Jak sledovat Hulu na Firestick

hulu firestick

Zaregistrujte se do Hulu hned teď

Existuje mnoho různých streamovacích služeb, ale Hulu má svůj vlastní jedinečný výběr zábavy. Služba video na vyžádání nabízí divákům od jejího spuštění v roce 2007 pohodlný způsob sledování některých jejich oblíbených televizních pořadů a filmů. Jeho expanze v průběhu let zahrnovala přidání původních produkcí a mnohem větší knihovnu zábavy.

Naštěstí je toto vše k dispozici každému, kdo vlastní Amazon Fire TV Stick a televizi nebo obrazovku s portem HDMI.

Přestože je Hulu vlastněna společností The Walt Disney Company, není jen rozšířením Disney Plus a byla ve skutečnosti dlouho předtím, než Disney Plus převzala naše obývací pokoje v loňském roce. Jeho streamovací média jsou rotujícím výběrem hororů, populárních animovaných seriálů, situačních komedií, reality TV, nově vydaných filmů a mnoha dalších z několika filmových studií a televizních produkčních společností. Diváci mohou dohnat předchozí sezóny trendových televizních pořadů prostřednictvím aplikace Hulu a sledovat filmy, které jim možná v kinech unikly.

opěrná síla pro tenisový loket

Streamovací páčka umožňuje okamžitý přístup k výběru Hulu ze všech filmových žánrů, klasických televizních pořadů a moderních produkcí na malé obrazovce. Od nezávislých hororů po velkorozpočtové akční trháky není nouze o věci, které je možné sledovat ve všech možnostech předplatného Hulu. Když se zaregistrují, diváci mají možnost předplatného bez reklam a levnějších předplatných s komerčními přestávkami nebo přidáním prémiových kanálů pro ještě více obsahu.

Stažení aplikace Hulu a registrace do streamovací služby vyžaduje minimum úsilí, takže můžete filmy a televizní pořady sledovat během chvilky.

Můžete sledovat Hulu na Fire TV Stick a Fire TV?

Ano, Hulu je k dispozici pro streamování na zařízeních Firestick i Fire TV, včetně Fire TV Stick 4K. Také to zahrnuje Hulu Live.

Hulu je také k dispozici na Apple TV, PS4, Xbox One, PC, Mac, Android, iOS, Samsung TV a dalších. Věřte tomu nebo ne, můžete dokonce sledovat Hulu na Nintendo Switch.

Jak nainstalovat Hulu do vašeho Firestick

Přístup k Hulu na Amazon Fire TV Stick je poměrně jednoduchý proces. Zatímco některé streamovací služby mohou omezovat přístup na zařízení, jako je Fire TV Stick, Hulu zajišťuje, že má široké publikum tím, že svou aplikaci a služby zpřístupní všem majitelům streamovacích karet.

jak zastavit skřípavé tenisky

Když je Fire TV Stick zapojen do portu HDMI a napájecí zdroj je zapojen do funkční zásuvky, stahování a registrace do Hulu zabere jen několik minut. Zde je komplexní rozpis toho, jak si stáhnout aplikaci Hulu na Amazon Fire TV Stick a nastavit se na hodiny po hodinách sledování.

  1. Zaregistrujte se na Hulu
  2. Zapněte televizi
  3. Ujistěte se, že je váš Fire TV Stick připojen k internetu
  4. Na hlavní obrazovce přejděte v horní nabídce na Hledat
  5. Chcete-li provést vyhledávání, zadejte Hulu (nebo řekněte Hulu pomocí hlasového ovladače)
  6. Přejděte na Aplikace a hry
  7. Vyberte aplikaci Hulu a klikněte na Získat
  8. Po stažení bude aplikace dostupná na domovské obrazovce

Je to tak snadné! Zadejte své uživatelské jméno a heslo a budete procházet mnoha a mnoha možnostmi zobrazení, které jsou k dispozici v neustále se měnící knihovně Hulu.

Zaregistrujte se do Hulu hned teď

jak se dívat na texaskou hru

Kolik stojí Hulu na Fire Stick?

Stejně jako většina streamovacích aplikací na Fire TV Stick si i aplikaci Hulu můžete zdarma stáhnout do svého zařízení. Ke skutečnému sledování obsahu však budete potřebovat předplatné Hulu. Naštěstí plány Hulu začínají na pouhých 5,99 $/měsíc.

Možnost 5,99 $/měsíc vám umožní přístup ke všem streamovacím knihovnám Hulu. Většina obsahu je na této úrovni podporována reklamami, ale k měsíčnímu předplatnému můžete přidat doplněk bez reklam, čímž se váš celkový součet zvýší na 11,99 $/měsíc (a podle mých zkušeností to zcela stojí za to vylepšit).

Můžete se také rozhodnout pro balíček Hulu + Live TV za 54,99 $/měsíc, který přidává přístup k více než 65 živým streamovaným kanálům, včetně ABC, FX, Food Network, Disney, Disney Jr., Fox, CNN a dalších.

Můžete také jít alternativní cestou a balíček Hulu s Disney+ a ESPN+ za pouhých 12,99 $/měsíc.

badmintonové věci

Požadavky na rychlost internetu pro Hulu

Zajímá vás, jak rychlé musí být vaše připojení k internetu pro spolehlivý stream Hulu?

Naštěstí ke streamování Hulu nepotřebujete ultra silné připojení a automaticky přizpůsobí vaši kvalitu aktuální rychlosti připojení.

Nejnižší úroveň je 1,5 Mb / s pro Standardní definice , následován 3 Mb / s pro 720p HD , 6 Mb / s pro 1080p HD „8 Mb / s pro živé televizní vysílání Hulu a nakonec 16 Mb / s pro Ultra HD 4K .

Proč nemohu získat Hulu na Firestick?

Pokud máte problémy se stahováním Hulu na Firestick, důrazně doporučuji začít s řešením problémů do restartování zařízení, včetně vašeho Firestick A vašeho internetového routeru. Chcete -li to provést, jednoduše vyjměte zástrčku svého Amazon Firestick a počkejte 30 sekund.

Jaký obsah je aktuálně k dispozici ke streamování na Hulu?

Jedna věc, která je u Huluovy knihovny běžně zaznamenávána, je, že je tak rozmanitá; pro každého je něco. Pokud jde o filmy, můžete se podívat na skvělé filmy jako Tiché místo, Pet Sematary, Where’d You Go Bernadette, Vice a další právě teď na Hulu. Pro televizní bingery máte povedené pořady jako Poslední muž na Zemi, Futurama, Brooklyn Nine-Nine, Bob’s Burgers, a mnoho dalšího. Pokud jste se chtěli podívat na tuto novou komedii Lil Dicky na FX, Dave To můžete sledovat také na Hulu. Pro každého je doslova něco.

Zaregistrujte se do Hulu hned teď


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Rockets vs Grizzlies online, ať už jste v Houstonu, Memphisu nebo mimo trh.

Dominic Thiem byl na Citi Open upstaged Kevinem Andersonem, ale kolegové ze semen Kei Nishikori a Milos Raonic žili další den v boji.

Gonzaga a Severní Karolína se ve středu večer ve Spokane setkávají při obrovském zúčtování. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Kyrgios způsobil obrovské rozrušení, když sesadil Rafaela Nadala. Dokáže zopakovat výkon, když se ujme Wawrinky?

Jak namotat cívku. Díky šicímu stroji jsou projekty šití rychlejší a jednodušší, ale nejprve musíte vědět, jak navíjet cívku. Cívka pomáhá vašemu šicímu stroji vytvořit steh dodáním nitě do jehly. Jakmile budete ...

Pátá nasazená Elena Rybakina nastoupí v pátek ve štrasburském semifinále proti nenasazenému Nao Hibinovi. Rybakina získala titul Hobart na začátku tohoto roku a před vypnutím dosáhla dalších tří finále.