Přímý přenos letní ligy Blazers vs Hornets: Jak se dívat online

Letní ligové hodinky Trail Blazers Hornets

Getty LiAngelo Ball uvidí akci v letní lize.Letní liga NBA je zpět a Portland Trail Blazers nastoupí proti Charlotte Hornets v jednom z prvních zápasů v Cox Pavilion v Las Vegas.Tato hra (začátek v 18:00 ET) bude vysílána na národní úrovni v televizi NBA. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry Blazers vs Hornets Summer League online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat živý přenos NBA TV přes Prime Channels . Amazon Prime i televizní kanál NBA můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Prime NBA TVJakmile se zaregistrujete do televizního kanálu Prime NBA, můžete sledovat Blazers vs Hornets naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBA TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavních kanálů a doplněk Sports Plus, které lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:jak se dívat na hru nabíječky

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Blazers vs Hornets můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sling TV

Živý přenos NBA TV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV Plus Sports Extra. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější možnost dlouhodobého streamování s NBA TV a svůj první měsíc (Sling Orange + Sports Extra) můžete získat za 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Blazers vs Hornets můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

madea farewell hrát online zdarma

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. NBA TV je součástí Choice a výše, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Blazers vs Hornets můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Náhled Blazers vs Hornets

V letní lize jsou mladí nováčci, hráči druhého ročníku a G League, kteří si chtějí zajistit buď místo na soupisce, nebo si poprvé vyzkoušet zážitek z NBA.

Jedním z hráčů, kterého je třeba sledovat v letní ligové akci, je útočník nováčka Trail Blazers Greg Brown III. Portland letos vzal Browna s celkovým výběrem 43 v draftu NBA a je připraven předvést své schopnosti.

Mám pocit, že jsem připraven, Řekl Brown Yahoo Sports . Po prvním dni jsem dostal spoustu informací a jsem připraven na letní ligu, připraven vyhrát a být součástí této organizace.

Dalším Blazerem, kterého je třeba sledovat, je veterinář Michael Beasley, který hrál v NBA v letech 2008 až 2019. Dostane další šanci hrát v NBA a bude se ze všech sil snažit, aby se to stalo .

Hráči na druhé straně se nacházejí ve velmi podobných situacích, včetně LiAngelo Ball, staršího bratra začínajících hvězd NBA Lonza a LaMelo Ball.

jak dlouhý je tenisový kurt

Jsem za to velmi vděčný a neberu to jako samozřejmost, Řekl útočník Hornets LiAngelo Ball o své příležitosti letní ligy. Snažím se pro ně produkovat a jít pro tým ze všech sil.

Nevím. Ovládám, co můžu, dodal Ball. To není v mých rukou. Takže pokaždé, když dostanu příležitost hrát, jdu do toho naplno a doufám, že to vyjde.

Zde je pohled na předběžné soupisy pro oba týmy:

Soupiska Blazers Summer League: Michael Beasley (F), Antonio Blakeney (G), Greg Brown III (F), Jordon Crawfordd (G), Milton Doyle (G), CJ Elleby (G), Kenneth Faried (F/C), George King (F) , Nassir Little (F), Erik McCree (F), Emmanuel Mudiay (G), Kobi Simmons (G), Mark Vital (F), Trendon Watford (F), Kaleb Wesson (C)

Seznam Hornets Summer League: LiAngelo Ball (vpřed), James Bouknight (Gaurd), Vernon Carey Jr. (vpřed/střed), D.J. Carton (Guard) Nate Darling (Guard), Kai Jones (Forward/Center), Arnoldas Kulboka (Forward), Scottie Lewis (Guard), Denzel Mahoney (Guard/Forward), Cameron McGriff (Forward), Nick Richards (Center), Grant Riller (stráž), Xavier Sneed (vpřed), Kenny Williams (stráž)


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Borussie Dortmund v letech 2020-21, pokud žijete ve Spojených státech.

Dominic Thiem na začátku tohoto měsíce oznámil, že se připojí ke společnosti Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupině, kterou založil barcelonský obránce Gerard Pique.

Chcete se dívat na Miocic vs Cormier 3 a všechny UFC 252 PPV? Zde je návod, jak si objednat UFC 252.

Francouzská tenisová federace ve čtvrtek dříve potvrdila, že vzhledem k současné situaci ve Francii ohledně COVID-19 a s tím spojeným omezením začne Roland Garros 2021 týden po svém vzniku

V neděli večer má premiéru 'Heels', nové wrestlingové televizní drama se Stephenem Amellem a CM Punkem. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Je těžké uvěřit, že se druhý týden grandslamového turnaje bude konat současně s akcí WTA 250 na stejném místě.