Jak provádět různé triky ve Wii Sports

Ačkoli ve Wii Sports neexistují žádné „podvody“, existují různé triky, kterými můžete hru mírně pozměnit. Pokračujte v čtení, abyste se o těchto tricích dozvěděli.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 1

  1 Proměňte tenisové kurty v Wii Sports na modro.
 2. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 2

  2 Udeřte úder 91 kolíky ve hře Wii Sports.
 3. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 3

  3 Změňte barvu bowlingové koule na Wii Sports . Proveďte to stisknutím a podržením: (modrý), (zlato), (síť), (zelená) poté, co po zvolení Mii vyberete OK. Podržením některého z těchto tlačítek se koule změní na zobrazenou barvu.
 4. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 4

  4 Získejte bowlingovou kouli „Pro“. Jakmile úroveň vašich dovedností dosáhne 1000+, získáte speciální kuličku s kosočtvercovým vzorem.
 5. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 5

  5 Vyděsit dav v bowlingu. Chyťte míč nesprávným způsobem tak, že jej uvolníte, když s ním ještě švihnete dozadu. Dav bude skákat, točit se a křičet.
 6. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 6

  6 Rozesmějte se davem při bowlingu. Přesuňte se co nejvíce doprava, stiskněte tlačítko A a s tím se posuňte co nejvíce doprava. Když uvolníte B, váš míč bude uvolněn do jiné uličky a dav se bude smát.
 7. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 7

  7 Získejte silové podání v tenise. Trefte míč na jeho nejvyšší vrchol a švihnutím zápěstí velmi rychle získáte extra rychlé podání, které je obtížné vrátit. To chce hodně cviku.
 8. Obrázek s názvem Proveďte řadu triků ve Wii Sports, krok 8

  8 Pořiďte si stříbrné boxerské rukavice. Poté, co porazíte šampiona boxera, Matte, když obrazovka zhasne po stisknutí tlačítka „Hrát znovu“, stiskněte 1 a budete mít stříbrné boxerské rukavice. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Současným stisknutím tlačítek A a B během načítání hry laserového hokeje z Wii Play bude vaše pádlo přepínat mezi plochým a kulatým.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Dívky z celého světa se rozhodly dosáhnout ve svém životě dokonalosti. Někteří chtějí jednat perfektně, zatímco jiní chtějí mít dokonalý vzhled. Ačkoli neexistuje způsob, jak dosáhnout absolutní dokonalosti, existují kroky, které můžete udělat, abyste ...

Váš průvodce sledováním K.C. Undercover online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Vše, co potřebujete vědět o zápase druhého kola Serena vs Bouchard ve 4. den.

Slavnostní zahájení indukční síně slávy Rock and Roll 2020 se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru 4. série seriálu „Miliardy“ online, stejně jako zbytek nových epizod sezóny prostřednictvím živého přenosu.