Přímý přenos Thunder vs Rockets: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Thunder vs Rockets

Getty James Harden z Houstonských raket

James Harden a Houston Rockets budou ve středu v centru Toyota hostit Shai Gilgeous-Alexander a Oklahoma City Thunder.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na AT&T Sportsnet Southwest (na trzích Rockets) a Fox Sports Oklahoma (na trzích Thunder). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Thunder vs Rockets online, podle toho, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Fanoušci na trzích raket: FuboTV

Fanoušci na trhu s raketami mohou sledovat AT&T Sportsnet Southwest a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Thunder vs Rockets můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

wii sportovní tenisová raketa

Fanoušci na trzích Thunder: AT & T TV nyní

Poznámka: Tato možnost není bezplatná a bohužel je to jediná streamovací služba s Fox Sports Oklahoma

Fanoušci na trhu Thunder mohou sledovat Fox Sports Oklahoma a Více než 140 dalších televizních kanálů na balíčku AT&T TV Now Premier. Bohužel to stojí 183 $ za měsíc a dělá NE přijďte se zkušební verzí zdarma:

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do balíčku AT&T TV Now Premier, Thunder vs Rockets můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV Now , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým úložištěm DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na platformách Amazonu než na NBA, který měl v minulosti nějaké problémy se streamováním.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat všechny out-of-market, non-celostátně televizní NBA hru na kanálu Amazon Prime League Pass . Můžete bezplatně vyzkoušet Amazon Prime i kanál League Pass s bezplatnou zkušební verzí zde:

NBA League Pass na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Thunder vs Rockets naživo nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

tenisový míček chlapci

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, pro komerční použití). Všechny je najdete zde:

NBA League Pass

Jakmile se zaregistrujete do League Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Thunder vs Rockets naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBA na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, iPhone, telefonu Android, iPadu, tabletu Android nebo jiném kompatibilním zařízení.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBA .


Náhled Thunder vs Rockets

Navzdory veškerému nedávnému dramatu kolem jeho žádostí o obchodování se očekává, že se Harden postaví před soud ve středu večer. Právě teď se soustředím na to, že jsem tady, Řekl Harden když se mě minulý týden ptali na ballyhoo. Hardenův výkon a stav však nebude jediným hlavním příběhem, který by měl do rakety vtrhnout do premiéry.

John Wall se vrátí poprvé po téměř dvou letech poté, co se zotavil z vážných zranění levé paty a Achillovy šlachy. Výběr č. 1 z draftu NBA 2010, Wall, je pětinásobný All-Star, který ve své kariéře zaznamenal průměr 19,0 bodů a 9,2 asistencí na zápas. Zda se může vrátit do své předchozí formy, bude jednou z nejzajímavějších věcí, které je v této hře, stejně jako v průběhu celé sezóny, možné sledovat.

Mám pocit, že se moje hra bude vyvíjet, protože jsem konečně zdravý a nemám ta malá nepříjemná zranění, se kterými jsem se potýkal za posledních šest nebo sedm let. Lidé konečně uvidí v určitém okamžiku, co jsem hrál a co jsem prožíval, Řekl Wall , a dodává: Dělat to, co jsem dělal na jedné noze, mi v podstatě dává vědět, jak jsem výjimečný.

Gilgeous-Alexander povede tým Oklahoma City Thunder, který bude bez jednoho z klíčových členů loňského týmu v Chris Paul, který OKC obchodoval mimo sezónu. Thunder je plácnutí uprostřed přestavby, ale Gilgeous-Alexander se nestará o nic jiného než o to, že se jeho tým zdokonaluje na hřišti.

Nebojíme se svých očekávání ani ničeho podobného, ​​bojíme se jen sami sebe, Řekl Gilgeous-Alexander . Každý tým, ve kterém jsem dosud ve své kariéře byl, to byl hlavní cíl a výsledky se starají samy o sebe, pokud se každý den staráme o maličkosti.

Hráči druhého ročníku jako Darius Bazley a Lu Dort by měli vidět, jak se jejich role v této sezóně zvýší, a bude zajímavé sledovat, jak postupují a přizpůsobují se větším rolím v týmu.

Loni Houston skončil s bilancí 44-28, zatímco OKC celkově 44-28, ale týmy nebudou v této sezóně tak vyrovnané.

Zde je pohled na předpokládané základní sestavy pro oba týmy:

Předpokládaná sestava Houston Rockets: G John Wall G James Harden F Danuel House F PJ Tucker C Christian Wood

tipy na servírování stolního tenisu

Oklahoma City Thunder Předpokládaná sestava: G Shai Gilgeous-Alexander G Hamidou Diallo F Luguentz Dort F Darius Bazley C Al Horford


Populární Problémy

18. ledna 2019 oslaví Angelique Kerberová 31 let a Němka se na probíhajícím Australian Open bude snažit vyhrát svůj čtvrtý grandslamový titul.

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'Work in Progress' se vrací pro 2. sezónu dnes v noci. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování epizod online zdarma.

V úterý večer se Utah utká s Nevadou v poutavém otvíráku vysokoškolské basketbalové sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Francouzský tenista hrotí, hází, láme rakety ve ztrátě.

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...

Jak vědět, co ortodontista udělá, když získáte rovnátka. Brzy dostanete rovnátka a nevíte, co budou dělat? Číst dál. Počítejte s tím, že si vezmete tvar a vyčistíte zuby. Pokud to ortodontista ještě neučinil, ...