Přímý přenos Macy’s Parade 2020: Jak se dívat zdarma

93. ročník Macy

Getty 93. ročník Macy's Thanksgiving Day Parade 28. listopadu 2019 v New Yorku.Zastavení každoroční přehlídky Macy’s Thanksgiving Day Parade bude vyžadovat více než globální pandemii. Vysílá živě ve čtvrtek 26. listopadu od 9 do 12 hodin ve všech časových pásmech na NBC.Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný živý přenos přehlídky Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

tenisové a běžecké boty

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

bekhendový úderový tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020Hrát si

Macy’s se připravuje na přehlídku díkůvzdání na rozdíl od jiných | DNES Navzdory zhoršující se pandemii bude Macy’s letos pokračovat ve své tradiční přehlídce Dne díkůvzdání, ale ve formátu pouze pro televizi bez trasy průvodu a bez osobních návštěvníků. NBC Joe Fryer reportuje pro TODAY. Přihlaste se k odběru DNES: on.today.com/SubscribeToTODAY Sledujte novinky z DNES: bit.ly/LatestTODAY O: TODAY vám přináší nejnovější titulky a… 2020-11-20T18: 00: 01Z

Přehlídka Macys Thanksgiving Day 2020 bude letos kvůli globální pandemii COVID-19 vypadat trochu jinak, ale i přes krizi pokračuje ve svém 94. vydání.

Tato časově uznávaná fráze Let’s Have a Parku na Den díkůvzdání odstartuje začátek přeformulované oslavy, která bezpečně přinese kouzlo 94. ročníku Macy’s Thanksgiving Day Parade-nejcennější sváteční tradice národa-, aby znovu odstartovalo prázdninové období.

Savannah Guthrie, Hoda Kotb a Al Roker z NBC News jsou připraveni šířit svátky a očekávanou televizní sledovanost více než 50 milionů diváků. Dnešní show pořádat živé vysílání. Telemundo simulcastuje průvod ve španělštině, akci pořádají Adamari Lopez, Jessica Carrillo, Rodner Figueroa a Nastassja Bolivar.

podrážka na tenisky

Přehlídka Macy’s Thanksgiving Day Parade je největší a nejočekávanější sváteční oslavou v zemi. Aby byla v této bezprecedentní době bezpečně přenesena podívaná pro miliony lidí na celostátní úrovni, roční produkce se přesune na událost pouze pro vysílání. Letos se průvod vzdá pochodu po tradiční 2,5 mil dlouhé trase na Manhattanu, aby se vyhnul hromadění velkých davů.

Od svého vzniku slouží Macy’s Thanksgiving Day Parade jako odraz toho nejlepšího z americké populární kultury. Od nejlepší hudby po nejjasnější světla na Broadwayi a vše mezi tím. Dopad letošních kancionalizací souvisejících s pandemií na některé z nejoblíbenějších uměleckých, zábavních a kulturních akcí v New Yorku byl obrovskou ztrátou jak pro Newyorčany, tak pro návštěvníky, kteří si je každoročně užívají jako součást prosperujících a pulzujících komunit New Yorku. Aby tento národ dostal dávku ztraceného kouzla některých z těchto milovaných akcí, letošní Macy’s Parade představí výběr představení představujících ukázku každoročních tradic, které bylo třeba omezit, zrušit nebo na neurčito odložit jejich akce nebo představení.

Hvězdná síla bude pocházet z různých globálních hudebních žánrů od popu, R & B a country a latinské hudby, přičemž v mixu se objeví několik pozoruhodných speciálních vystoupení. Slavností se zúčastní Lauren Alaina, Ally Brooke, Sofia Carson, CNCO, Jimmy Fallon a The Roots (zahájení show), Karol G, Tori Kelly, Patti LaBelle, Miss America 2020 Camille Schrier, Matthew Morrison, herci a Muppets z Sesame Street®, Leslie Odom Jr., Keke Palmer, Dolly Parton (jménem Cracker Barrel Old Country Store®), Pentatonix, Bebe Rexha, Jordin Sparks, Sebastián Yatra a Brett Young; se zvláštním vzhledem od jediného Ježíška.

Macy’s Parade bude obsahovat představení z obsazení Ain’t Too Proud - The Life and Times of The Temptations, Hamilton, Jagged Little Pill a Zlé dívky . Radio City Rockettes, které zastaví show, navíc přinese na Herald Square své podpisové kouzlo.

Macy’s Singing Christmas Tree se vrací čtvrtým rokem na základě populární poptávky a bude představovat harmonické hlasy 60 Macyho kolegů, kteří se k nám připojí ze svých domovů po celé zemi a budou se scházet ve zlatě znějícím sboru naplněném duchem prázdnin.

Celonárodní diváky, kteří budou mít svou jedinečnou atmosféru, čeká speciální vystoupení samonabíjecího bubeníka samby Fogo Azul NYC spolu s dramatikem oceněným Pulitzerovou cenou a královnou mořské panny Queen Lynn Nottage a Dickem Zigunem, který představuje Coney Island USA Mermaid Parade; Danza Fiesta představující národní portorikánský denní průvod; Lesbian & Gay Big Apple Corps Band představující NYC Pride March; Víla Sugarplum z Louskáčka George Balanchina představující balet New York City; FDNY Emerald Society Pipes and Drums, představující New York City St. Patrick’s Day Parade ™; a speciální představení s názvem CaribeFuturism představující kolektiv aktů zahrnujících partnery Pan in Motion, Batingua Arts, Sesame Flyers a Kaisokah Moko Jumbies s karnevalovou královnou Kay Mason zastupující West Indian American Day Carnival Association.

styly tenisových úchopů

Zábava tím nekončí s dalšími vystoupeními od The Big Apple Circus, The NYPD Police Band, The West Point Marching Band a krokových dovedností Zeta Phi Beta.

Slavnosti začínají ve čtvrtek 26. listopadu v 9 hodin ve všech časových pásmech na NBC.


Populární Problémy

Jak zjistit, zda jste si podvrtli kotník. Vyvrtnutí kotníku je jedním z nejčastějších poranění. Jedná se o natažení nebo natržení vazů, které podporují kotník. K podvrtnutí dochází nejčastěji ve vazu ATF (přední talofibulární) ...

Vysokoškolští basketbaloví bluebloods UNC a UCLA se setkají v sobotu v Las Vegas. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zajímá vás, jak streamovat fuboTV online na PC nebo Mac? Připravili jsme pro vás průvodce krok za krokem, který lze snadno sledovat!

Jak zacházet s pastvou. Odřeniny, známé také jako škrábance, jsou běžným zraněním, které může nastat, pokud uklouznete nebo upadnete. Obvykle nejsou vážné, ale mohou se nakazit, pokud s nimi není správně zacházeno. Pokud dostanete pastvu, ošetřete ránu nejprve doma ....

Zahradnictví je obvykle velmi nepořádné, a pokud jste zahradník poprvé, nebo se chystáte někam (babička, kamarádka, komunitní zahrada ...) dělat zahradnictví? Pokud to čtete, pravděpodobně nevíte, co si vzít na sebe, takže jste tady ...

Ať už jsou vaše ramena napnutá a bolavá z dlouhých kancelářských dní, nebo si jen chcete zvýšit sílu ramen, existuje jógová pozice, která vám může pomoci! Začněte se základní Mountain Pose a posuňte se až ke složitějším ...