Přímý přenos Seahawks vs Eagles: Jak se dívat online bez kabelu

Marshawn Lynch Russell Wilson Nedělní večer Football DraftKings Showdown 17. týden

Getty Russell Wilson předává míč Marshawnovi Lynchovi ze Seattle Seahawks

Poté, co se do play-off vydali dvěma velmi odlišnými cestami, se Seattle Seahawks (11-5) a Philadelphia Eagles (9-7) v neděli střetnou ve finále víkendu NFL Wild Card na Lincoln Financial Field.

top 10 tenisek

Začátek hry je naplánován na 16:40. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs Eagles na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Seahawks vs Eagles v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak se zlepšit ve stolním tenise

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Eagles na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály
a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Eagles na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Seahawks vs Eagles

Je to bitva ptáků o šanci postoupit v play -off NFL, a přestože to obvykle drží blízko, Seahawks ovládli zápas. Série vítězných zápasů Seattlu proti jejich NFC sahá až do roku 2011-předcházel působení quarterbacka Pro Bowla Russella Wilsona v týmu.

Navzdory tomu hlavní trenér Seahawks Pete Carroll neměl o Philly nic jiného než hezké věci.

Dobře se shromáždili, řekl Carroll tento týden novinářům. Hráli jako mistrovský tým a dali dohromady čtyři hry na vítězství (divize). To jen ukazuje, že jejich vedení a trenéři, kteří jsou dole, jsou opravdu silní. Sledoval jsem, jak tvrdě visí a dávají dohromady skvělý konec roku.

Je to druhá sezóna v řadě, na kterou jsou Seahawks na cestě k zahájení play -off proti NFC East. V minulé sezóně Cowboys vyřadili Seattle z play -off.

Eagles hrají hru do-or-die nejméně měsíc a hrají o titul NFC East proti Dallas Cowboys.

Poslední měsíc to pro nás byly zápasy typu play-off, řekl trenér Eagles Doug Pederson. Tento tým je takto testován v bitvě a my se tak připravujeme.

Carson Wentz má za sebou první start v play off kariéry poté, co ho v posledních sezónách zbrzdilo zranění.

Víme, co je na řadě, a do určité míry jsme se tak nějak cítili v posledních týdnech, řekl Wentz. Byli jsme tak trochu zády ke zdi. Je to sezóna na jeden zápas, jsme na ni nadšení. Bude to zábava.

Orli mají zranění týkající se hvězdného zakončení Zacha Ertze a ofenzivního řešení Lane Johnsona. Ertz vede tým s 88 úlovky na 916 yardů a nedávno dostal lékařské povolení hrát po testech na jeho zraněné ledvině. Johnson byl vyloučen.

Seahawks obdrželi několik vlastních pozitivních zpráv o zranění, přičemž se očekávalo, že se Quandre Diggs vrátí po dvou odehraných zápasech. Seattle se během sezóny vyměnil za Diggs od Lions.

V okamžiku, kdy se sem dostal, chytil obranu opravdu rychle, řekl linebacker Bobby Wagner. Začali jsme provádět kontroly opravdu rychle, protože jsme pochopili, jaké kontroly jsme opravdu opravdu rychle prováděli. Je to opravdu chytrý, inteligentní chlap, který ví, jak hrát fotbal na opravdu vysoké úrovni.

Běžecké cestování Seahawks jsou 1,5-bodové oblíbené. Celková částka byla stanovena na 45.

malé tenisové rakety

Populární Problémy

Jak odstranit gumu z boty. Každý někdy v životě chodil v žvýkačce - není to zábavný zážitek, zvláště pokud jsou vaše boty úplně nové. Naštěstí existuje několik snadných hacků, jak odstranit gumu z podrážky boty ....

Pokud si poraníte kotník nebo koleno nebo zlomíte kost na noze, lékař vám pravděpodobně doporučí berle, které budete používat, dokud se nebudete vzpamatovávat. Berle jsou podpěry, které vám umožňují udržet váhu na zraněné noze, když stojíte a chodíte. Ony...

Jak se připravit na osmou třídu. Osmá třída může být vzrušujícím i strašidelným obdobím. V létě trávte čas moudře, abyste měli jistotu, že do osmé třídy nastoupíte co nejlépe. Provádění speciálních příprav, jako je kontrola ...

Iga Swiatek nedávno nahrála video, na kterém trefuje jednoruční bekhend, a zároveň na postu označila Rogera Federera, Dominica Thiema, Stana Wawrinku a Carlu Suarez Navarra.

Cade Cunningham a neporažený stát Oklahoma absolvují v sobotu ve státě Wichita velký test. Takto můžete hru sledovat.

„Chapelwaite“, nová hororová série Epix podle povídky Stephena Kinga, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.