Jak dostat pískání z tenisek Air Jordan

Každý rád nosí čerstvý pár stylových kopů, ale vrzající boty mohou být nepříjemné. Připravte se na skřípání vyhledáním zdroje hluku a vyjmutím stélky z boty. Odstraňte skřípání mezi stélkou a podrážkou pomocí dětského pudru nebo WD-40. Pískání způsobené třením o jazyk boty lze často vyřešit brusným papírem. Jiné skřípání způsobující deformace, jako jsou díry a uvolněné paty, lze opravit vhodným lepidlem.Metoda 1 ze 3: Nalezení pískotu

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 1

  1 Poslouchejte pečlivě pískající botu. Když bota skřípe, poslouchejte pozorně její zdroj. Na botu tlačte na různé části chodidla. Houpejte to tam a zpět. Postavte se na nohy.
  • Zdrojem skřípání bude s největší pravděpodobností stélka vaší boty. V některých případech může tření z jazyka boty také způsobit skřípání.
  • Viditelné poškození obuvi, jako jsou otvory v tkanině nebo gumě, může někdy způsobit skřípání.
  • Pokud znáte zdroj skřípání, budete moci na tuto oblast cílit technikami odstraňování skřípání, které mohou váš problém vyřešit rychleji.
 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 2

  2 Vyměňte botu. Získáte tak snazší přístup ke stélce, kterou je pro Jordany obtížné vyjmout. Protáhněte tkaničky kovovými průchodkami boty, dokud se neuvolní. Umístěte je stranou na bezpečné místo.
 3. Obrázek s názvem Získejte pískání ze vzduchu Tenisky Jordan Krok 3

  3 Vyjměte stélku. Pokud není vaše stélka přilepená, snadno se uvolní. Pokud je lepená, zatažením za jazyk botu dále otevřete. Propracujte prsty mezi boční stranu boty a boční stélku. Pevným a stálým tlakem vyjměte stélku a vyjměte ji.
  • Dávejte pozor, abyste příliš netáhli, protože by to mohlo poškodit nebo zdeformovat stélku. Náhradní vložky lze zakoupit v obchodech s obuví, drogeriích a v běžných maloobchodních prodejnách.
  • Trochu lepidla může zůstat na spodní části stélky nebo podrážky. Může to být také lepkavé. To je normální a nemělo by to poškodit vaši obuv.
  reklama

Metoda 2 ze 3: De-skřípající Suns

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 4

  1 Posypte dětský prášek do boty bez podrážky. Držte botu tak, aby její prsty směřovaly v mírném úhlu směrem dolů. Na vnitřní stranu boty naneste několik koktejlů dětského nebo pudrového prášku. Vztáhněte botu a nakloňte ji dopředu a dozadu, aby se prášek rozptýlil.
  • Mírně masírujte prášek rukama do oblastí podrážky, ze které se zdálo, že písek pochází.
  • Chcete -li důkladněji vyzrnit prášek v podrážce, vyměňte stélku a noste botu po dobu 10 až 15 sekund, poté stélku vyjměte.
 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 5

  2 Odstraňte přebytečný prášek z boty. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte prášek zůstat v botě přes noc. Ráno zvedněte botu nad odpadky. Jemně zatřepejte a poklepáním odstraňte prášek.
  • Chcete -li zachovat tvar boty, zatímco sedí přes noc, vložte do ní pár kousků svazkovaných novin. Ráno papír odstraňte a vyhoďte.
 3. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 6

  3 Cure skřípání s WD-40, alternativně. Vezměte si boty ven a/nebo si pod ně položte hadřík nebo noviny, abyste zachytili jakékoli rozlití. Nastříkejte tenkou vrstvu WD-40 na celou podrážku. Přesněji naneste WD-40 tak, že namočíte vatový tampon nebo tampon do roztoku a otřete míč nebo tampon o podrážku.
  • Když je WD-40 suchý na dotek, vaše obuv je připravena na vložku. Umyjte WD-40 z rukou, abyste předešli podráždění očí nebo pokožky.
  • Pokud se WD-40 dostane na viditelnou část boty, může způsobit změnu barvy. Použití příliš velkého množství WD-40 může být pro obuv škodlivé.
 4. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 7

  4 Znovu vložte podrážku a otestujte botu. Zasuňte stélku zpět do boty. Bez šněrování boty vložte nohu a udělejte pár kroků. Pokud nedojde k skřípání, obujte si tkaničku znovu a užijte si své skřípavé kopance.
 5. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 8

  5 Podle potřeby znovu naneste prášek nebo WD-40. Časem vám mohou boty začít znovu skřípat. To lze obvykle vyřešit jinou aplikací prášku nebo WD-40. Boty, které neustále skřípou, mají pravděpodobně fyzickou vadu a mohou vyžadovat profesionální opravu. reklama

Metoda 3 ze 3: Oprava poškození způsobeného skřípěním

 1. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 9

  1 Pískejte pískot způsobený jazyky obuvi. Pokud vám jazyk boty skřípe, je to pravděpodobně způsobeno třením mezi částí jazyka a zbytkem boty. Vytáhněte jazyk tak, jak je to jen možné, z boty a lehce obrouste jeho okraje brusným papírem s jemným zrnem (zrnitost 120 až 220).
  • V závislosti na materiálu vaší boty možná budete chtít použít jemnější nebo hrubší brusný papír. Na jemný materiál může být nejvhodnější extra jemný brusný papír (se zrnitostí 240+).
  • Pokud je to možné, vyhněte se broušení viditelných částí jazyka. Přestože broušení vyhlazuje hrubá místa a vytváří skřípání, může dojít k zakalení nebo deformaci povrchu materiálu obuvi.
 2. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 10

  2 Opravte poškození nebo uvolněné podpatky lepidlem. Pokud je zdrojem skřípání malá díra nebo uvolněná pata, můžete to opravit lepidlem. Na podešve použijte vodě a teplu odolnou uretanovou gumu. Super lepidlo funguje dobře na opravu otvorů pro většinu obuvi. Nejlepších výsledků dosáhnete podle pokynů pro lepidlo.
  • Některá lepidla mohou obsahovat chemikálie, které poškozují gumu nebo materiál vaší boty. Pokud máte pochybnosti, poraďte se s odborníkem na opravu obuvi o nejlepším lepidle pro vaši konkrétní obuv.
 3. Obrázek s názvem Get Squeaks Out of Air Jordan Tenisky Krok 11

  3 Pisklavé boty nechte opravit odborníkem. Pokud žádná z těchto technik odstranění písku nefungovala, může se jednat o fyzický defekt vaší boty u kořene problému. Ve většině případů mohou tyto druhy oprav provádět pouze profesionálové se speciálním nářadím.
  • Jak jsou boty rozbité, měly by méně skřípat. Pokud vám boty skřípou i po vloupání, může to být známkou toho, že vaše obuv potřebuje profesionální opravu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existuje náhrada dětského pudru? Fungoval by také mastek.
 • Otázka Mohu použít prášek na nohy v Air Jordans? Ano můžeš.
Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu opravit přetažení paty na Air Jordan 1s?
 • Jak přestanu skřípat v botách bez materiálů?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Přílišné broušení obuvi nebo použití nadměrného množství WD-40 může způsobit odbarvení nebo deformaci obuvi.
 • Některé druhy lepidla mohou poškodit vaši obuv. Vždy zkontrolujte pokyny na etiketě lepidla a ověřte, zda je vhodné pro materiály použité k výrobě vašich bot.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Dětský pudr (nebo pudrový prášek)
 • Lepidlo vhodné pro kaučuk a kůži (jako uretanový kaučuk nebo super lepidlo; volitelně)
 • Brusný papír (volitelně)
 • WD-40 (volitelně)

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Sestava: (1) Ashleigh Barty AUS vs Sara Sorribes Tormo ESPJak přežít střelbu ve škole nebo na pracovišti. I když je to nepravděpodobné, ke střelbě může dojít v jakékoli škole nebo na pracovišti. Vyplatí se být připraven a vědět předem, co vytváří největší šanci na přežití. Běh by měl být vždy váš první ...

Zde je návod, jak můžete sledovat stream Frozen 2 online právě teď, ať už máte nebo nemáte Disney Plus.V sobotu večer se Notre Dame a Georgia setkají v obrovské bitvě o top 10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Za pouhých sedm měsíců od konce Roland Garros 2020 se tenisové turné vrátilo do Paříže na další vydání historického antukového hřiště Slam.