Jak streamovat „Swamp Thing“ 1. sezónu online bez kabelu

Swamp Thing na CW

CW Swamp Thing na CW

Swamp Thing je hororová série superhrdinů, která měla premiéru na streamovací službě DC Universe v roce 2019. Nyní debutuje v televizním vysílání na The CW, premiéra je v úterý 6. října ve 20 hodin. ET/PT s 90minutovou epizodou.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Swamp Thing online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Swamp Thing živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Swamp Thing žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžeš se dívat Swamp Thing živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem zařízení Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, je dodáván s integrovaným DVR.


Náhled „Swamp Thing“Hrát si

Swamp Thing | Kompletní upoutávka | DC Universe | Konečné členství Připojte se nyní na adrese: yourdcu.com/swampthingtrailer VĚC SWAMP sleduje Abby Arcane, která zkoumá něco, co se zdá být smrtícím virem z bažiny v malém městě v Louisianě, ale brzy zjistí, že bažina skrývá mystická a děsivá tajemství. Když se z temného močálu vynoří nevysvětlitelné a mrazivé hrůzy, nikdo není v bezpečí. Na základě DC… 2019-05-28T15: 58: 47Z

Na tomto kreativním záznamu v adaptačním panteonu DC Comics se v bažinách mimo Marais v Louisianě děje něco nepřirozeného. Když město zasáhne záhadná nemoc, je vyslán vyšetřovatel CDC (a bývalý rodák z Marais) Dr. Abby Arcane (Crystal Reed), aby vyšetřil. V nemocnici se setká s biologem Alecem Hollandem (Andy Bean), který věří, že bizarní nemoc může souviset s jeho vědeckou prací v bažině pro mocného podnikatele Avery Sunderlanda (Will Patton).

Doktor Arcane brzy zjistí, že bažina skrývá mystická a děsivá tajemství. Když se z temné bažiny vynoří tajemné stvoření, ocitne se tváří v tvář nočním můrám nadpřirozeného světa, kde nikdo není v bezpečí.

Abby má historii s Avery a Marií Sunderland (Virginie Madsen), která stále viní mladou Arcane z tragické smrti její dcery před lety. Ale když je venku smrtelný vir zrozený z bažin, v Marais právě něco není v pořádku. Spolu se zástupcem šerifa Mattem Cableem (Henderson Wade) se Abby opět zkříží s Alecem, ale tentokrát narazí na děsivou, temnou sílu, která nejenže zabíjí vetřelce, ale také přebírá kontrolu nad svými oběťmi.

V Delroy’s Roadhouse se Abby radí se svou starou přítelkyní a místní reportérkou Liz Tremayne (Maria Sten), která má náskok hluboko v bažině. Když Alec zmizí po prozkoumání nepřirozených experimentů hluboko v bažině, objeví se na jeho místě něco jiného: Swamp Thing (Derek Mears), tajemné stvoření zrozené z hlubin mystických a děsivých tajemství bažiny. Když se příroda divoce vymyká rovnováze a přichází pro lidi z Marais, nakonec to může trvat nějakou věc z bažiny, aby to zachránila.Hrát si

Video Video související s tím, jak streamovat „bažinatou věc“ 1. sezónu online bez kabelu 2020-10-06T13: 46: 59-04: 00

Dále hrají Jennifer Beals jako šerif Lucilia Cable a Jeryl Prescott jako Madame Xanadu, se zvláštním vzhledem Kevina Duranda jako brilantního biogenetika Jasona Woodruea, Swamp Thing je plný jižanských gotických zvratů a postav a postav, které jsou zkaženy nadpřirozenými silami, které obklopují město Marais. Když se z temné bažiny vynoří tyto nevysvětlitelné a mrazivé hrůzy, nikdo není v bezpečí.

Nyní, v dubnu 2019, byl DC Universe zrušen Swamp Thing po snížení pořadí epizod z 13 na 10, což je k velkému zděšení fanoušků. Když však The CW získala vysílací práva k seriálu, prezident CW Mark Pedowitz řekl, že není proti tomu, aby si to vyzvedli na další sezónu - očividně by to byla diskuse pro Warner Bros. a The CW. Ale v této době, Swamp Thing jsou to jen epizody, které máme, řekl Pedowitz v rozhovoru s novináři (prostřednictvím ComicBook online ).

tenisovou raketu

Populární Problémy

Dvojnásobný obhájce titulu Rafael Nadal nedostane v Kanadě příležitost udělat z toho tři po sobě jdoucí tituly.

Jaký je příběh? Bývalý vítěz US Open Juan Martin del Potro, nasazený č. 31 na BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii, dnes w.

Po 12leté přestávce je Kim Possible zpět ve formě živého akčního filmu. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu 2019 online.

V určitém okamžiku může být vyžadováno, abyste se oblékli jako dívčí atleti na halloweenskou párty nebo roleplay. Tady jsou rady, jak se oblékat, mluvit, jednat a myslet jako holka! Tyto tipy rozvinou váš atletický charakter; tak se připravte být ...

Jak si zacvičit na snowboardu. Snowboarding je vysoce fyzický sport, který vyžaduje hodně vytrvalosti a také silné svaly jádra a nohou. Zůstat ve formě po celý rok vám pomůže snížit riziko zranění a předcházet ...

Anna van der Breggen hledá druhou zlatou olympijskou medaili za sebou v silničním závodě žen na Tokijských hrách. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze závodu.