Jak být hravý

Není snadné být hravý, když jsme všichni tak pohlceni stresem každodenního života a všemi vážnými problémy světa. Přesto si každý může udělat více času na smích, hry a pozitivnější životní perspektivu. Být hravější sníží vaši úroveň stresu a přiměje vás dívat se na svět optimističtěji. Jak to tedy uděláte? Přestaňte si hrát a postupujte podle těchto kroků.

základní pravidla badmintonu

Část 1 ze 3: Být hravý s ostatními

 1. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 1

  1 Věnujte více času učení se od dětí. Trávit více času s dětmi je nejjednodušší způsob, jak se stát hravějším. Měli byste si s nimi hrát, ne s cílem učit jim více o životě, ale dozvědět se od nich více sledováním toho, jak k životu přistupují a jak se na něj dívají. Děti se na vše dívají se zvědavostí, vzrušením a radostí a vy byste se měli naučit přistupovat k životu tímto hravějším způsobem.
  • Pokud nemáte vlastní děti, zkuste dobrovolnictví s dětmi nebo trávte více času s dětmi svých přátel nebo příbuzných. Očividně byste neměli jen chodit ven a přistupovat k cizímu dítěti.


 2. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 2

  2 Hrajte si s domácím mazlíčkem. Pokud máte psa nebo kočku nebo znáte přítele, který to dělá, věnujte více času hraní se zvířaty. Ať už venčíte psa, házíte s ním míč, nebo si hrajete s kočkou a hračkou z peří, hraní se zvířaty mění váš úhel pohledu a umožňuje vám přistupovat k životu hravějším a méně strukturovaným způsobem. Můžete dokonce pracovat jako chodec pro psy nebo trávit čas posezením kočky s přítelem, abyste byli více kolem zvířat. Pokud se vám nápad se zvířaty opravdu líbí, přihlaste se jako dobrovolník v útulku pro zvířata.
  • Být kolem nelidí vám může pomoci vyjmout ze života část struktury a přistupovat k věcem méně regulovaně.
 3. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 3

  3 Tanec . Navštivte lekce salsy nebo zumby, nebo si jen zajděte do klubu s přáteli. Prohoďte si vlasy a zatančete si na nějakou úplně hloupou nebo směšnou hudbu. Nejde o to vypadat dobře - jde o to, cítit se dobře, a čím více budete tančit, tím více budete moci uvolnit, cítit se uvolněně a obecně se zbavíte zábran, tím hravější budete.
  • Tanec se specifickými pohyby, jako je 'Dougie,' 'Amor Shuffle,' nebo dokonce 'Harlemský koktejl,' vás může pustit ještě víc, když vás chytí okamžik tanečních pohybů.
  • Absolutně nemusíte být dobrým tanečníkem, abyste byli tímto způsobem hraví!
 4. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 4

  4 Smějte se sami sobě. Umět se smát sám sobě kolem ostatních je důležitý způsob, jak být hravý. Pokud to se sebou vždy myslíte tak vážně a nemůžete ustoupit a přiznat, že jste ze sebe udělali blázna, udělali hloupý komentář nebo jste jen udělali něco nechtěně veselého, pak nikdy nebudete schopni být hraví. Když se umíte zasmát sami sobě, lidé to uvidí jsi zábavný poflakovat se a že nejsi klacek v blátě, který je rozhodnutý 100% času jednat seriózně.
  • Umět se smát sám sobě vám také pomůže uvolnit se, což vás učiní hravějšími.
  • Hledejte humor nebo ironii i v nepříjemných situacích.
 5. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 5

  5 Mírně zasáhnout lidi. Pokud se potloukáte s dobrými přáteli a jste uprostřed falešné hádky, zkuste se navzájem jemně bít nebo tlačit. To funguje nejlépe, když se procházíte, na pláži nebo sedíte někde v parku - pravděpodobně ne v restauraci nebo na formální akci. Jen tiše bít své přátele, pokud je správná nálada, vám může pomoci uvolnit se a být hravější ve svém přístupu k životu a přátelství.
  • Ujistěte se však, že toho druhého znáte dostatečně dobře a že úder je opětován.
 6. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 6

  6 Lehce drážděte své přátele. Schopnost škádlit lidi je důležitou součástí hry. To znamená dostatečně dobře znát lidi, aby si mohli dělat legraci z jejich malých slabostí, od posedlosti čokoládou až po jejich nemotornou povahu. Dokud škádlení není zlovolné nebo přehnané, schopnost škádlit lidi a být na oplátku škádlení z vás udělá hravějšího člověka.
  • Čím více budete lidi škádlit, tím více budete vědět, kde jsou jejich hranice.
  • Škádlení lidí vám připomene, že byste měli být hravější a nebrat život příliš vážně.
 7. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 7

  7 Pusťte se do šimrání. Tykadla jsou dalším skvělým způsobem, jak být ve svém každodenním životě hravější. Pokud máte dítě, pak je to hlavní cíl boje proti lechtání. Vaše drahá polovička je také skvělý cíl. Dobrý přítel může být skvělým terčem, pokud si najdete ten správný čas a druhý do toho jde. Sedět, bavit se a snažit se polechtat osobu, se kterou jste, je další skvělý způsob, jak být hravý.
  • Než začnete, znovu se ujistěte, že jste s osobou, kterou lechtáte, v pohodě.
 8. 8 Hrát hry. Stanovení cíle hrát více her ve svém životě je skvělý způsob, jak být hravější. Spojení lidí na herní večer nebo spontánní představení hry vašim přátelům, když se potloukáte, je skvělý způsob, jak udělat něco jiného a udělat svůj společenský život trochu jiným a hravějším. Zkusil jsi velká kořist ? Co takhle hudební židle ? Nebo utopit penny?
  • Mezi další hry, které můžete vyzkoušet, patří Risk, šarády, Simon Says, Twister, deskové hry a kouzelné triky .
  • Můžete si také vyzkoušet vytváření her z každodenních činností. Pokud například vy a váš partner pravidelně vaříte večeři doma, vyzvěte je, aby se podívali na kuchaře a zjistili, kdo dokáže připravit nejlepší verzi vašeho oblíbeného jídla.
 9. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 9

  9 Zapojte se do více sportů. Sportovat, aniž byste je brali vážně, je skvělý způsob, jak být hravější a trávit více času se svými přáteli. Pokud máte se svými kolegy dobrý vztah nebo ho jen chcete mít, zkuste uspořádat týdenní nebo měsíční bowlingovou noc nebo přimět své spolupracovníky, aby se s vámi připojili k softbalové lize. Připojte se ke sportovnímu týmu mimo školu nebo si pořiďte dobrého kamaráda, který s vámi bude hrát tenis nebo basketbal.
  • Díky více sportům se budete méně starat o práci a celkově z vás bude hravější člověk.
 10. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 10

  10 Buďte dobrým sportem. Nebuďte bolavý poražený! Není důvod si něco brát osobně. Když se příliš staráte o to, abyste byli pořádní a zdvořilí, ztrácíte velkou dávku hravosti a humoru. Pokud omylem řeknete něco nevhodného, ​​buďte připraveni se skutečně omluvit. Ale při hraní existuje určité množství soutěživosti a škádlení, které vytváří vzrušující napětí.
 11. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 11

  jedenáct Vyprávějte praštěné vtipy. Každý má rád vtip, bez ohledu na to, jak je to banální. Pokud chcete být hravější, naučte se pár vtipů a vyzkoušejte je na lidech. Dokud nebudete příliš vážní, když jim to řeknete a dáte jim jasně najevo, že víte, že jste hloupí, vtípky se budou brát správným způsobem; pokud se lidé nesmějí, budou alespoň zasténat nad vaším pokusem o vtip, ať už jde o slovní hříčku nebo hloupou referenci. Můžete vyzkoušet vtipy o klepání, lámání ledu, krátké anekdoty nebo cokoli, co se vznáší na vaší lodi.
  • Zkus tohle. Hlasitě řekněte: „Lední medvěd!“ Když se na vás vaši přátelé dívají, pokrčte rameny a řekněte: „Co? Jen se snažím prolomit ledy! '
  • A co vtip zpětného klepání? Řekněte svému příteli, že máte skvělý vtip, a pak řekněte: „Dobře, začni.“ Váš přítel řekne: „Klepání, klepání“ a vy můžete říci: „Kdo je tam?“ Pak se můžete smát, když vidíte, jak je váš přítel zmatený, když si uvědomí, že nemá odpověď.
 12. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 12

  12. Uspořádejte kostýmní večírek. Oblékání nemusí být jen na Halloween. Kostým pomáhá lidem zbavit se identity a být hravější v přístupu k životu. Kostýmovou párty můžete uspořádat kdykoli a určitě díky ní budete vypadat a cítit se hravěji. Zde je pár skvělých kostýmních večírků:
  • Klasická párty Great Gatsby
  • Ať se každý převlékne za své oblíbené zvíře
  • Udělejte sváteční večírek „ošklivý vánoční svetr“
  • Nechte lidi oblékat se jako své oblíbené idoly z dětství
  • Nechte lidi převléknout se za literární postavy
  • Uspořádejte mimozemskou párty
  • Udělejte si párty s oblékáním
  reklama

Část 2 ze 3: Být hravý sám sebou

 1. 1 Přidejte do své každodenní rutiny nějakou hudbu. Hudba může být skvělý způsob, jak uvolnit a snížit stres. Najděte si každý den několik minut, kdy můžete do své rutiny přidat nějakou hudbu. Možná máte oblíbenou píseň, kterou si můžete písknout v práci, nebo možná rádi zpíváte ve sprše. Dokonce si můžete udělat taneční párty sami se sebou, kdykoli budete potřebovat vyzvednutí.
 2. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 13

  2 Udělejte si procházku bez cíle. Vykročte mimo dům a stanovte si cíl půl hodiny chůze směrem, kterým jste ještě nikdy nešli. Podívejte se, čeho si při odjezdu všimnete, a zahrajte si o to, kolik psů, požárních hydrantů, dvoupatrových domů nebo určitých druhů květin potkáte. Během chůze nemluvte do telefonu ani nemyslete na práci; pokuste se vzít scenérii co nejvíce.
  • Telefon si můžete vzít s sebou, ale pouze v případě, že se neztratíte!
 3. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 14

  3 Vytvořte umění pro sebe. Nevytvářejte umění s cílem prodat ho nebo zapůsobit na ostatní. Řekněte si, že děláte něco jen pro sebe a pro sebe. Můžete udělat sochu své kočky, napsat krátký příběh o svém dětství, napište svůj vlastní limerick nebo si zazpívejte píseň o své nejméně oblíbené zelenině. Olejomalba nebo vodní malba je další skvělý způsob, jak vytvořit zábavné nebo smysluplné umění. Vypněte telefon, počítač nebo jakékoli jiné rušivé prvky, které vás budou soustředit na tvorbu umění.
  • Vyhraďte si na to alespoň dvě hodiny. Opravdu se soustřeďte na svou tvorbu a na nic jiného.
 4. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 15

  4 Vytvářejte magnetickou poezii. Dejte si na ledničku sadu magnetické poezie. Každé ráno vytvořte novou báseň se zapůjčenými slovy. Když se budete právě probouzet, budete více bdělí, rozproudí se vaše kreativní šťávy a budete se po celý den cítit hravěji. Pokud nemáte čas každé ráno napsat novou báseň, zkuste napsat jednu každou neděli dopoledne, aby vám to vydrželo celý týden.
  • Pokud přijde přítel, povzbuďte ho, aby promíchal vaše slova.
 5. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 16

  5 Dělejte na sebe v zrcadle legrační obličeje. Je to skvělý způsob, jak zabránit tomu, abyste svět brali příliš vážně. Je to také skvělý prostředek ke zmírnění stresu, pokud jste uprostřed intenzivní situace a potřebujete si na pár minut vydechnout. Jen na sebe zírejte v zrcadle a udělej na sebe alespoň čtyři legrační obličeje, ať už vyplazuješ jazyk, vrčíš, trháš oči nebo skřípeš zuby, dokud se nerozpakuješ.
  • Pokud máte přítele, kterému také zbývá pár minut času, vyfoťte si navzájem hloupé tváře a pošlete si je navzájem.
 6. Obrázek s názvem Buďte hraví Krok 17

  6 Sledujte hloupá videa z YouTube. Kdo říká, že nemáte čas jít na YouTube sledovat kočku, která si hraje s banánem, nebo sledovat nejnovější postřehy Jenny Marblesové o životě? Každý má k dispozici pět minut, takže procházejte YouTube, dokud nenajdete něco, co vás opravdu rozruší. Můžete dokonce najít video, které vás dokáže rozesmát pokaždé, i když je to desetisekundové video, na kterém je brankář sražen fotbalovým míčem. Zařaďte si toto video mezi své oblíbené a pusťte si ho v době stresu sami a budete se cítit uvolněněji a hravěji.
  • Pokud se opravdu cítíte hravě, můžete si vytvořit vlastní video z YouTube.
 7. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 18

  7 Smějte se sami. Smích si lze užít samostatně i v dobré společnosti. Udělejte vše, co potřebujete, abyste se zasmáli - sledujte YouTube, čtěte komiksy, sledujte Sobotní noční život když zůstanete, přečtěte si monografie Tiny Feyové nebo se dívejte Nová dívka nebo dokonce komediální akt, dokud se nebudete smát. Pokud se dokážete popraskat sami, stanete se hravějším a zábavnějším člověkem a bude se vám snáze smát s ostatními.
  • Když najdete něco, co vás opravdu rozesměje, může vám to také pomoci sdílet s ostatními. Možná jste našli dynamitový klip YouTube, který bude velkým hitem na večírcích.
 8. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 19

  8 Dělat jógu. Jóga je nesmírně hravá praxe a spočívá v prozkoumání toho, co vaše tělo může a co ne. Neexistuje žádný způsob, jak dokončit cvičení jógy, a většina tříd nechává prostor pro flexibilitu a hravost, ať už se snažíte ovládat stativový stoj na hlavě, vyzkoušet jednonohou chaturangu nebo jen zkoumat pózu šťastného dítěte hlouběji.
  • Jóga poskytuje prostor pro průzkum, což je přesně to, co potřebujete, abyste byli hravější. Nebojte se vyzkoušet něco ze své komfortní zóny - přesně o tom je jóga.
  reklama

Část 3 ze 3: Přejít na extra míli

 1. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 20

  1 Buďte energičtější. Mít více energie z vás udělá mnohem hravějšího člověka. Jedním z důvodů, proč lidé přestávají být hraví, je to, že jsou příliš unavení na to, aby mohli hrát hry nebo brát svět méně vážně. Zkuste tedy jíst tři vyvážená jídla, dostatečně odpočívat, trávit čas společenským stykem a vyhýbat se všemu, co vás bude vést k tomu, že budete celkově příliš vyčerpaní na to, abyste se dokonce usmívali.
  • Existuje milion způsobů, jak být energičtější, od výměny ponožek uprostřed dne po nošení jasnějších barev a vyzařování více energie.
 2. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 21

  2 Řekněte ano více. Toto je další klíčový způsob, jak být hravější. Když jste byli dítě, určitě jste řekli ano většině nových věcí před sebou; Jak jste stárli, více jste si zvykli na své návyky a rutinu a začali jste se méně zajímat o nové činnosti. Pokud tedy chcete být hravější, řekněte ano více pozvánkám a řekněte ano, až s vámi někdo bude chtít jít do zoo, naučí vás žonglovat nebo se zúčastnit hodiny keramiky. Z toho vzejde jen dobro.
  • Dejte si za cíl říci ano, alespoň o 30% více ve svém každodenním životě.
  • Přestaňte s výmluvami. Až příště něco řeknete ne, zeptejte se sami sebe, co vám vlastně brání. Je to únava? Lenost? Strach vyzkoušet něco nového?
 3. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 22

  3 Vyjděte ze své komfortní zóny. Vystoupení ze své komfortní zóny vám umožní stát se skutečně hravým člověkem. Udělejte něco, co vás úplně děsí, ať už jde o lekce plavání, zkoušení etiopského jídla nebo se potloukáte se skupinou lidí, kteří s vámi zřejmě nemají nic společného. Vystupování ze své komfortní zóny vás naučí, že se musíte učit a dělat víc, než jste si mysleli, a že právě věci, které vám dělají nepohodlí, mohou být ze všeho nejvděčnější.
  • Nikdy nebudete opravdu hraví, pokud budete každý týden dělat stejných pět starých věcí. Pokuste se alespoň jednou týdně udělat něco, co vám bude nepříjemné.
  • Setkávejte se s lidmi, kteří vás vyzývají, abyste zkoušeli nové věci.
 4. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 23

  4 Udělejte si čas na hravost. Mnoho lidí není dost hravých jednoduše proto, že na to nemají čas. Ujistěte se, že si ve svém rozvrhu vyhradíte alespoň tři hodiny týdně na „dobu hraní“ - můžete to dokonce nazvat ve svém plánovači, abyste věděli, že tento čas by neměl být brán příliš vážně. Můžete si myslet, že naplánování času na zábavu a bezstarostnost poráží jeho účel, ale ve skutečnosti je strávit čas hravostí polovinou úspěchu.
  • Nastavte si plán, ke kterému se mohou připojit i ostatní. Uspořádejte například týdenní herní večer nebo si naplánujte týdenní večer s přáteli. Pak zkuste něco zábavného a nového, jako je úniková místnost nebo kurz vaření.
 5. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 24

  5 Nedovolte, aby vás ostatní dostali dolů. Pokud s někým prohodíte vtip nebo flirtujete a on zavrčí, vyvalí oči nebo se na vás podívá, jako byste měli deset hlav, Zůstaň pozitivní ! Přemýšlejte o tom, co by dítě dělalo-pokrčilo rameny a odrazilo se, aby našlo jiného kamaráda.
 6. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 25

  6 Žijte v okamžiku. Žít v přítomném okamžiku znamená žít tak, jako by žádné zítřek nebylo. Chce to cvik, ale nakonec budete žít plnější život. Chcete -li to udělat, musíte si uvědomit krásu v každém okamžiku a v každodenních činnostech. Nejhravějšími lidmi jsou ti, kteří jsou nejvíce ‚naladěni‘ do současnosti. V tuto chvíli jsou tak fascinováni světem, že vždy najdou způsoby, jak ho zapojit!
 7. Obrázek s názvem Buďte hraví, krok 26

  7 Více se usmívej. Pokud se budete snažit více usmívat, ať už budete sami, procházet se kolem cizích lidí, sedět ve třídě nebo se potloukat se starými přáteli, bude z vás mnohem hravější člověk, který vnímá veškerou pozitivní energii světa. . Nebudete schopni být velmi hraví, pokud máte na tváři velké zamračení, a když se budete více usmívat, budete otevřenější všem hrám, které svět může nabídnout.
  • Můžete se i usmívat, když nikdo není poblíž. Úsměv sám sebe také přinese pozitivnější a hravější myšlení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud vám někdo řekne, abyste přestali, tj. Pokud má špatnou náladu nebo prostě nemá rád hravé postoje, přestaňte. To neznamená, že vás nemají rádi, ale jednoduše to znamená, že nemají náladu hrát.
 • Zatímco být hravý má co do činění s kontaktem s vaším vnitřním dítětem, pamatujte, že je rozdíl mezi tím, být ‚dětský‘ a ‚dětinský‘ . Hravost nemusí zahrnovat záchvaty vzteku, ignoranci nebo sprosté chování.

reklama

Populární Problémy

Latinské grammy 2020 se konají ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Zadržování vody může nastat z různých důvodů. Je to běžný fyzický symptom premenstruačního syndromu a může se zhoršit dehydratací nebo dietou s vysokým obsahem soli. Pokud se chcete vyhnout zadržování vody, začněte tím, že si uděláte ...

Fiona Ferro navázala na vítězství nad domácí nadějí Camilou Giorgiovou tím, že ve finále Palermo Open porazila Anett Kontaveitovou.

Někdy se vypořádání se svými emocemi může cítit zdrcující. Když je život hektický nebo stresující, snadno se poddáte pocitům hněvu nebo deprese. Budete však produktivnější a budete se cítit lépe, pokud se naučíte řídit ...

Jak se tenis za ta léta změnil.

Stát Washington ovládne severní Colorado v sobotu. Pokud nemáte kanál Pac-12 Washington, můžete hru sledovat online naživo.