Jak provádět různé triky ve Wii Sports

Ačkoli ve Wii Sports neexistují žádné „podvody“, existují různé triky, kterými můžete hru mírně pozměnit. Pokračujte v čtení, abyste se o těchto tricích dozvěděli.Kroky

  1. 1 Proměňte tenisové kurty v Wii Sports na modro.
  2. 2 Udeřte úder 91 kolíky ve hře Wii Sports.
  3. 3 Změňte barvu bowlingové koule na Wii Sports . Proveďte to stisknutím a podržením: (modrý), (zlato), (síť), (zelená) poté, co po zvolení Mii vyberete OK. Podržením některého z těchto tlačítek se koule změní na zobrazenou barvu.
  4. 4 Získejte bowlingovou kouli „Pro“. Jakmile úroveň vašich dovedností dosáhne 1000+, získáte speciální kuličku s kosočtvercovým vzorem.
  5. 5 Vyděsit dav v bowlingu. Chyťte míč nesprávným způsobem tak, že jej uvolníte, když s ním ještě švihnete dozadu. Dav bude skákat, točit se a křičet.
  6. 6 Rozesmějte se davem při bowlingu. Přesuňte se co nejvíce doprava, stiskněte tlačítko A a s tím se posuňte co nejvíce doprava. Když uvolníte B, váš míč bude uvolněn do jiné uličky a dav se bude smát.
  7. 7 Získejte silové podání v tenise. Trefte míč na jeho nejvyšší vrchol a švihnutím zápěstí velmi rychle získáte extra rychlé podání, které je obtížné vrátit. To chce hodně cviku.
  8. 8 Pořiďte si stříbrné boxerské rukavice. Poté, co porazíte šampiona boxera, Matte, když obrazovka zhasne po stisknutí tlačítka „Hrát znovu“, stiskněte 1 a budete mít stříbrné boxerské rukavice. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

  • Současným stisknutím tlačítek A a B během načítání hry laserového hokeje z Wii Play bude vaše pádlo přepínat mezi plochým a kulatým.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Sestava: (2) Matteo Berrettini vs (LL) Taro DanielZde je 5 hráčů, kteří mohou příští týden učinit prohlášení v Basileji :.

Tento wikiHow vás naučí, jak v Ubuntu začít používat jiné rozložení klávesnice. Přidání nového rozvržení umístí praktickou rozbalovací nabídku v pravém horním rohu plochy, která vám umožní přepínat rozvržení během práce. Otevřete svůj Ubuntu ...