Přímý přenos Seahawks vs Rams: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Rams Seahawks

Getty Seahawks míří do Los Angeles, aby se v neděli večer střetli s Berany. (Foto Alika Jenner/Getty Images)

Los Angeles Rams (7-5) bude hostit Seattle Seahawks (10-2) ve hře NFC West ve hře, která bude mít pro oba týmy zásadní důsledky pro play-off.

Začátek hry je naplánován na 20:20. ET a budou vysílány na národní úrovni na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

čtyři druhy podání v tenise

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Rams na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Rams na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

streamování deníku ubohého dítěte

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

nadpřirozená sezóna 14 online zdarma

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos her Seahawks vs Rams na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Seahawks vs Rams

Pokud chtějí Berani vyhrát tenhle, budou potřebovat útok na všechny válce, a to včetně silného zapojení zpětného běhu Todda Gurleye. Los Angeles bude také potřebovat quarterback Jared Goff, aby se v tomto lépe rozhodoval. Goff má 13 přistání a 12 zastavení v letošním roce a bude čelit obraně Seahawks, která umožňuje právě konec 21 bodů na zápas .

V obraně se Berani vzdávají těsně pod 20 bodů za hru , a přestože nevynutili velký obrat, zaznamenali 38 pytlů a Aaron Donald je zdravý a zajistí, aby byla jeho přítomnost často cítit.

Seahawks v pondělí večer vyhrávají 37: 30 nad Minnesotou. Seattle vedený kandidátem MVP Russellem Wilsonem bylo téměř nemožné zastavit. Wilson byl vynikající, když v sezóně provedl 26 přistání a pouze čtyři zachycení. Běh zpět Rashaad Penny byl také solidní ve vedlejší roli a on a Chris Carson by měli pomoci Wilsonovi udržet jejich vyvážený útok efektivní.

jak objednat disney plus

Seahawks vyhráli pětkrát v řadě a budou potřebovat svou obranu, aby se ve velkém projevili proti urážce Seana McVaye. Seattle se dělí o prvenství v lize s 18 nucenými mumlány a budou muset být oportunní, aby udrželi Gurleyho, Goffa a společnost na uzdě.

Zpráva o zranění se pro toto zdá malá a bezvýznamná, a to je dobré pro oba týmy. Berani budou bez začínajícího těsného konce Geralda Everetta, který je ven se zraněním kolena , a Seahawks právě umístili cornerbacka Neiko Thorpe na zraněnou rezervu, takže jejich sekundární bude trochu zkráceně.

Berani jsou v této sezóně doma 3: 3, zatímco Seahawks na silnici 6: 0.


Populární Problémy

S antukovým Grand Slamem za rohem se podíváme na 5krát, kdy byli z turnaje vyloučeni nejlepší hráči.

Jak trefit golfový míček. Trik, jak trefit golfový míček, je procvičit si správnou formu. Připravte se na úspěch s pevným postojem a přirozeným, bezpečným úchopem. Srovnejte se s míčem a pomocí plynulých pohybů otáčejte boky, ...

Jak dát dívce prostor. Možná jste v závazném vztahu nebo jste právě začali chodit se ženou, která se vám opravdu líbí. Ve vaší mysli se věci mohou vyvíjet dobře, takže když se zeptá na prostor, můžete se cítit trochu zmateni. Nebo...

Vše, co potřebujete vědět o prvním z devíti turnajů ATP Masters 1000, které mají začít tento týden.