How to Stream High School Musical 2: Your Family Viewing Guide

streamovat středoškolský muzikál 2

Disney

Streamujte nyní High School Musical 2

High School Musical 2 se velmi podobá opojné emocionální melanži, která přináší podstatu skutečného života, je bláznivým spojením přátelství a důvěry, romantiky a žárlivosti, současnosti a budoucnosti, které se chystají zpívat a tančit ve venkovském klubu v Utahu.

Ve druhém pokračování trilogie High School Musical byl tento televizní film z roku 2007, který režíroval Kenny Ortega, nejúspěšnějším v franšíze High School Musical.

Sledujte High School Musical 2 online a nechte se odvíjet drama s hudební sestavou, kterou vytvořil David Nessim Lawrence. Sledujte High School Musical 2 online a High School Musical 2 streamování zde.

ping pong stolní tenis

Zde je návod, jak streamovat High School Musical 2 právě teď:

Jak streamovat „High School Musical 2“ - exkluzivně na Disney+

High School Musical 2 je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat High School Musical 2 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledat High School Musical 2 ″
  5. 5. Klepněte na High School Musical 2 ″
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„High School Musical 2“: Přehled

Datum vydání: 17. srpna 2007
Tvůrci: Peter Barsocchini
Režie: Kenny Ortega
Hrají: Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Blue, Monique Coleman
Hodnocení: TV-G
Synopse: Troy a Gabriella, senioři na střední škole, bojují s tím, že budou v létě odděleni, než se vydají na vysokou školu. Spolu se zbytkem East High Wildcats inscenují muzikál, který zkoumá jejich současné krize i naděje a obavy z budoucnosti.


Jak dlouho je „High School Musical 2“?

High School Musical má 104 minut.


Plot „High School Musical 2“

East High School přestávky na léto (What Time Is It) s Troy Bolton a Gabriella Montez plánuje strávit dovolenou od sebe. Troy dostane práci, aby ušetřil peníze na vysokou školu v Lava Springs (Fabulous), venkovském klubu vlastněném rodinou Sharpay a Ryana Evanse. Troy brzy přesvědčí pana Fultona, manažera klubu, aby na léto najal Gabriellu a jejich blízké přátele.

Když se Sharpay dozví, že Gabriella bude plavčíkem v klubu, pokusí se jí zkomplikovat práci natolik, že skončí, aby ji Sharpay mohla přesunout na Tróju. Pan Fulton ohrožuje ostatní přátele, čímž se jejich práce stává děsivou, což přiměje Troye, aby jim poskytl povzbuzující řeč (Work This Out), přestože je stále ve stresu ze spoření na vysokou školu.

Sharpay pokračuje ve svém intrikování a organizuje propagaci pro Troy v naději, že s ní zazpívá na talentové show. Jejího bratra Ryana naštve, že ho jeho sestra sestřelila kvůli Tróji, a udělá krok na Gabriellu, což způsobí, že Troy začne žárlit.

Napětí roste, dokud se skupina přátel téměř nerozdělí, když se Gabriella postaví Sharpay a skončí, protože ji Troy žárlí (Gotta Go My Own Way). Divoké kočky přestanou mluvit s Trójou poté, co dostali zákaz talentové show.

Noc talentové show přichází s malým množstvím intrik, dokud se pravda neodhalí, Gabriella se připojí k Troy na jevišti na představení, které zastaví představení (každý den) a všichni se napraví, než se vydají na párty u bazénu, kde se ukáže Miley Cyrus (All For Jeden).


High School Musical 2 Cast

Šest hlavních postav ve hře High School Musical 2 vytváří situaci dobra proti zlu proti fólii, kde Troy a Gabriella mají pomocníky, které trápí Sharpay a Ryan Evansovi, ale také slouží k odvrácení jejich útoků.

ZAC EFRON jako TROY BOLTON

Zac Efron hraje Troy Bolton, protagonistu, který je oblíbeným basketbalistou s nerdy přítelkyní. Mezi Sladkým životem: Zackem a Codym a Entourage hrál Efron v High School Musical franšíze a získal si pověst zavedené hvězdy Disney s přitažlivostí hlavního proudu.

VANESSA HUDGENS jako GABRIELLA MONTEZ

Vanessa Hudgens hraje hlavní roli Gabrielly Montez, akademicky angažované přítelkyně Troy Boltona. High School Musical trilogy byla největší produkcí Hudgenovy kariéry, která vedla ke komerční tvorbě a nezávislým filmům.

ASHLEY TISDALE jako SHARPAY EVANS

Ashley Tisdale hraje antagonistku ve své roli Sharpay Evansové, spolupředsedkyně dramatického klubu, která děsí ostatní Wildcaty, aby ji měli rádi. Po High School Musical filmů, Tisdale pracoval v televizních seriálech a krátkých filmů.

LUCAS GRABEEL jako RYAN EVANS

Lucas Grabeel hraje Ryana Evanse, dvojče Sharpaya a spolupředsedu dramatického klubu. Myslí si, že tanec a baseball jsou stejné, a je často viděn, jak sportuje s plochou čepicí. Po střední hudební trilogii se jeho kariéra v televizním seriálu rozběhla.

špičková pádla na stolní tenis

CORBIN MODRÁ jako ČAD DANFORTH

Corbin Blue hraje Chada Danfortha, nejlepšího přítele Troy Boltona a fanouška trička. Po střední škole hudební trilogie, Bleu zamířil do televizního seriálu, kde získal řadu předváděcích rolí, než se přestěhoval do nezávislých filmů.

jak hrát raquetball

MONIQUE COLEMAN jako TAYLOR MCKESSIE

Monique Coleman hraje Taylor McKessie, nejlepší přítel Gabrielly a akademickou kolegyni. Po střední hudební trilogii se Coleman vydal do reklam, krátkých filmů, televizních seriálů a televizních filmů.


Písně a soundtrack „High School Musical 2“

Kromě dramatu je High School Musical 2 nejlépe známý díky soundtracku s vysokou energií, který dosáhl Billboard 200 pozice číslo jedna . Mezi nejpopulárnější singly patří What Time Is It All Troy (Zac Efron) chce dát Gabrielle (Vanessa Hudgens) svezení ze školy rovnou do venkovského klubu. Být plavčíkem. A šetřit na vysokou školu. Tento barevný číslo dosáhl číslo šest na Billboard Top 100 v roce 2007. I Don’t Dance Ryan Evans (Lucas Gabreel) a Chad Danford (Corbin Bleu) navrhují, aby baseball a tanec byly ve skutečnosti stejnou hrou v tomto basově náročném počtu. You Are The Music In Me Troy a Gabriella harmonizují na klavírní skladbě s vokální pomocí Kelsi Nielsen (Olesya Rulin) a gospelového sboru. Gotta Go My Own Way Gabriella v této rozchodové baladě vokalizuje upřímné emoce a zradu. Tento singl, pomalejší v tempu než You Are The Music In Me, přinesl patnáctý týden soundtrack zpět do žebříčku Billboard 200 top 10.


„High School Musical 2“ v pokladně

Po uvedení filmu 17. srpna 2007 zlomil spoustu rekordů ve sledovanosti, protože se stal komerčně nejúspěšnějším původním filmem Disney Channel (DCOM), jaký byl kdy vyroben.Ve Spojených státech., High School Musical 2 ve svém premiérovém vysílání generovalo 17 milionů diváků, čímž překonalo rekord svého předchůdce o více než deset milionů, přičemž toto číslo zůstává nejvyšší, jaké kdy síť vytvořila.To také hodnoceno jako nejlépe hodnocené základní kabelové televizní vysílání v té době.


Recenze „High School Musical 2“ - Co řekli kritici

Kritici řekli, že High School Musical 2 je v zásadě dost dobrý pro všechny: rodiče, děti i samotní tvůrci produktu.


Kde se „High School Musical 2“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Zatímco kritici říkali, že High School Musical 2 byl obecně dobré , odezva publika byla skvělá. Diváci byli pro Disney největší, lámání dříve nastavených rekordů . Produkce filmu se dostala na titulky, s Kenny Ortega dělá titulky za jeho režijní práci na zásahu doplnění.


Trailer „High School Musical 2“Hrát si

High School Musical 2 - Trailer Je čas zpívat a tancovat, protože v High School Musical 2 je toho mnohem víc, co oslavit. East High Wildcats se chystají na velkou zábavu, protože přistávají na těch nejlepších letních brigádách, jaké si lze představit. Troy (Zac Efron), Gabriella (Vanessa Hudgens), Chad (Corbin Bleu) a Taylor (Monique Coleman) zaznamenali sladká vystoupení v… 2012-07-12T02: 43: 40 000Z

Streamujte nyní High School Musical 2


High School Musical 2 Trivia: 5 Fast Facts

1. Je to váš sendvič

Diváci Disney Channel si vybrali typ sendviče, který Troy dělá Gabrielle pro svůj piknik na golfovém hřišti.

2. Nejdelší tanec jejich životů

Natáčení taneční sekvence Bet On It trvalo šest dní.

3. Oblíbená píseň

Gotta Go My Own Way byla oblíbená píseň Ashley Tisdale.

4. Čtyřdenní týden

Natáčení všech scén na East High School trvalo čtyři dny.

5. Solo Track

Na rozdíl od prvního High School Musical, Zac Efron dělá svůj vlastní zpěv v High School Musical 2.

Streamujte nyní High School Musical 2


Populární Problémy

Jak zlepšit držení těla. Ačkoli zlepšení držení těla není snadný výkon, dobré držení těla vám pomůže vypadat a cítit se lépe. Pokud zjistíte, že se hodně hrbíte, podnikněte kroky k zapracování svého držení těla ve všech částech svého života, od ...

Jak podpořit zdraví srdce. Ať už máte strach, nebo se jen staráte o sebe, máte právo soustředit se na udržení zdravého srdce. Naštěstí můžete podpořit zdraví svého srdce některými opatřeními zdravého rozumu, jako je ...

Jak žít s klasickým typem Ehlers Danlos. Klasický typ Ehlers-Danlos je typem Ehlers-Danlosova syndromu (EDS), geneticky dědičného zdravotního stavu. Klasický EDS je stav, který ovlivňuje vaši pojivovou tkáň (jako ...

Proslulý trenér Francesco Cina věří, že Dominic Thiem má na to, aby nakonec předběhl Big 3. Cina také chválil Thiemovo myšlení a řekl, že Rakušan je připraven udělat další krok.

Podíváme se na 5 nejlepších výher Ana Ivanovic, krádeže srdcí, bývalého světového ne. 1, který v roce 2016 odešel z profesionálního tenisu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou epizodu Watchmen online bez kabelu.