Jak se dívat na dokumentární film Opuštění Neverlandu online bez HBO

Dokument Michaela Jacksona

Getty Dan Reed, ředitel filmu 'Leaving Neverland'

Opuštění Neverlandu , velmi kontroverzní dokument o tvrzeních obtěžování dětí vůči Michaelu Jacksonovi, má svou televizní premiéru v neděli 3. března na HBO. Je to dvoudílný, čtyřhodinový dokument, přičemž první část se bude vysílat v neděli ve 20 hodin. ET/PT a druhá část odvysílaná v pondělí 4. března ve 20 hodin. ET/PT.

nejlepší tenisové sukně

Pokud nemáte kabelové připojení nebo HBO, můžete dokument sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Opuštění Neverlandu buď žít, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání, jakmile to vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Opuštění Neverlandu buď žít, jak to vysílá, nebo na vyžádání kdykoli po vysílání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který může být součástí běžného Hulu nebo Hulu s živou televizí.

podpora mueller tenisového loktu

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Opuštění Neverlandu žijte, jak se vysílá, nebo jej můžete sledovat na vyžádání kdykoli, jakmile se vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Opuštění Neverlandu“

Opuštění Neverlandu vypráví příběhy Wade Robsona a Jamese Safechucka, kteří tvrdí, že byli Michael Jackson sexuálně zneužíváni, když byli mladí chlapci. Film, který režíroval a produkoval Dan Reed , nabízí rozhovory s Robsonem a Safechuckem a jejich příslušnými rodinnými příslušníky.

Co však nezahrnuje, jsou rozhovory s kýmkoli z Jacksonova kruhu rodiny a přátel. Podle panství Jacksona která vydala prohlášení zamítnutí filmu jako pokus o dosažení proslulosti a výplaty namazáním (Jacksona) stejnými obviněními, která ho porota shledala nevinným, když byl naživu, nebyli požádáni, aby byli součástí dokumentu:

Opuštění Neverlandu není dokumentární film, je to druh bulvárního atentátu na postavu, který Michael Jackson snášel v životě a nyní ve smrti. Film bere nepodložená obvinění, která se údajně stala před 20 lety, a považuje je za fakt. Tyto nároky byly základem žalob podaných těmito dvěma přiznanými lháři, které nakonec soudce zamítl. Oba žalobci pod přísahou vypověděli, že k těmto událostem nikdy nedošlo. Neposkytli žádné nezávislé důkazy a absolutně žádný důkaz na podporu svých obvinění, což znamená, že celý film závisí pouze na slovu dvou křivopřísežníků.

Vydání také tvrdí, že Robson - australský tanečník, který v minulosti bránil Jacksona - pouze změnil slovo a obvinil, protože mu byla odepřena role v produkci Cirque du Soleil s tématem Michaela Jacksona.

Robson a Safechuck oba říkají, že dostali výhrůžky smrtí od Jacksonových fanoušků, kteří bojovali za to, aby byl film stažen z řady Sundance Film Festival 2019. Sundance se však rozhodl film vysílat a ono sklidil bouřlivé ovace po jeho dokončení. V současné době má a skóre schválení kritiky 95 procent na Rotten Tomatoes .

Na HBO byl také vyvíjen tlak, aby dokument neukázal, ale neustoupil.

Navzdory zoufalé délce, kterou jsme museli podkopat film, naše plány zůstávají nezměněny, uvedla síť v prohlášení . HBO bude s vysíláním pokračovat Opuštění Neverlandu , dvoudílný dokument, 3. a 4. března. To umožní každému příležitost posoudit film a nároky v něm pro sebe.

Bezprostředně po druhé a poslední části Opuštění Neverlandu , HBO bude vysílat hodinový speciál, který obsahuje Oprah Winfrey rozhovory s Robsonem a Safechuckem před živým publikem lidí, kteří přežili sexuální zneužívání. To se koná v 10 hodin ET/PT a bude také v síti Winfrey, OWN.


Populární Problémy

Orlando's Disney World je největší zábavní středisko na světě a každoročně hostí více než 50 milionů turistů. Díky své obrovské rozloze zábavních parků, restaurací a lázní si tu mohou užít lidé všech věkových kategorií. Od té doby...

Off cutter je dodávka kriketového bowlingu, která se ve směru hodinových ručiček promění v pravorukého pálkaře. Používají ho rychlí nadhazovači a středně rychlí nadhazovači k otočení mísy, když ze hřiště není velká pomoc. Tato dovednost může být prospěšná ...

Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.

'The Affair' se vrací do své páté a poslední sezóny v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online nebo na vyžádání online bez kabelu.

Jak stárnete, metabolismus vašeho těla se zpomaluje. Pokud nevěnujete pozornost, může se vaše váha postupně plazit výše. Lidé mají obvykle také problém zhubnout a znovu získat váhu. Vyhnout se přibývání na váze není tak jednoduché jako omezit kalorie nebo ...

Rafael Nadal by pravděpodobně byl rád, kdyby slyšel, že Rome Masters se prosazuje o týden. Týdenní mezera mezi Římem a Paříží poskytne Nadalovi dostatek času na dobití sil.