Přímý přenos Georgia vs Alabama: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Georgia vs Alabama

Getty QB Mac Jones z Alabama Crimson Tide

V této dosud největší hře sezóny univerzitního fotbalu se No.2 Alabama Crimson Tide postaví na č. 3 Georgia Bulldogs.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Georgia vs Alabama takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

sledovat espn3 tenis

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Georgia vs Alabama naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

tenisové skóre wiki

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Georgia vs Alabama naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Georgia vs Alabama naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

zábalový loket zánětu šlach

CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

kovbojové vs lvi live stream zdarma

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Georgia vs Alabama naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled Georgia vs Alabama

Atletický ředitel Sabana a Alabamy Greg Byrne oba pozitivní test na COVID-19 tento týden, takže je velká šance, že Saban nebude stranou.

Dnes odpoledne jsem zjistil, že jsem měl pozitivní test na COVID-19, Řekl Saban v prohlášení. Okamžitě jsem odešel z práce a izoloval jsem se doma. V tuto chvíli nemám žádné příznaky související s COVID a pro potvrzení diagnózy jsem si udělal další test PCR.

Ještě pořád, je tu šance pokud testuje negativní čtvrtek, pátek a sobotu, mohl by skončit na vedlejší koleji. Pokud jde o něj, Saban koncem týdne novinářům stále zmiňoval, jak skvěle se cítí a jak nerad by tuto hru vynechal, takže bude zajímavé sledovat, co se stane. Ať tak či onak, show bude pokračovat.

Jedním z klíčových zápasů této hry bude, jak už to tak často bývá, bojovat v zákopech mezi olabskou linií Alabamy a obrannou frontou Gruzie.

Sejde se to na hranici rvačky, jako vždy. Pokud budou mít úspěch s jeho spuštěním, budou mít skvělou hru akční. Pokud tomu tak není, pokusíte se je učinit jednorozměrnými. Proti Alabamě, hlavnímu trenérovi Gruzie, je těžké se prosadit Řekl Kirby Smart tento týden.

jak přepsat tenisovou raketu

Mnozí tento zápas považují za nejlepší útok národa v Crimson Tide proti nejlepší obraně v zemi v Gruzii. Bulldogs se vzdávají pouhých 3,7 yardů za hru a je to směšné 1,5 yardu za spěch , což je vrchol v národě.

V ofenzivě vede quarterback Mac Jones ofenzivu, která má v průměru 51 bodů na zápas, což je nejprve v FBS . Jonesových 385,0 yardů na zápas vzduchem bylo působivých, ale v sobotu bude mít největší test sezóny.

Georgia vzdává pouhých 12,3 bodu na zápas a minulý týden odrazila působivý rozrušený pokus Tennessee. I když by málokdo zpochybňoval, co Georgia přináší obranně ke stolu, největší divokou kartou této hry by mohlo být to, co Bulldogs dělají v útoku.

Rozehrávač Bulldogs Stetson Bennett hrál dobře, a přestože se jeho čísla ani zdaleka nepřibližují statistikám, které Jones vlastní, postaral se o míč a důvěřoval systému. Ve svých prvních třech zápasech v této sezóně má 689 yardů, pět přistání a žádné záchytné body, a pokud Bulldogs chtějí rozrušit, bude zde potřebovat téměř dokonalý výlet.


Populární Problémy

Jak mít vnitřní sněhovou kouli. Souboje na sněhu jsou zábavný způsob, jak si děti - a někdy i dospělí - mohou užít přátelskou soutěž a hrát venku na sněhu. Pokud však žijete v klimatu, kde není mnoho sněhu, nebo ne ...

Novinky Netflix: novinky z měsíce října! Netflix vám přináší celou řadu filmů, halloweenských speciálů, komedií a spousty dalšího.

V semifinále budou hrát špičková francouzská semena David Goffin a Gael Monfils, zatímco Jamie Murray a Neal Skupski budou k vidění ve čtyřhře. .

Recenze právě skončeného premiérového exhibičního turnaje Mubadala World Tennis Championship, kde Nadal získal rekordní 5. titul.

'The Owl House' je nový animovaný seriál na Disney Channel. Zjistěte, jak jej sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu 90denního snoubence: Před 90 dny online bez kabelu. 7. epizoda s názvem „Kdo teď pláče“ se vysílá ve 20 hodin.