Živý přenos Cowboys vs Ravens: Jak se dívat online

Hodinky Cowboys vs Ravens

Getty Quarterback Lamar Jackson z Baltimore RavensDallas Cowboys (3-8) zamíří v úterý na M&T Bank Stadium, aby se utkali s Baltimore Ravens (6-5).Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na Fox a NFL Network. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos hry Cowboys vs Ravens online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cowboys vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Můžete také sledovat na počítači přes Fubo.tv .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů na balíčku Core Vidgo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, Cowboys vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích), NFL Network a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Cowboys vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cowboys vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

tenisky bez tkaniček

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete Bengals vs Browns sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Cowboys vs Ravens Preview

Dallas as vyhrál od 11. října pouze jeden zápas, 22. listopadu porazil Minnesotu Vikings, 31. a 28. listopadu. Poslední soutěží Cowboys bylo 41-16 nadávkování z rukou washingtonského fotbalového týmu na Den díkůvzdání. Budou čelit týmu Ravens, který se potýká s vlastním smykem na tři zápasy, podlehne Nové Anglii, Tennessee a Pittsburghu.

Havrani byli jedním z týmů nejvíce zasažených COVID-19 a stále cítí jeho důsledky. Baltimore byl bez quarterbacka Lamara Jacksona za poslední prohru Ravens 19-14 s Steelers minulou středu. Záložní rozehrávač Robert Griffin si poranil podkolenní šlachy dříve ve hře a třetí strunná Trace McSorleyová převzala vedení, když Griffin ve čtvrtém čtvrtletí hru konečně opustil.

Jackson byl aktivován ze seznamu rezerv/COVID-19 před hrou, což Ravens i Cowboys očekávali. Myslím, že se musíme jasně připravit, jako by Lamar hrál, trenér Cowboys Řekl Mike McCarthy na dotaz ohledně Jacksonova statusu tento týden. Očividně je to dynamický hráč.

Je opravdu [in] lockstep, každým krokem, útočný koordinátor Ravens Řekl Greg Roman o Jacksonových přípravách, přestože byl s týmem schopen za poslední týden pracovat. Jediná věc, kterou nemůže udělat, je, samozřejmě, být tady v zařízení a skutečně se ho zúčastnit. Ale mentálně má pravdu.

Asi nejzajímavějším příběhem vstupujícím do této hry bude návrat Deza Bryanta do Dallasu. Bryant strávil s Cowboys osm sezón a chytil 531 přihrávek na 7 459 yardů. Bryant je také držitelem franšízového rekordu Cowboys se 73 dotyky. Neměl radost z propuštění ze svého bývalého týmu před dvěma lety, ale řekl, že tento víkend se od té doby rozrostl.

Většinou je to voda pod mostem, Řekl Bryant v sobotu . To jsou dva roky. Měl jsem čas dát se dohromady. Musíte jít životem vpřed, protože život na vás nebude čekat. Čas na nikoho nečeká. Musel jsem se dát dohromady a jít kupředu, poznamenal a dodal: Je to skvělé. Jsem vzrušený. Těším se, řekl Bryant. O spoustě těch kluků z tohoto týmu vím, že [a] jsem opravdu dobrý přítel. Myslím, že když se postavíme proti sobě, bude to zábava. Bude to vzrušující okamžik.

Zranění, Havrani budou bez těsný konec Mark Andrews, přijímač Willie Snead IV a linebacker Matthew Judon. U Cowboyů se vypořádejte s Cameronem Ervingem a strážte Zack Martin vynechá hru a nechá Dallas bez dvou klíčových členů útočné řady.


Populární Problémy

Jak rozteč v pomalém softballu. Ačkoli se může zdát snazší pomalé hřiště, zvládnutí pomalého stoupání může být obtížné. Nadhazování tímto způsobem je však pro softbalové ligy s pomalým stoupáním požadavkem. Procvičte si podhazování ...

Jak získat Skinny Arms. Abyste získali štíhlejší paže, nemusíte dodržovat žádné výstřelkové diety ani bláznivé cvičební režimy. Ve skutečnosti jde jen o zdravou výživu a cvičení, která posilují svaly paží a spalují kalorie. Tento...

Roger Federer měl ve svém úvodním kole pomalý start, ale ve svém zápase s Damirem Dzumhurem se bude snažit věci naolejovat! .

Indo-francouzská tenisová dvojice Purav Raja a Fabrice Martin byla vyloučena z úvodního kola čtyřhry mužů.

Jak být přijat na špičkovou školu. Vstup na špičkovou školu vyžaduje plánování a spoustu tvrdé práce! Začněte tvrdě pracovat, abyste dosáhli dobrých známek a dosáhli na testy co nejdříve. Připojte se k mimoškolním aktivitám a hledejte způsoby ...