Přímý přenos Packers vs Giants: Jak se dívat online bez kabeluGetty Aaron Rodgers z Green Bay PackersPoté, co minulý týden podnikli útočiště, se Green Bay Packers musí přeskupit a držet krok v NFC North a nápravou by mohl být nedělní zápas s bojujícím týmem New York Giants.Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Packers vs Giants na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Packers vs Giants na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Packers vs Giants na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Packers vs Giants na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Packers vs Giants a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Packers vs Giants

Packers vypadali po většinu sezóny jako jeden z nejlepších týmů v NFC, ale minulý týden je naprosto ovládli 49ers 37-8.

Chápali jsme, že to byl zápas proti špičkovému soupeři, ale to je teď v sázce, řekl veterán cornerback Tramon Williams. Prohráli jsme hru, poučili jsme se z ní, dostali jsme se do práce.

Quarterback Aaron Rodgers měl jeden z nejhorších výkonů své kariéry, když na 20 ze 33 přihrávek nasbíral pouhých 104 yardů.

další díra v teniskách

Packers ztratili dva ze svých posledních tří, ale vzhledem k tomu, že se kalendář otočil na prosinec, chce Green Bay zanechat vzpomínky na listopad.

Shodujeme se na vedoucí pozici v divizi, stále hrajeme každého divizního soupeře ještě jednou, jsme přímo v mixu, kde chceme být, hrajeme v prosinci smysluplné hry, řekl tento týden Rodgers. Tento tým má evidentně hodně gólů. Začíná to severem (NFC) a odtud se všechno otevírá. Klíč je pro nás, musíme zůstat zdraví, ale musíme hrát o něco lépe ve všech třech fázích.

Hlavní trenér Packeru Matt LaFleur tento sentiment zopakoval.

Tím, že se vrátíte do práce a vezmete si to jeden den po druhém a nasadíte správnou přípravu. To je jediný způsob, jak vím, jak se od čehokoli odrazit, řekl LaFleur novinářům. Těmto klukům věřím, že jdou. V té šatně všichni boleli.

Všichni byli zklamaní. A myslím, že tito lidé budou bojovat. Na naší skupině miluji to, že jsem neměl pocit, že by někdo ukazoval prstem. Všichni se musíme podívat dovnitř - trenéři, hráči, všichni zúčastnění - a podívat se na sebe a být k sobě upřímní, co můžeme udělat lépe. Ukázali jsme, že toho dokážeme mnohem lépe. Musíte dát Niners hodně uznání - to je dobrý fotbalový tým - ale víme, že jsme nehráli na úroveň našich očekávání.

Obři prohráli sedmkrát za sebou a snaží se vyhnout svému prvnímu osmihrannému smyku od roku 2004.

Musíte tomu nejprve věřit, aby se to skutečně stalo, řekl Barkley. Pokud tomu nevěříte, nikdy se to nestane. Proto je to důležité, protože tam to začíná. Věříme, že nejen já, ale všichni v této šatně budeme věřit, budeme i nadále pracovat a pokusíme se dokončit tuto sezónu tak silně, jak to jen půjde - počínaje Packers, kteří jsou skvělí tým.


Populární Problémy

Po 12leté přestávce je 'Crank Yankers' zpět na pátou sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody klasické žertovné show streamované online bez kabelu.

Tento wikiHow vás naučí, jak rozdělit pevný disk vašeho počítače na dvě odlišné části (nebo 'oddíly'). Rozdělení pevného disku na oddíly vám umožní zacházet s pevným diskem jako se dvěma samostatnými pevnými disky, což je užitečné při instalaci ...

Jak namontovat jednokolku. Jízda na jednokolce může chvíli trvat, než se naučíte, ale s určitým odhodláním a cvikem to zvládne každý. První věc, kterou se musíte naučit, je, jak ji namontovat, abyste se mohli dokonce naučit jezdit. Pomocí zábradlí položte ...

Neporazitelné těžké váhy Daniel Dubois a Nathan Gorman se v sobotu sejdou na obrovském zúčtování. Zde je návod, jak sledovat boj, pokud jste ve Spojených státech.

Simona Halepová shromáždila ze sestavy, aby na Citi Open ve Washingtonu zvítězila 3-6 6-4 6-2 proti Mariana Duque-Marino.