Přímý přenos Raptors vs Warriors: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Steph Curry se dnes večer vrací k soudu proti Raptors.Návrat Stepha Curryho zdůrazňuje toto utkání, když Golden State Warriors (14-48) ve čtvrtek večer hostili Toronto Raptors (43-18) v Chase Center.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos her Raptors vs Warriors na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos her Raptors vs Warriors na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmapravidla tenisové hry

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos her Raptors vs Warriors na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

profesionální tenisový svět

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat hru Raptors vs Warriors živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV přichází s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos her Raptors vs Warriors na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na hru Raptors vs Warriors

Curry, který v této sezóně vynechal 58 zápasů kvůli zlomenině ruky, sestoupil ve čtvrtém zápase roku. Když byl Klay Thompson také v tomto roce, bylo to pro Warriors brutální.

Curry byl nedávno zbaven kontaktu a ve čtvrtek znovu uvidí akci noc po nejvýznamnějším zranění jeho profesionální kariéry. V rehabilitačním procesu musíte mít na čem pracovat, protože to vám dává barometr pro každý týden, k čemu se stavíte,Řekl Currysvého času zotavuje se ze zlomené ruky.

Jak jsem vždy říkal, na cestě jsem nezaznamenal žádné neúspěchy, byl to velmi dlouhý a namáhavý rehabilitační proces a je to něco, čím jsem dosud neprošel, takže je hezké, že tento typ získávám. reakce na každou novou výzvu, po které jdu. Jeho první hra zpět bude opravdu výzva.

Raptors mají druhé nejlepší obranné hodnocení v NBA, zatímco Warriors jsou v této kategorii na 25. místě. Velmi vyrovnaný útok má také Toronto, které vsítilo 113 bodů na zápas. Raptors má šest hráčů bodujících ve dvouciferných číslech, v čele s útočníkem Pascalem Siakamem, který má průměr 23,7 bodu na zápas. Stráž Kyle Lowry byl dalším klíčovým přispěvatelem a je druhým v týmu ve skóre 19,4 bodu na zápas.

10 nejlepších raket na stolní tenis na světě

The Dravci přicházejí z vítězství 123-114 nad Phoenix Suns v úterý. Výhrou skončil smyk tří zápasů pro Toronto, které prohrálo čtyři z posledních sedmi zápasů. Toronto je aktuálně na druhém místě Východní konference za Milwaukee Bucks v závodě krk-a-krk s Boston Celtics o druhé místo, takže každý zápas bude pro postup Raptorů klíčový.

The Válečníci v této sezóně se jim bez jejich hvězd nevedlo dobře. Golden State v současné době sedí na posledním místě Západní konference a týmu chybí jeho dynamičtí tvůrci. Bude zajímavé sledovat, jak Curryho návrat ovlivní postup týmu Golden State. Ať už po tak špatném roce dokončí sezónu na silné notě, může to být známkou věcí, které přijdou.

Golden State má v průměru 106 bodů na zápas a bude vzrušující vidět více Curryho spárovaného se slibnou mladou hvězdou Andrew Wiggins . Wiggins měl proti Torontu triple-double, když proti nim hrál dříve v této sezóně, takže mohl být v této hře velkým faktorem.

Marc Gasol je diskutabilní se zraněním kolenní šlachy pro Toronto.


Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak můžete v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu.

Co se stane zloději, když se pokusí ukrást telefon superhrdiny Sereny Williamsové?

Od doby, kdy Elvis zpíval: „Můžeš všechno, ale změnil jsem své modré semišové boty, se toho hodně změnilo.“ Semišové boty jsou však stále náchylné na oděrky, škrábance a skvrny a jsou stále dost těžké na to, aby vyčistily každého, kdo vlastní pár ...

Pete Sampras se kupodivu nikdy nedostal ani do finále !.