Jak sledovat město na kopci 2. sezóna online zdarma

Kevin Bacon jako Jackie Rohr a Aldis Hodge jako dekorační oddělení v CITY ON A HILL

Zobrazit čas Kevin Bacon jako Jackie Rohr a Aldis Hodge jako dekorační oddělení v CITY ON A HILL

Nové drama Město na kopci je zpět se svou druhou sezónou v neděli 28. března ve 22 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat několik způsobů Město na kopci Online streamované epizody 2 zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

dva tenisové míčky v ponožce

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Město na kopci živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je pouze v balíčku Premier, ale může být také zahrnut jako samostatný doplněk k jakémukoli jinému balíčku a jakýkoli balíček a libovolný doplněk můžete zahrnout do bezplatné 14denní zkušební verze.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Město na kopci živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Město na kopci živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

malé bílé tenisky

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Město na kopci živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled na sezónu 2 „Město na kopci“Hrát si

City on a Hill Season 2 (2021) Official Trailer | ZOBRAZIT ČAS Zkorumpovaný agent FBI Jackie Rohr je zpět a snaží se využít bostonský systém trestního soudnictví v zoufalé snaze zachránit vlastní kariéru. Bohužel pro Jackieho je ADA Decourcy Ward na posledním omylu svého protivníka. V hlavních rolích Kevin Bacon a Aldis Hodge. Sledujte premiéru v neděli 28. března v 10/9c na SHOWTIME. #SHOWTIME #CityOnAHill Přihlaste se k odběru… 2021-02-23T21: 10: 41Z

Z myslí tvůrců Bena Afflecka a Charlieho MacLeana se Město na kopci odehrává na počátku 90. let v Bostonu. Je to smyšlený popis toho, co je známé jako bostonský zázrak, kdy přišel státní zástupce, aby spolupracoval s veteránem FBI při řešení problému celoměstské kriminality v Bostonu a korupce v trestním soudnictví.

V seriálu hrají Kevin Bacon, Aldis Hodge, Jonathan Tucker a Jill Hennessy. Premiéra byla v roce 2019 a poté kvůli pandemii bednění většiny televizní produkce byla v roce 2021 uvedena druhá sezóna.

pravidla pro podávání badmintonu

Podle tiskové zprávy Showtime:

Druhá sezóna se soustředí na federální projekt bydlení v bostonské čtvrti Roxbury, který je sužován drogovým násilím a oprávněnou nedůvěrou v místní vymáhání práva. Protože koaliční vůdkyně Grace Campbell (Pernell Walker) neúnavně pracuje jménem komunity, její úsilí je podkopáváno gangem, který se odehrává přímo pod jejím nosem.

Vstupte do neuctivého agenta FBI Jackieho Rohra (Bacon), který je zde, aby využil defektní systém trestního soudnictví Bostonu v zoufalé snaze zachránit vlastní kariéru. Bohužel pro Jackieho je asistentka okresního prokurátora Decourcy Ward (Hodge) na posledním omylu svého protivníka. Časem osobní antagonismus mezi těmito dvěma eskaluje do totální války mezi kancelářemi amerického prokurátora a Suffolk DA. Nikdo není v bezpečí před vedlejším poškozením.

Ve druhé sezóně dále hrají Lauren E. Banks, Mark O’Brien, Amanda Clayton, Matthew Del Negro a Jill Hennessy s hostujícími hvězdami Pernell Walker, Lucia Ryan, Kameron Kierce, Shannon Wallace, John Doman a Michael O’Keefe.

Osm epizodová druhá sezóna City on a Hill vysílá v neděli ve 22 hodin. ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Dillí se na konci ostře zpochybňované remízy podařilo stáhnout Bombaj.

„100 procent: Julian Edelman“ je nový dokument, který zkoumá široký přijímač veteránů Patriots. Zde je návod, jak sledovat film online bez kabelu.

Rogera Federera dělí od vítězství desátého titulu v Basileji už jen vítězství! .

Garbine Muguruza tweetovala její a Rafaela Nadala držící španělskou vlajku po jejím povýšení na světovou jedničku.

Manchester City a Real Madrid se setkají ve druhé etapě vzájemného zápasu Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Po porážce Richarda Gasqueta je čtrnáctý nasazený Tomáš Berdych mimo Madrid Open.