Jak streamovat Revenge of the Sith: Váš konečný průvodce

DisneyPoslední záznam trilogie prequel, Star Wars: Pomsta Sithů uzavírá příběh o tom, jak se z Anakina Skywalkera stal Darth Vader. Pomsta Sithů, připravující události původních filmů, měla monumentální úkol uzavřít řadu dějových linií a oblouků postav. Revenge of the Sith, považovaný za jeden z nejlepších filmů Hvězdných válek, opět napsal a režíroval George Lucas. Nyní streamujete na Disney+, zde je vše, co potřebujete o filmu vědět a jak ho streamovat.

Streamujte Revenge of the Sith NowJak streamovat Star Wars: Pomsta Sithů - exkluzivně na Disney+

Pomsta Sithů je jedním z klasických Hvězdné války filmy které bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Pomsta Sithů a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Revenge of the Sith
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Viz také: Stream „Vzestup Skywalkera“

Přehled Star Wars: Pomsta Sithů

Datum vydání: 19. května 2005
Tvůrci: 20th Century Fox, Lucasfilm Ltd.
Ředitel:
George Lucas
V hlavních rolích:
Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid
Hodnocení: PG-13
Synopse:
Revenge of the Sith se točí kolem posledních dnů, než Anakin Skywalker převezme titul Darth Vadera. Vidíme také dramatický konec Klonových válek, jak se Impérium dostalo k moci a pád Jediho.

Jak dlouho jsou Star Wars: Pomsta Sithů?

Revenge of the Sith je druhým nejdelším z prequelských filmů s divadelní verzí s hodinami 2 hodiny a 20 minut. To vylučuje všechny smazané nebo další scény, u kterých se neočekává, že budou ve službě k dispozici.tenisový stojan

Star Wars: Revenge of the Sith Plot

Tři roky po událostech z útoku klonů Revenge of the Sith opět následuje Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera. Po neúspěšném únosu separatistů se Anakinův život začíná vymknout kontrole, když se stáhl blíže k temné straně. Když se Obi-Wan stále pokouší vyřešit klonové války, Anakin zůstává sám a manipuluje s ním lord Sith, nejvyšší kancléř Palpatine. Následuje příběh o tom, jak se Republika zhroutila a stala se všemocnou galaktickou říší.

Streamujte Revenge of the Sith Now

Obsazení Star Wars: Pomsta Sithů

Stejně jako předchozí prequelské filmy, Revenge of the Sith hraje do značné míry stejné hlavní členy obsazení. Hayden Christensen, Ewan McGregor, Natalie Portman, Ian McDiarmid a Samuel L. Jackson se vrací, aby si zopakovali své role. Existuje několik nově příchozích, například Matthew Wood, který vyjadřuje hanebného vůdce, generála Grievouse. Drtivou většinu obsazení však tvoří vracející se postavy z trilogie prequel.

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi

Není překvapením, že se herec Ewan McGregor opět vrací, aby ztvárnil roli Obi-Wana Kenobiho. Spolu se sirem Alecem Guinnessem pomohl McGregor definovat tuto roli - zejména raná léta postavy. Dokonce bude tuto postavu opakovat pro show Disney+ o Ob-Wanovi Kenobim, nicméně detaily jsou stále neuvěřitelně vzácné. McGregor také obsadil mimozemskou loutku, která pomohla doručit Luka a Leiu během scény narození. Tato postava byla podle obsazení údajně označována jako Foamy-Wan Kenobi.

Hayden Christensen jako Anakin Skywalker

Hayden Christensen opět hraje Jediho otočeného Sitha, Anakina Skywalkera. Vzhledem k tomu, že se tento film odehrává na konci The Clone War, je Anakin starší a stále více unavený svým vztahem k Jedi. Vzhledem k tomu, že se tento film odehrává během Anakinova přechodu na temnou stranu, uvidíme, co ho postavilo na tuto temnou cestu, která vytvořila jednoho z nejznámějších padouchů všech dob.

Během natáčení režisér George Lucas udělal oblek Dartha Vadera velmi těžkým, když ho měl Christensen na sobě. Důvodem bylo, že chtěl ukázat, jak nepohodlně a nepřirozeně se Anakin bude cítit poprvé v sobě.

Natálie Portmanová jako Padme Amidala

Padme Amidala se naposledy vrací ve Star Wars: Revenge of the Sith. Ztvárněna Natalie Portmanovou, Padme je senátorkou z Naboo a láskyplným zájmem Anakina Skywalkera. Přestože kolem její postavy nejsou žádná masivní odhalení, Portman poznamenal, že Revenge of the Sith je její oblíbená z prequel filmů. Od tohoto posledního dílu nebyla zapojena do dalšího filmu, televizní show nebo videohry Star Wars.

Ian McDiarmid jako nejvyšší kancléř Palpatine

Navzdory tomu, že se podílí na každém filmu prequel, je Revenge of the Sith poprvé, kdy se Palpatine dostává do centra pozornosti. Odhaleno jako Sithský mistr, které Jedi hledali Palpatine, je zodpovědný za pomoc při transformaci Anakina Skywalkera na Darth Vadera. Je to také vůbec poprvé, kdy se k Palpatinovi dostáváme se světelným mečem, protože v původní trilogii dříve použil Force Lightning. McDiarmid bude opakovat svou roli v připravovaném filmu, Star Wars: Vzestup Skywalkera .

Soundtrack Star Wars: Revenge of the Sith

Hudbu Revenge of the Sith’s napsal ikonický skladatel John Willaims. Opět hrál v Londýně v Abbey Road Studios, hudbu nahráli Shawn Williams, London Voices a London Symphony Orchestra. Když byl soundtrack vydán, sestával z 15 samostatných skladeb v rozmezí od 2:42 do 13:06 minut.

Nejpopulárnější skladbou ve hře je Battle of the Heroes, která byla navržena jako pozměněná verze populárního Duel of Fates. Tato píseň se hrála během závěrečného střetnutí mezi Anakinem, Obi-Wanem, Yodou a Císařem a měla hudební video vytvořené pro DVD Pomsta Sithů.

Star Wars: Pomsta Sithů u pokladny

Podle IMDb , Star Wars: Pomsta Sithů během úvodního víkendu ve Spojených státech vydělal 108 435 841 $. To je o více než 20 milionů dolarů více než to, co Attack of the Clones vydělal během jeho počátečního otevření, a jen několik milionů za to, co vydělala The Phantom Menace. Film celosvětově vydělal celkem 850 035,63 $ a měl odhadovaný rozpočet 113 milionů $. Překvapivě to byl druhý nejúspěšnější film roku 2005, na prvním místě se umístili Harry Potter a Ohnivý pohár.

Hvězdné války: Pomsta Sithských spoilerů

Revenge of the Sith, vydaná před koncem úvěrových sekvencí a velkých filmových světů, se nemůže pochlubit spoustou doplňků. Vzhledem k tomu, že celá podstata trilogie se točí kolem Anakina, jeho vznik Darth Vadera nešokuje nikoho, kdo je obeznámen s tradicí série. Dozvídáme se také, jak Padme zemřel, Anakin byl zraněn, kolaps Jediho a vzestup Říše.

Recenze Star Wars: Revenge of the Sith - Co řekli kritici

Revenge of the Sith byl kladně přijat kritiky i fanoušky, což z něj činí nejpopulárnější film z prequelu. Aktuálně na Rotten Tomatoes , film sedí s 80% hodnocením od kritiků a 60% hodnocením od fanoušků. Zatímco vizuální prvky byly opět chváleny, další kritici si všimli, jak dobře film svázal různé nitky a oblouky postav. Tento konec však byl dvojsečným mečem, protože několik kritiků poznamenalo, že předvídatelnost konce brání celkovému dopadu filmu.

Where Star Wars: Revenge of the Sith Fits in the Franchise Pantheon

Revenge of the Sith je třetím filmem, kterému se nyní říká Skywalker Saga. U živých akčních filmů je Revenge of the Sith zasazen mezi události Attack of the Clones a Solo: Star Wars Story . Film je navíc po událostech z televizní show The Clones wars a krátkého animovaného filmu, který běžel před uvedením filmu.

Trailer k filmu Star Wars: Pomsta SithůHrát si

Hvězdné války Epizoda III: Pomsta Sithů - Trailer Přihlásit se k odběru: bit.ly/SubscribeToStarWars Roky po zahájení klonových válek vedli vznešení rytíři Jedi masivní klonovou armádu do bitvy proti Separatistům v celé galaxii. Když zlověstný Sith odhalí tisíc let starý plán na ovládnutí galaxie, Republika se rozpadne a z jejího popela povstane zlé Galaktické impérium. Jediský hrdina Anakin Skywalker je… 2012-07-05T23: 24: 48Z

Streamujte Revenge of the Sith Now

Star Wars: Revenge of the Sith Trivia: 5 rychlých faktů

Jako mnoho filmů z Hvězdných válek, existuje několik fascinujících příběhů a momentů kolem jeho vzniku. Níže je uvedeno pět různých velikonočních vajec, reference a způsoby, jak film ovlivnil populární kulturu.

1. Závěrečný boj nebyl urychlen

Před natáčením závěrečné bitvy Ewan McGregor a Hayden Christensen dva měsíce trénovali. Navzdory složitosti boje nebylo nic z toho digitálně zrychleno. To byla skutečná rychlost, kterou herci dokázali provést choreografii díky své dlouhé práci zapamatování bitvy.

2. Grevious ‘Kašel přišel z úrazu těsně před začátkem filmu

Jednou z charakteristických vlastností General Grevious je jeho neustálý kašel. Zpočátku Grevious neměl tento zdravotní problém, který by vedl k událostem ve filmu. Nicméně během Star Wars: Clone Wars - Volume Two dozvídáme se, že Grevious nechal jeho hruď rozdrtit Silou Mace Windu. Stalo se to doslova okamžiky před Pomstou Sithů, což nám umožnilo vidět Palpatinův únos. Je také vidět, že v boji používá nohy, ale tento styl útoku se nepřeložil do televizní show nebo filmu.

3. Pomsta Sithů byla původně čtyři hodiny dlouhá

Je zaznamenáno, že první střih filmu trval neuvěřitelně čtyři hodiny. Sekaná na 2 hodiny a 20 minut, původní verze měla mnohem delší verzi scény rekultivace Palpatina. Některé z těchto záběrů můžete vidět v Star Wars: Revenge of the Sit h videohra , který představoval dlouhou misi založenou na bitvě na Coruscantu.

4. Každý klonový voják je CGI

Navzdory jejich silné přítomnosti v celém filmu je každý klonový voják v Pomstě Sithů zcela CGI. Pro tyto postavy nebyly vyrobeny žádné helmy, brnění ani kostýmy. Díky tomu jsou obě armády zapojené do Klonových válek zcela digitální, s výjimkou několika Jediů, kteří se zúčastnili.

5. George Lucas má Cameo během scény opery

Jako někdo, kdo jen zřídka dělá portréty, je zřídka vidět, jak se ikonický režisér objeví v kterémkoli z jeho filmů. Během scény scénického domu , můžete vidět modře zbarveného Lucase, jak mluví s někým mimo Palpatinovu soukromou schránku. Je nalevo od dveří, kterými Anakin prochází těsně předtím, než se scéna rozsekne.

Streamujte Revenge of the Sith Now


Populární Problémy

Nicolas Lapentti, jeden z mála hráčů s antukovým vítězstvím nad Rafaelem Nadalem, hovořil o tom, jak dobrá byla jejich rivalita. Lapentti také zpracoval potenciální návštěvu Rafaela Nadala v Ekvádoru na výstavní akci.

John Millman hraje Frances Tiafoe o místo ve třetím kole US Open 2020. Millman vyhrál v úterý svůj první zápas na turnaji od doby, kdy před dvěma lety porazil Rogera Federera.

Ivanisevičova předpověď, že Rafael Nadal nebude mít proti Novakovi Djokovicovi šanci, mu vybuchla do tváře. Poté, co Nadal pohodlně získal titul Roland Garros, Ivanisevič řekl, že skutečně věřil, že Djokovič je favoritem

Kampaň Andyho Murraye na US Open skončila ztrátou druhého kola s Felixem Augerem-Aliassimem.