní akci Gilberto Ramirez (39-0-0) vs Tommy Karepency (29-6-1) v prvním zápase prvního kola v lehké váze, zatímco 27letý vyhlídka Arnold Barboza Jr. (20-0 -0) převezme na undercard bývalého mistra světa Mikea Alvarada (40-4-0).


Populární Problémy

Vysoce uznávaný temný komediální televizní seriál „Barry“ se vrací pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte HBO.

Jak se připravit na transplantaci ledvin. Transplantace ledviny je zásadní lékařský zákrok a měli byste se na ni připravit, jak nejlépe umíte. Transplantace ledviny vám může být naplánována na stanovené datum (obvykle pokud dostáváte ledvinu z ...

11. sezóna seriálu „Swamp People“ má premiéru na kanálu History Channel ve čtvrtek 23. ledna. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online zdarma.

Federer překonal Samprasův grandslamový rekord pouhých sedm let po odchodu Američana do penze.

Nedávný titulní příběh časopisu Time Magazine naznačil, že 1 z 5 amerických rodin se rozhoduje mít pouze jedno dítě. Jedná se o posun v předchozích desetiletích, kde byly trendem větší rodiny. Mezi výhody jediného dítěte patří ...

Být brankářem má rozhodně svůj podíl na pro a proti. Máte tu výhodu, že jste jediným hráčem, který může používat vaše ruce a paže, ale jste také v pozici, která s největší pravděpodobností způsobí fyzické zranění vašeho těla. Naučit se jak ...