Jak koupit Wilder vs Fury 2 PPVGetty Deontay Wilder a Tyson Fury.

Deontay Wilder se v sobotu v MGM Grand Garden Arena v Las Vegas pokusí obhájit titul WBC v těžké váze v zápase s Tysonem Furym.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

PPV karta Wilder vs Fury 2 začíná ve 21 hodin. ET/18:00 PT. Stojí 79,99 $ a dá se koupit přes ESPN+ nebo Fox Sports . Zde je přehled vašich možností nákupu:


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím ESPN+

Ať už jste předplatitelem ESPN+ nebo vy zaregistrujte se na měsíc (4,99 $), můžete kupte si Wilder vs Fury 2 PPV za 79,99 $ právě zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete na počítači sledovat hry Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím Fox Sports

Můžete si také koupit Wilder vs Fury 2 prostřednictvím Fox Sports. Cena je také 79,99 $, přičemž jediným skutečným rozdílem je, že budete sledovat digitální platformy Fox spíše než ESPN.

Osobně doporučuji možnost ESPN, protože podle mých zkušeností byla aplikace ESPN spolehlivější než Fox. Pokud však dáváte přednost Fox Sports, můžete si ji objednat prostřednictvím nich zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV na Foxu

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete sledovat zápasy Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty na počítači přes FoxSports.com, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports.


Náhled Wilder vs Fury 2

Wilder a Fury bojovali o remízu v Staples Center v Los Angeles v prosinci 2018.

Wilder’s od té doby dvakrát obhájil svůj titul a vyrazil Dominica Breazealeho a Luise Ortize, aby celkový počet jeho kariéry dosáhl 41. Fury se téměř stal jeho 40. obětí KO, přičemž na palubu narazil v devátém a ještě razantněji ve dvanáctém.

Hluboko v jeho srdci opravdu cítím, že je nervózní, řekl 34letý Wilder během nedávného mediálního konferenčního hovoru podle MMA Boj . Opravdu mám pocit, že je velmi, velmi nervózní z toho, co se poprvé stalo. Když někoho srazíte a uhodíte mu otřes mozku, nikdy na to nezapomenete. Nikdy nezapomenete, kdo vám to udělal a jak to udělal.

31letému Furymu se nepodařilo Wildera srazit.

Jak už jsem řekl dříve, média mě na to citovala a můžete pokračovat - má polštářové pěsti, řekl Wilder, podle MMA Mania. Takhle byli měkcí. Možná byl můj adrenalin příliš vysoký, abych vůbec něco cítil. Někdy po boji se můžete cítit trochu bolavě nebo cokoli jiného. I po boji jsem nic necítil. Vzal jsem všechny jeho údery, ty, které přistál, a prošel jsem to přímo.

Nerespektuji žádnou jeho moc, kterou má. Je to jen vysoký, velký muž, který se může pohybovat po prstenu a to je vše. Pokud jde o moc, žádná tam není.

V prosinci se Fury rozešel s trenérem Benem Davisonem, se kterým pracoval od roku 2017, a spojil se s Javanem Sugar Hillem, synovcem trenéra Síně slávy Emanuelem Stewardem.

Může pokračovat a říct, že mě porazil s velkým náskokem, ale nevěří tomu, řekl Wilder, podle MMA Fighting. Upřímně tomu opravdu nevěří. Proto chce spoustu věcí změnit. Protože kdyby tomu opravdu, ale opravdu věřil, tolik byste se nezměnili.

jak se dívat na michiganský fotbal

31letý Fury následoval Wilderův boj s vítězstvím nad Tomem Schwarzem a Otto Wallinem. V listopadu 2015 získal jednomyslným rozhodnutím tři hlavní tituly tím, že porazil Vladimira Klička. O 10 dní později byl zbaven pásu IBF, protože klauzule o odvetě ho zablokovala v boji s požadovaným vyzyvatelem, poté se vzdal titulů WBA a WBO v důsledku jeho bojů se závislostí a depresí.

Nemám věk, ale na smlouvu s ESPN mi zbývají tři zápasy. A potom budu vážně přemýšlet o odchodu, řekl Fury ESPN v Pondělí.

A dodal: Protože už nepotřebuji bojovat. Jaký je smysl? Co tím získám? Když v sobotu porazím Wildera, hru dokončím. Hra bude dokončena.


Populární Problémy

Jak přestat s nadměrným pitím. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je nárazové pití nejčastějším vzorem nadměrné konzumace alkoholu ve Spojených státech. Https://www.cdc.gov/alcohol/fact-sheets/binge-drinki ...

Denis Shapovalov nedávno poskytl své myšlenky o revidovaném systému hodnocení ATP a poukázal na to, že hráči jako Andrey Rublev byli novými pravidly těžce provedeni.

„Action Bronson Watches Ancient Aliens“ je zpět na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat celé epizody nové sezóny online, pokud nemáte kabel.

Jak stárnete, metabolismus vašeho těla se zpomaluje. Pokud nevěnujete pozornost, může se vaše váha postupně plazit výše. Lidé mají obvykle také problém zhubnout a znovu získat váhu. Vyhnout se přibývání na váze není tak jednoduché jako omezit kalorie nebo ...

Jak hrát nápojovou hru „Land Mines“. Nášlapné miny jsou jednou z nejlepších pijáckých her a zahrnují spoustu pití piva. Ujistěte se, že máte docela velký stůl, u kterého budete hrát, a budete chtít čtyři nebo více lidí. Určitě si dejte plechovky od piva ...