Jak se dívat na dokumentární film Opuštění Neverlandu online bez HBO

Getty Dan Reed, ředitel filmu 'Leaving Neverland'Opuštění Neverlandu , velmi kontroverzní dokument o tvrzeních obtěžování dětí vůči Michaelu Jacksonovi, má svou televizní premiéru v neděli 3. března na HBO. Je to dvoudílný, čtyřhodinový dokument, přičemž první část se bude vysílat v neděli ve 20 hodin. ET/PT a druhá část odvysílaná v pondělí 4. března ve 20 hodin. ET/PT.

tenis vs běžecké boty

Pokud nemáte kabelové připojení nebo HBO, můžete dokument sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Opuštění Neverlandu buď žít, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání, jakmile to vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Opuštění Neverlandu buď žít, jak to vysílá, nebo na vyžádání kdykoli po vysílání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který může být součástí běžného Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Opuštění Neverlandu žijte, jak se vysílá, nebo jej můžete sledovat na vyžádání kdykoli, jakmile se vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Opuštění Neverlandu“

Opuštění Neverlandu vypráví příběhy Wade Robsona a Jamese Safechucka, kteří tvrdí, že byli Michael Jackson sexuálně zneužíváni, když byli mladí chlapci. Film, který režíroval a produkoval Dan Reed , nabízí rozhovory s Robsonem a Safechuckem a jejich příslušnými rodinnými příslušníky.

Co však nezahrnuje, jsou rozhovory s kýmkoli z Jacksonova kruhu rodiny a přátel. Podle panství Jacksona která vydala prohlášení zamítnutí filmu jako pokus o dosažení proslulosti a výplaty namazáním (Jacksona) stejnými obviněními, která ho porota shledala nevinným, když byl naživu, nebyli požádáni, aby byli součástí dokumentu:

Opuštění Neverlandu není dokumentární film, je to druh bulvárního atentátu na postavu, který Michael Jackson snášel v životě a nyní ve smrti. Film bere nepodložená obvinění, která se údajně stala před 20 lety, a považuje je za fakt. Tyto nároky byly základem žalob podaných těmito dvěma přiznanými lháři, které nakonec soudce zamítl. Oba žalobci pod přísahou vypověděli, že k těmto událostem nikdy nedošlo. Neposkytli žádné nezávislé důkazy a absolutně žádný důkaz na podporu svých obvinění, což znamená, že celý film závisí pouze na slovu dvou křivopřísežníků.

Vydání také tvrdí, že Robson - australský tanečník, který v minulosti bránil Jacksona - pouze změnil slovo a obvinil, protože mu byla odepřena role v produkci Cirque du Soleil s tématem Michaela Jacksona.

Robson a Safechuck oba říkají, že dostali výhrůžky smrtí od Jacksonových fanoušků, kteří bojovali za to, aby byl film stažen z řady Sundance Film Festival 2019. Sundance se však rozhodl film vysílat a ono sklidil bouřlivé ovace po jeho dokončení. V současné době má a skóre schválení kritiky 95 procent na Rotten Tomatoes .

Na HBO byl také vyvíjen tlak, aby dokument neukázal, ale neustoupil.

Navzdory zoufalé délce, kterou jsme museli podkopat film, naše plány zůstávají nezměněny, uvedla síť v prohlášení . HBO bude s vysíláním pokračovat Opuštění Neverlandu , dvoudílný dokument, 3. a 4. března. To umožní každému příležitost posoudit film a nároky v něm pro sebe.

dobré pádla na stolní tenis

Bezprostředně po druhé a poslední části Opuštění Neverlandu , HBO bude vysílat hodinový speciál, který obsahuje Oprah Winfrey rozhovory s Robsonem a Safechuckem před živým publikem lidí, kteří přežili sexuální zneužívání. To se koná v 10 hodin ET/PT a bude také v síti Winfrey, OWN.


Populární Problémy

Fotbal je zpět se 64 předsezónními hrami NFL během čtyř týdnů. Zde je návod, jak sledovat hry online naživo bez kabelu.

V knihách a filmech o Harrym Potterovi je Luna Lovegood zbožňována pro svého bezstarostného ducha, lásku k pudinku a znalost Nargles. Luna má také jedinečný styl. Od jejích tištěných Conversek přes její ředkvičkové náušnice až po její Spectre Specs, Luniny ...

Být preppy je mnohem víc než lidé, se kterými se potloukáte. Je to oblečení, které nosíte, věci, které děláte, ale co je důležitější, jak se chováte, jak se chováte ke všem ve škole, vaše způsoby a vaše etiketa. Pokud na to máte, můžete ...

Zde je návod, jak sledovat online přenosy MacDonald vs Fitch, Macfarlane vs Arteaga a všechny zápasy Bellator 220.