Jak sledovat DCC, jak vytvořit tým 2020 online bez kabelu

Dallas Cowboy Cheerleaders: Making the Team sezóna 15

CMT Dallas Cowboy Cheerleaders: Making the Team sezóna 15

Hit reality show Roztleskávačky Dallas Cowboy: Making the Team vrací se ke své 15. sezóně v úterý 24. listopadu ve 22 hodin ET/PT na CMT.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Dallas Cowboys: Vytvoření týmu Řada 15 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos CMT a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Dallas Cowboys: Vytvoření týmu žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CMT a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Dallas Cowboys: Vytvoření týmu živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos CMT a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Dallas Cowboys: Vytvoření týmu živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos CMT a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Comedy Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Orange + Comedy Extra. Oba přicházejí s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Dallas Cowboys: Vytvoření týmu živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka z 15. série „Dallas Cowboys: Making the Team“Hrát si

Roztleskávačky Dallas Cowboy: Making the Team Returns pro sezónu 15 CMT megahit Dallas Cowboys Cheerleaders: Making the Team returns for mezník season 15 at Tuesday, November November at 10PM ET/PT SUBSCRIBE now for more CMT's Dallas Cowboys Cheerleaders: bit.ly/2KgWqQp Follow CMT's Dallas Cowboys Cheerleaders! Facebook: facebook.com/DCCMakingTheTeam Twitter: twitter.com/DCCcmt Instagram: instagram.com/dccmakingtheteam CMT.com: bit.ly/2Z8jKs4 Stovky konkurzů, ale místa v Dallasu zajistí pouze vybraná skupina… 2020-10-20T14: 21: 44Z

Společnost CMT dříve na podzim oznámila, že jde o nejpopulárnější a nejdéle fungující sérii Roztleskávačky Dallas Cowboy: Making the Team se vrátí na monumentální sezónu 15 v úterý 24. listopadu. Premiéra seriálu se navíc bude simultánně vysílat na sesterské síti MTV.

Na paty své dosud nejlépe hodnocené sezóny Roztleskávačky Dallas Cowboys: Vytvoření týmu vrací se a následuje skupinu nadějí, kteří se procházejí náročným výcvikovým táborem, aby se ucházeli o velmi žádané místo v jednom z nejznámějších amerických týmů, v roztleskávačkách Dallas Cowboys. Jako první pro organizaci franšíza provedla celosvětové konkurzy virtuálně, což vedlo k jednomu z nejrozmanitějších a nejtalentovanějších herců současnosti, a uspořádala letní výcvikový tábor DCC v bublině, kde spolu žili, trénovali a natáčeli naděje. Vzhledem k tomu, že konkurzů je více než kdy dříve, konkurence je tuhá a drama určitě bude následovat, protože kandidáti musí každý týden zdokonalovat nové technicky náročné rutiny, aby zapůsobili na ředitele DCC Cheerleading, Kelli Finglass a hlavní choreografku DCC Judy Trammell.

Hvězdná síla zůstává v této sezóně stále vysoká, protože reality hvězda a bývalá roztleskávačka Dallas Cowboys Melissa Rycroft Strickland se vrací jako host rozhodčího a mentor pro nováčkovské naděje. Vracejí se (prakticky) také světoví choreografové Charm La’Donna (Kendrick Lamar, Meghan Trainor, Brittany Spears a další), Travis Wall ( Takže ty si myslíš, že umíš tancovat ) a Evan Miller ( Svět tance ), plus speciální vystoupení sportovce/televizní osobnosti Erin Andrewsové a country hvězdy Mickey Guytona.

Tuto sezónu Roztleskávačky Dallas Cowboys: Vytvoření týmu Skládá se z osmi hodinových epizod a produkuje ji společnost Triage Entertainment s výkonnými producenty Stu Schreibergem, Stephenem Kroopnickem, Eugene Packem, Peterem Zasulym, Charlotte Jones a Kelli McGonagill Finglass.

Roztleskávačky Dallas Cowboys: Vytvoření týmu , která měla premiéru v roce 2006, pokračuje v tvorbě televizní historie jako sledovaný sledovatel pro CMT. Přehlídka, která navázala na rekordní sezónu 14 v minulém létě, označila svou nejlépe hodnocenou sezónu v historii franšízy a meziročně přinesla 23procentní nárůst hodnocení mezi diváky P18-49 (live +3 rating).

Roztleskávačky Dallas Cowboy: Making the Team vysílá v úterý v 10 hodin ET/PT na CMT.


Populární Problémy

„Cribs“ televize MTV předpokládá návrat do nové sezóny v roce 2021, počínaje středou 11. srpna. Zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online.

Král hlíny nebyl v této sezóně zatím na tom nejlépe. Podívejme se na některé jeho nejhorší porážky na antuce od doby, kdy začal svou kariéru.

Alabama a Tennessee se v sobotu setkají v SEC showdownu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Rubín není jen jedním z nejzářivějších a nejživějších kamenů, které znamenají lásku a romantiku, ale je také jedním z nejsilnějších. A zatímco červencový kámen, což je korund, se řadí pod č. 9 Mohsovy stupnice přímo pod diamant, ...

Podíváme se na 5 nejlepších nenasazených hráčů, na které si dáváme pozor v turnaji ATP Shanghai Rolex Masters.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat Australian Open 2021 na ESPN Plus.