Jak hrát městský golf

Příliš se zlomilo platit za zelené poplatky? Příliš daleko od zeleně? Už vás nebaví vidět golfová hřiště vytesaná z nedotčené země a zalévaná vzácnými, rychle se vyčerpávajícími zdroji? Nebo si jen chcete užít zábavu ve městě se svými přáteli? Městský golf může být jen odpověď, kterou hledáte. Je to golfová hra, která není omezena obvyklými pravidly golfu, a lze ji hrát kdekoli, kde je volné místo a kde není příliš mnoho lidí.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 1

  1 Zná pravidla. Pravidla pro městský golf nejsou nastavena na kámen a golfová pravidla si můžete libovolně upravovat. Pravidla, na kterých záleží, jsou Zlatá pravidla. Tyto jsou:
  • Projevte respekt - Nehrajte tam, kde to poškozuje jiné lidi nebo jejich majetek. Pokud vás obyvatelé nebo policie vyzývají, abyste se odstěhovali, udělejte to bez obtěžování. Nezkazte městský golf každému, kdo jej hraje poctivě.
  • Všichni jsou naštvaní - je to hra, kde se může připojit kdokoli a bavte se . Není to o konkurenceschopnost . Pokud se to pro vás stane konkurenceschopností, hrajete špatný golf.
  • Nebuď a manipulátor - Neexistuje žádný vůdce, nikdo odpovědný, kdo trvá na tom, jak se má hra hrát. Všichni hráči mají slovo v průběhu a výsledku hry a pokud to nebudete tak dobře zvládat, opět hrajete špatnou hru.


 2. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 2

  2 Spojte své zásoby. Budete potřebovat několik základů, z nichž některé se vejdou úhledně zastrčené do denního balíčku, golfového vozíku nebo je lze snadno přenášet:
  • Pořiďte si golfovou hůl. Každý levný 'Big-Mart' klub nebo klub z tašky přítele bude stačit. Dokud je vhodný pro odpalování míče, je hoden hraní městského golfu.
  • Najděte pár míčků. Raketové míčky nebo tenisové míčky jsou nejefektivnější a nejtradičnější pro městský golf. Nedoporučuje se používat skutečné golfové míčky, protože jsou těžké a mohou zlomit věci. Pokud jste lepší hráči, existují golfové míčky mimo hřiště, které nerozbíjejí okna ani promáčknuté vozy, které jsou v Urban Golf nové. Callaway je průměrný, ale nejlepší je téměř golfový míček. Létají pravdivě a předvádějí raketové míče a tenisové míčky. Je dobré označit každý míč pro každého hráče, aby každý hráč věděl, které koule patří kterému hráči. Připravte si pár doplňků pro případ, že by některé skončily v odpadním potrubí nebo někde jinde, odkud je nemůžete získat. Je dobré mít alespoň tři míče na hráče.
  • Vytvořte nebo si stáhněte výsledkovou listinu. Chcete -li skóre udržet, buď si je zapište na papír, nebo použijte připravený výsledkový list. Každý hráč je zodpovědný za udržování součtu svých skóre; nebo požádejte hráče s čísly, aby udržel součet. Poctivost je zásadní, jste všichni přátelé, a toto není soutěž.
  • Balení občerstvení a nápojů. Když dostanete munchies , udělejte si přestávku a užijte si společné občerstvení.
 3. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 3

  3 Dejte dohromady hráče. Udržujte skupinu malou, 10 hráčů nebo méně. Velké skupiny se stávají obtížně ovladatelnými, zpomalují postup hry a mohou přitahovat negativní pozornost, pokud se věci příliš rozvibrují nebo se jim to vymkne z rukou. Samozřejmě to neznamená, že nemůžete mít několik diváků, kteří vám nosí hole a občerstvení! Dokud se všichni baví, sledování je také v pořádku.
 4. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 4

  4 Najděte si místo k hraní. Tady to může být zajímavé, protože místa k hraní se mohou lišit od řady uliček a ulic v průmyslové části města nebo v zelených plochách městského parku. Jenom se ujistěte, že oblast není příliš přeplněná, když si chcete hrát; tradicí je snažit se vyhnout většině obytných oblastí, pokud vaše hra nebude obtěžovat obyvatele.
  • Průmyslové nebo obchodní oblasti mohou být skvělé o víkendech, kdy zaměstnanci nejsou poblíž a místo je opuštěné.
 5. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 5

  5 Vyberte si cílové „díry“. Budete potřebovat vědět, k čemu směřujete, a o tom by měli rozhodnout všichni hráči. Otvory mohou být něco tak jednoduchého, jako je pouhé zasažení boku popelnice, strom , přetáčení šachty nebo válení pod autem. Jakýkoli kulatý míč se bude valit dlouhou cestou po dlažbě nebo asfaltu. Bude to chvíli trvat, než si zvyknete.
  • Rozdělte oblasti daleko od sebe, aby bylo dost prostoru pro zasažení, a je poměrně obtížné získat „díru v jednom“. Velikost standardního městského bloku funguje dobře jako nápad na měření.
  • Vyberte si libovolné množství otvorů, které vyhovuje vašim potřebám; kolem 9 cílových jamek zajišťuje rovnoměrné a zábavné tempo.
  • Můžete si také vybírat místa za pochodu, zvláště pokud máte zájem zůstat v pohybu, než zůstat v jedné oblasti.
  • Před zahájením hry se ujistěte, že se všichni ve vaší skupině shodnou na tom, z čeho se skládají jamky a hřiště.
 6. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 6

  6 Zahajte hru. Přestože neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, některá základní existují pokyny uvést do akce, aby byla hra zábavná a akční. Zde je několik návrhů (a máte právo je libovolně změnit, pokud budete dodržovat Zlatá pravidla):
  • Vyberte otvory podle předchozího doporučení. Namiřte na cílovou jamku a zasáhněte tenisový míček směrem k ní.
  • Střídejte se v odpalování míče směrem k cílové jamce. Po prvním odpalu zasáhne hráč s míčem nejdále od cíle.
  • Úspěšný zásah pro velkou díru je tam, kde míč zasáhne cíl nebo projde skrz, pod nebo v něm. Čím větší je otvor, tím větší je požadována přesnost. Pokud je snadné zasáhnout, nedovolte zásahy „dostatečně blízko“; ujistěte se, že jsou přesné! Například bít popelnice , kamiony a skladiště znamená, že do nich ve skutečnosti narazíte, ne se valíte blízko.
  • Úspěšný zásah do malé nebo úzké jamky je tam, kde míč projde v okruhu 3 stopy (0,9 m) nebo délce 1 hole malé cílové jamky. Těžší je například zásah do požárních hydrantů, šachet, sloupů a poštovních schránek.
  • Udělujte body. Každý normální úder je jeden bod a míč musí cestovat několik stop, aby se mu říkalo úder. Ztráta míče se počítá jako 3bodový trest.
 7. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 7

  7 Vyřešte, co dělat s uvíznutými a ztracenými koulemi. Zaseknuté a ztracené koule mají schopnost zpomalit hru a dělat věci únavné. Následující návrhy pomohou zajistit plynulý průběh hry:
  • Omezte dobu hledání ztracených míčků. Díky tomu se bude hra dobře pohybovat.
  • Pokud míč skončí v výmolu nebo na jiném náročném místě, může každý hráč posunout míč o jednu délku hole libovolným směrem, aby bylo snazší provést další zásah. Hlavní myšlenkou není zdržet hru.
  • Nahraďte ztracený míč novým míčem v místě, kde se druhý míč dostal mimo hřiště. Nalezení ztraceného míče znamená, že můžete ze svého skóre odebrat 1,5 bodu.
  • Pokud míč dopadne kamkoli, kde by mohlo dojít k poškození, musí být míč posunut minimálně o 3 vzdálenosti od hole, nebo více, je -li to nutné, aby nedošlo k poškození.
 8. Obrázek s názvem Play Urban Golf Krok 8

  8 Zdokonalte svůj úder. Pamatujete -li, že cílem hry je pobavit se, nebýt konkurenceschopní a libovat si ve své neschopnosti, můžete udělat jednu věc, abyste si pomohli udržet hru v pohybu. V zásadě se snažte držet míč nízko u země. Vysoké létající koule se snadněji ztrácí a mají špatně kontrolované trajektorie, které by mohly zasáhnout něco, co nechcete, což by mělo za následek poškození. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Především si užijte dobrou čistou levnou zábavu.
 • Pokoušet se houpat kyjem a nosit batoh plný míčků, jídla, popu a baterek by mohlo být nepříjemné. Ujistěte se, že batoh dobře sedí, nebo jej při houpání vypněte.
 • Oblečte se a udělejte to ještě zábavnější.
 • Pokud hrajete v noci, vezměte si baterky nebo čelovky, které vám pomohou získat ztracené koule a zjistit, kam máte namířeno.
 • Staré tenisové míče lze získat od tenisových instruktorů zdarma nebo téměř nic. Zeptejte se jich!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Buďte uctiví. Pokud vás na nějakém majetku nechtějí a nedostali jste povolení, pokračujte dál.
 • Celá myšlenka je bavit se. Nenechte se zavěsit drobnými věcmi.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Golfová hůl nebo dvě
 • Tenisový míček nebo raketbal
 • Taška na přenášení občerstvení, míčků, baterky atd.
 • Skupina přátel ochotných dělat stejné bláznivé věci jako vy. Je snazší nedostat se do rovné bundy, pokud to dělá více než jeden z vás
 • Místo pro hraní! Městský park, průmyslový park, bludiště sousedních ulic atd.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Richmond vs La Salle, který je k dispozici exkluzivně na ESPN Plus.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Moicano vs Korean Zombie a všechny zápasy UFC Greenville 2019 online.

Jak cvičit bezpečně během těhotenství. Zůstat aktivní během těhotenství je dobré jak pro vaše zdraví, tak pro zdraví vašeho dítěte. Je důležité poradit se se svým lékařem, abyste se ujistili, že vaše rutina cvičení je pro vás bezpečná ...

A znovu se objevil starý rozhovor s Novakem Djokovičem, kde vyjádřil obdiv jak Rogerovi Federerovi, tak Samprasovi. Tehdy sedmnáctiletý také mluvil o Marii Šarapovové a jeho oblíbených tenisových vzpomínkách.

Video: 159 km bekhend Andyho Murraye

Po mistrovství světa WTA 2015, v němž Agnieszka Radwanska zvítězila, analyzujeme další velkou hvězdu tohoto sportu.