Jak se dívat na Giants vs Browns without Cable (2021)Getty Images Baker Mayfield z Cleveland Browns.Po několika vyhřívaných společných trénincích se Cleveland Browns a New York Giants v neděli na FirstEnergy Stadium utkají v předsezónním náklonu.Hra (čas zahájení 1:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. . Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Giants vs Browns online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Giants vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Columbusu, Toledu, Daytonu a dalších místních trzích, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, Giants vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Giants vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích Giants nebo Browns

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Giants vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Columbusu, Toledu, Daytonu a dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Giants vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Giants vs Browns naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .

originální tenisky converse

Náhled předsezóny Giants vs Browns

Může to být předsezóna, ale pro obě strany bude spousta motivace, protože v neděli Giants navštíví Browns. Týmy tento týden absolvovaly dvojici vyhřívaných společných tréninků, přičemž závěrečný skončil bojem mezi Browns CB Troy Hill a Giants WR Sterling Shepard.

Přátelská soutěž, “řekl Shepard po incidentu. Kvůli tomu jsme sem přišli. Je to soutěž, dostane se do mluvícího zápasu, dostane se tam fyzicky ven, tohle je fotbal. To je to, co děláme. Oni to chápou na své straně, my to chápeme tady.

Přestože tréninky skončily poněkud kysele, byly pro oba týmy konstruktivní. Hlavní trenér Browns Kevin Stefanski musel rozptýlit několik situací, ale byl spokojený s tím, jak to dopadlo.

Jen jsem se chtěl ujistit, že jsme to dokončili dobře a chytře, “řekl Stefanski. To samé udělal Joe se svým týmem. Chlapi to chápou. Dnes bylo tepleji. Je zřejmé, že dole v červené zóně je zhuštěný prostor, takže intenzita byla zvýšena. To je v pořádku. Je to fotbal. Je to fyzická hra a je to emocionální hra, ale potěšilo mě, jak to kluci drželi pod kontrolou.

Nečekejte, že uvidíte mnoho předkrmů pro hru Browns. Cleveland byl velmi opatrný se svými klíčovými hráči a posadil většinu svých předkrmů pro úvodní zápas preseason proti Jacksonville. Zdá se, že jde o stejnou strategii pro tuto soutěž.

Naším úkolem je být připraveni fyzicky i psychicky a být připraveni vyrazit, jakmile přijde sezóna, řekl quarterback Baker Mayfield. Měli byste být připraveni, až se fyzicky vrátíte do tábora, a propracovat a vyžehlit všechny malé detaily. Právě teď se chystáme toho dosáhnout.

Hlavní trenér Giants Joe Judge se stále rozhoduje o předkrmech a o tom, jak moc budou hrát.

Ještě jsem se nerozhodl, řekl soudce v pátek. Uvidíme, jak dnes vyjdeme, a já si promluvím s Kevinem [Stefanskim] o jeho plánech. Mluvili jsme na začátku týdne o tom, co mají v úmyslu udělat, a uvidíme, jak se to projeví, a vyhodnotíme náš tým.

Jen se chci ujistit, že budeme brát v potaz celkové zatížení našich hráčů, protože to bude také rychlý obrat z Clevelandu, návratu domů, tréninku do Bostonu a pár dní předtím proti Nové Anglii hraní předsezónní hry, ve které se budeme skutečně chovat jako další zkouška pravidelných šatů, dodal Judge.

Browns jsou 4,5-bodovým favoritem na preseason matchup.


Populární Problémy

Jak se protáhnout pro balet. Balet není jednoduchý. Vyžaduje to tvrdou práci a úsilí. Správné protažení vám pomůže vyhnout se zranění a je užitečné ho provádět před a po hodině. Můžete se také protáhnout ve dnech mimo třídu, abyste ...

Nové boty, zejména ty s plastovou nebo koženou podrážkou, mohou mít frustrující kluzkou podrážku, stejně jako starší boty, které se nosí hladce po letech opotřebení. Jakkoli to může znít, mít kluzké boty není jen ...

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'The Chi' se vrací do 3. sezóny v neděli. Pokud nemáte kabel nebo Showtime, sledujte nové epizody online.

Jak nalepit nohu na plantární fasciitidu. Plantární fasciitida je častou příčinou bolesti v patě a spodní části chodidla. Plantární fascie, také nazývaná oblouková šlacha, je tlustý pás tkáně, který spojuje patní kost s ...

ATP tour tento týden putuje do Barcelony, což bude pátý turnaj ATP 500 v tomto roce.

Po dvou velkých rozruších v semifinále budou Flavia Pennetta a Roberta Vinci bojovat o svůj první titul ve dvouhře ve finále žen US Open. Zde je náš náhled.