Jak boty Scotchgard

Pokud máte plátěné boty, je vždy dobré dát jim nepromokavý povlak, aby byly čisté a vypadaly nové. Scotchgard se snadno nanáší, ale nezapomeňte to udělat ve větraném prostoru a zakrýt vše, co v této oblasti nechcete stříkat. Pro větší ochranu naneste více než jednu vrstvu a nechte boty uschnout, než je obujete.

Část 1 ze 2: Nastavení oblasti

 1. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 1

  1 Vezměte si boty do dobře větraného prostoru. Scotchgard Fabric Protector má vysoký obsah výparů, kterým se chcete vyhnout příliš dlouhému dýchání. Jít ven stříkat si boty je nejlepší volba, pokud je dobré počasí. Jinak jděte do garáže nebo otevřete okna v místnosti.
  • Během stříkání bot držte své děti a domácí mazlíčky mimo dosah.


 2. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 2

  2 Položte noviny nebo kapesník. Protože Scotchgard chrání tkaninu vytvořením nepromokavého těsnění, nechcete ji dostat na věci kromě obuvi. Zakryjte podlahu nebo stůl starými novinami nebo velkým hadříkem. Pokud stříkáte boty venku, není nutné zakrývat.
 3. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 3

  3 Sundejte z obuvi šňůrky. Ponecháte -li své boty v botách, vytvoříte cik -cak vzor na jazycích vašich bot. Vyjměte je, aby byl jazyk úplně odhalený. Pokud si přejete, nastříkejte šňůrky odděleně od obuvi.
 4. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 4

  4 Zatlačte jazyk každé boty dolů. Přední okraje vašich bot s největší pravděpodobností pokrývají okraje jazyka. Trochu zatlačením jazyka dolů do boty odhalíte celý jazyk, aby se rozstříkl.
 5. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 5

  5 Protřepejte plechovku. Obsah plechovky se může časem usadit, což znamená, že není smíchán tak, jak by měl. Plechovku protřepávejte asi 10 sekund, aby se znovu úplně promíchala. Stále bude stříkat, i když s ním netřepete, ale také nepotáhne boty. reklama

Část 2 ze 2: Postříkejte si boty Scotchgardem

 1. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 6

  1 Nastříkejte skrytou část do boty a vyzkoušejte stálobarevnost. Scotchgard může u některých tkanin způsobit vyblednutí barev. Chcete -li to zkontrolovat, nastříkejte do bot malé místo a potřete místo bílým hadrem. Pokud barva z bot vychází, je nejlepší na ně Scotchgard nepoužívat.
  • Většinu tkanin, které lze prát, lze chránit Scotchgardem. Pokud mají boty symbol „X“, jako některé oblečení, Scotchgard nepoužívejte.
  • U semišových bot se ujistěte, že používáte Scotchgard Suede & Nubuck Protector. Nepoužívejte Scotchgard na kožené boty.
 2. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 7

  2 Držte plechovku 6–12 palců (asi 15–30,5 cm) od bot. Boty nastříkejte lehkou mlhou, která je zcela zakryje. Pokud držíte plechovku příliš blízko, nasytí boty a nezakryje je dobře. Pokud držíte plechovku za 30,5 cm (12 palců), sprej bude příliš postrádat boty.
 3. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 8

  3 Zamíchejte plechovku pohybem tam a zpět. Stiskněte tlačítko, které uvolňuje sprej. Když si zamlžujete boty se Scotchgardem, pohybujte plechovkou zametacím pohybem. Ujistěte se, že boty zcela zakryjete, kromě gumové podrážky.
 4. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 9

  4 Nechte boty dvě nebo tři minuty zaschnout. Po nastříkání obuvi je nechte několik minut sedět pravou stranou nahoru. To dává Scotchgardu čas vsáknout se do obuvi a úplně vyschnout. Nastavením ventilátoru na boty urychlíte dobu schnutí.
 5. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 10

  5 Pokud chcete, naneste druhou a třetí vrstvu. Jedna vrstva Scotchgardu může stačit k tomu, aby poskytla vašim botám dostatečnou ochranu. Na druhou stranu, pokud opravdu chcete úplnou hydroizolaci, naneste ještě jednu nebo dvě vrstvy Scotchgardu. Nechcete boty úplně nasytit, ale znovu je nastříkejte, jako jste to udělali poprvé.
 6. Obrázek s názvem Boty Scotchgard Krok 11

  6 Nechte boty jeden den zaschnout. Abyste se ujistili, že ochranný prostředek zcela zasáhl do bot, nechte je celý den zaschnout. Protože výpary ze Scotchgardu mohou přetrvávat, nechte boty venku nebo v garáži. Ujistěte se však, že nezmoknou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu použít Scotchgard na nohy svého psa? Nemyslím si, že je to dobrý nápad. Scotchgard je toxický a radí vám, abyste během postřiku drželi domácí zvířata mimo oblast. Pokud ho svému psovi nastříkáte na nohy, pravděpodobně se ho váš pes pokusí olíznout a mohl by se otrávit.
 • Otázka Mění tento produkt texturu nebo barvu bílé plátěné obuvi? Ne, to ne, ale pro jistotu nejprve proveďte bodový test podobného výrobku nebo látky.
 • Otázka Mohu použít Scotchgard na černé plátěné boty? Ano. Se Scotchgardem fungují všechny typy plátna dobře. S používáním na botách byste neměli mít žádný problém.
 • Otázka Mohu použít Scotchguard na tenisové boty s Sharpie artem? Záleží na typu. Snadný způsob, jak se ujistit, je nejprve vyzkoušet bodový test na skryté části boty. Pokud to funguje, použijte to, ale pokud to zabarví, nepoužívejte to.
Nezodpovězené otázky
 • Mohu použít Scotchgard na saténové společenské tance? Pokud mohu, jaký Scotchgard mám použít?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak hrát nápojovou hru „Land Mines“. Nášlapné miny jsou jednou z nejlepších pijáckých her a zahrnují spoustu pití piva. Ujistěte se, že máte docela velký stůl, u kterého budete hrát, a budete chtít čtyři nebo více lidí. Určitě si dejte plechovky od piva ...

Č. 17 Houston se v pátek ujímá Boise State v Southwest Showcase. Tato hra není v televizi, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat online.

Vše, co potřebujete vědět o filmu The Muppet Christmas Carol, včetně toho, jak jej streamovat, obsazení, čísel pokladen a zábavných informací.

Jak pohladit vousatého draka. Pohladit svého vousatého draka je jedním z nejjednodušších způsobů, jak mu dát najevo, jak vám na něm záleží, a pomáhá navazovat pouto mezi vámi dvěma. Abyste svého mazlíčka nezalekli, používejte pomalé a opatrné pohyby. Mrtvice...

Jak vyrobit visící hračku pro morče. Ať už máte nové morče, nebo chcete svému současnému mazlíčkovi dát novou, zábavnou hračku, visící hračky jsou pro morčata skvělou volbou. Morčata mají tendenci se zavrtat do svého okolí a ...

Jak otestovat čas svého stálého zůstatku. Rovnováha je důležitou součástí udržování zdravého životního stylu. Časem a s traumatem nebo určitým zdravotním stavem můžete ztratit schopnost zůstat vyrovnaný ve stoje nebo při chůzi. Pro...