Jak dostat pískání z tenisek Air Jordan

Každý rád nosí čerstvý pár stylových kopů, ale vrzající boty mohou být nepříjemné. Připravte se na skřípání vyhledáním zdroje hluku a vyjmutím stélky z boty. Odstraňte skřípání mezi stélkou a podrážkou pomocí dětského pudru nebo WD-40. Pískání způsobené třením o jazyk boty lze často vyřešit brusným papírem. Jiné skřípání způsobující deformace, jako jsou díry a uvolněné paty, lze opravit vhodným lepidlem.

Metoda 1 ze 3: Nalezení pískotu

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 1

  1 Poslouchejte pečlivě pískající botu. Když bota skřípe, poslouchejte pozorně její zdroj. Na botu tlačte na různé části chodidla. Houpejte to tam a zpět. Postavte se na nohy.
  • Zdrojem skřípání bude s největší pravděpodobností stélka vaší boty. V některých případech může tření z jazyka boty také způsobit skřípání.
  • Viditelné poškození obuvi, jako jsou otvory v tkanině nebo gumě, může někdy způsobit skřípání.
  • Pokud znáte zdroj skřípání, budete moci na tuto oblast cílit technikami odstraňování skřípání, které mohou váš problém vyřešit rychleji.


 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 2

  2 Vyměňte botu. Získáte tak snazší přístup ke stélce, kterou je pro Jordany obtížné vyjmout. Protáhněte tkaničky kovovými průchodkami boty, dokud se neuvolní. Umístěte je stranou na bezpečné místo.
 3. Obrázek s názvem Získejte pískání ze vzduchu Tenisky Jordan Krok 3

  3 Vyjměte stélku. Pokud není vaše stélka přilepená, snadno se uvolní. Pokud je lepená, zatažením za jazyk botu dále otevřete. Propracujte prsty mezi boční stranu boty a boční stélku. Pevným a stálým tlakem vyjměte stélku a vyjměte ji.
  • Dávejte pozor, abyste příliš netáhli, protože by to mohlo poškodit nebo zdeformovat stélku. Náhradní vložky lze zakoupit v obchodech s obuví, drogeriích a v běžných maloobchodních prodejnách.
  • Trochu lepidla může zůstat na spodní části stélky nebo podrážky. Může to být také lepkavé. To je normální a nemělo by to poškodit vaši obuv.
  reklama

Metoda 2 ze 3: De-skřípající Suns

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 4

  1 Posypte dětský prášek do boty bez podrážky. Držte botu tak, aby její prsty směřovaly v mírném úhlu směrem dolů. Na vnitřní stranu boty naneste několik koktejlů dětského nebo pudrového prášku. Vztáhněte botu a nakloňte ji dopředu a dozadu, aby se prášek rozptýlil.
  • Mírně masírujte prášek rukama do oblastí podrážky, ze které se zdálo, že písek pochází.
  • Chcete -li důkladněji vyzrnit prášek v podrážce, vyměňte stélku a noste botu po dobu 10 až 15 sekund, poté stélku vyjměte.
 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 5

  2 Odstraňte přebytečný prášek z boty. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte prášek zůstat v botě přes noc. Ráno zvedněte botu nad odpadky. Jemně zatřepejte a poklepáním odstraňte prášek.
  • Chcete -li zachovat tvar boty, zatímco sedí přes noc, vložte do ní pár kousků svazkovaných novin. Ráno papír odstraňte a vyhoďte.
 3. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 6

  3 Cure skřípání s WD-40, alternativně. Vezměte si boty ven a/nebo si pod ně položte hadřík nebo noviny, abyste zachytili jakékoli rozlití. Nastříkejte tenkou vrstvu WD-40 na celou podrážku. Přesněji naneste WD-40 tak, že namočíte vatový tampon nebo tampon do roztoku a otřete míč nebo tampon o podrážku.
  • Když je WD-40 suchý na dotek, vaše obuv je připravena na vložku. Umyjte WD-40 z rukou, abyste předešli podráždění očí nebo pokožky.
  • Pokud se WD-40 dostane na viditelnou část boty, může způsobit změnu barvy. Použití příliš velkého množství WD-40 může být pro obuv škodlivé.
 4. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 7

  4 Znovu vložte podrážku a otestujte botu. Zasuňte stélku zpět do boty. Bez šněrování boty vložte nohu a udělejte pár kroků. Pokud nedojde k skřípání, obujte si tkaničku znovu a užijte si své skřípavé kopance.
 5. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 8

  5 Podle potřeby znovu naneste prášek nebo WD-40. Časem vám mohou boty začít znovu skřípat. To lze obvykle vyřešit jinou aplikací prášku nebo WD-40. Boty, které neustále skřípou, mají pravděpodobně fyzickou vadu a mohou vyžadovat profesionální opravu. reklama

Metoda 3 ze 3: Oprava poškození způsobeného skřípěním

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 9

  1 Pískejte pískot způsobený jazyky obuvi. Pokud vám jazyk boty skřípe, je to pravděpodobně způsobeno třením mezi částí jazyka a zbytkem boty. Vytáhněte jazyk tak, jak je to jen možné, z boty a lehce obrouste jeho okraje brusným papírem s jemným zrnem (zrnitost 120 až 220).
  • V závislosti na materiálu vaší boty možná budete chtít použít jemnější nebo hrubší brusný papír. Na jemný materiál může být nejvhodnější extra jemný brusný papír (se zrnitostí 240+).
  • Pokud je to možné, vyhněte se broušení viditelných částí jazyka. Přestože broušení vyhlazuje hrubá místa a vytváří skřípání, může dojít k zakalení nebo deformaci povrchu materiálu obuvi.
 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 10

  2 Opravte poškození nebo uvolněné podpatky lepidlem. Pokud je zdrojem skřípání malá díra nebo uvolněná pata, můžete to opravit lepidlem. Na podešve použijte vodě a teplu odolnou uretanovou gumu. Super lepidlo funguje dobře na opravu otvorů pro většinu obuvi. Nejlepších výsledků dosáhnete podle pokynů pro lepidlo.
  • Některá lepidla mohou obsahovat chemikálie, které poškozují gumu nebo materiál vaší boty. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s odborníkem na opravu obuvi o nejlepším lepidle pro vaši konkrétní obuv.
 3. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 11

  3 Pisklavé boty nechte opravit odborníkem. Pokud žádná z těchto technik odstranění písku nefungovala, může se jednat o fyzický defekt vaší boty u kořene problému. Ve většině případů mohou tyto druhy oprav provádět pouze profesionálové se speciálním nářadím.
  • Jak jsou boty rozbité, měly by méně skřípat. Pokud vám boty skřípou i po vloupání, může to být známkou toho, že vaše obuv potřebuje profesionální opravu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existuje náhrada dětského pudru? Fungoval by také mastek.
 • Otázka Mohu použít prášek na nohy v Air Jordans? Ano můžeš.
Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu opravit přetažení paty na Air Jordan 1s?
 • Jak přestanu skřípat v botách bez materiálů?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Přílišné broušení obuvi nebo použití nadměrného množství WD-40 může způsobit odbarvení nebo deformaci obuvi.
 • Některé druhy lepidla mohou poškodit vaši obuv. Vždy zkontrolujte pokyny na etiketě lepidla a ověřte, zda je vhodné pro materiály použité k výrobě vašich bot.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dětský pudr (nebo pudrový prášek)
 • Lepidlo vhodné pro kaučuk a kůži (jako uretanový kaučuk nebo super lepidlo; volitelně)
 • Brusný papír (volitelně)
 • WD-40 (volitelně)

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Mirza letos získala 2 grandslamy a dalších osm titulů WTA.

Vyhráli 6: 1, 6: 0 a ve finále budou hrát českou kombinaci 7. semen Andrei Hlaváčkové a Lucie Hradecké.

Jak rehabilitovat koleno. Mít zraněné koleno může být frustrující, ale správným cvičením se za chvíli vrátíte na 100 procent! V počátečních fázích vašeho zranění začněte s cvičením kolen s nízkým dopadem. [V161498_b01]. 31 ...

Jak najít poloměr koule. Poloměr koule (zkráceně proměnná r nebo R) je vzdálenost od přesného středu koule k bodu na vnějším okraji této koule. Stejně jako u kruhů je poloměr koule ...

Rivalita mezi Dale Earnhardtem a Jeffem Gordonem je prozkoumána v novém dokumentu „Bezkonkurenční“. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu online.

Caleb Plant dnes v noci staví svůj neporažený rekord proti Calebovi Truaxovi. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje online.