Jak se dívat na Summer League Magic vs Warriors online zdarma

Hodinky letní ligy Warriors Magic

Getty Cole Anthony z Orlando Magic bude soutěžit v letních ligových zápasech týmu.

Orlando Magic a Golden State Warriors se střetnou v letním zápase ligy 9. srpna v Thomas Mack Center v Las Vegas.

Hra (začátek 20:00 ET) bude vysílána na národní úrovni v televizi NBA. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry Magic vs Warriors Summer League online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat živý přenos NBA TV přes Prime Channels . Amazon Prime i televizní kanál NBA můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Prime NBA TV

nákup badmintonových raket

Jakmile se zaregistrujete do televizního kanálu Prime NBA, Magic vs Warriors můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .

velmi brady renovace sezóna 1 epizoda 1

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBA TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavních kanálů a doplněk Sports Plus, které lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Magic vs Warriors můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sling TV

Živý přenos NBA TV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV Plus Sports Extra. Tato možnost nepřichází s bezplatnou zkušební verzí, ale je to nejlevnější možnost dlouhodobého streamování s NBA TV a svůj první měsíc (Sling Orange + Sports Extra) můžete získat za 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Magic vs Warriors můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

živý přenos vlastenci proti texanům

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. NBA TV je součástí Choice a výše, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Magic vs Warriors můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

jak hrát volejbal

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Náhled Magic vs Warriors

Warriors jsou čerstvě z California Classic, kde v prvních dvou zápasech utrpěli prohru 94: 87 s Miami Heat, než se rozběhne jejich pětizápasová letní ligová akce. Moses Moody vedl Warriors s 19 body, 7 doskoky a 2 asistencemi, zatímco Jonathan Kuminga v této hře přidal 18 bodů.

Golden State také porazil Sacramento Kings v první hře letní ligové akce, 89-82. Jeff Dowtinn vedl Warriors v bodování s 21 body, zatímco Jordan Schakel přidal 13 a Justinian Jessup skončil s pěknou statistikou, vsítil 11 bodů, šest doskoků a čtyři asistence.

Je to oddělovač, jak jste říkal, spousta křídel to nedělá, takže mám pocit, že to je způsob, jak získat výhodu, způsob, jakým mohu pomoci svému týmu, je to jen jedna z nuancí, která ne získat velkou pozornost. Právě jsem našel svou malou niku a to je jedna z mých věcí, Řekl Moody po prohře s Miami.

Na druhou stranu Magic ještě neviděl žádnou akci letní ligy, takže to bude jejich první šance zjistit, jaký talent má na soupisce. S novým hlavním trenérem v Jamahl Mosley, který povede cestu, se Magic bude snažit vybudovat lepší základ pro zlepšení na hranici 30-44, s níž tým skončil v loňském roce.

Myslím, že je důležité položit základy, ale je to o tom, že rozvíjejí chemii, Řekl Mosley o tom, co chce, aby jeho tým získal z letní ligové soutěže. Je to o tom, že si vyvinuli kamarádství a jejich schopnost spojit se a jít společně kupředu. Pokračování v budování jeden druhého a jeden pro druhého.

perfektní tenisové podání

Tyto dva týmy hrály proti sobě dvakrát v únoru, přičemž Orlando 19. února zvítězilo 124-120 doma a Golden State zvítězilo na domácím trávníku, 111-105 11. února.

Zde je pohled na předběžné soupisy pro oba týmy, přičemž oba se mohou změnit:

Magic Summer League Roster: Cole Anthony (PG), Ignas Brazdeikis (SG), Barry Brown (PG), Jeff Dowtin (PG), Tahj Eaddy (PG) Hassani Gravett (SG), Jaire Grayer (SG), DJ Hogg (SF), Justin Jackson ( SF), Shakur Juiston (PF), Yante Maten (PF), Tahjere McCall (SG), Asbjorn Midtgaard (C), Jalen Suggs (PG), Amar Sylla (PF), Jon Teske (C), Jeremiah Tilmon (C) , Janis Timma (SF)

Soupiska Golden State Summer League: Gary Payton II (Guard), Jonathan Kuminga (Forward), Moses Moody (Guard), Kahlil Whitney (Forward), Justinian Jessup (Guard), Kendall Smith (Guard), Colbey Ross (Guard), Selom Mawugbe (Center), Cameron Oliver (Forward), Derrick Alston (Forward), Eli Pemberton (Guard), Tim Williams (Forward), Jaquori McLaughlin (Guard), Ryan Taylor (Guard), Jordan Schakel (Guard), Travis Munnings (Forward), Kyle Guy ( Hlídat)


Populární Problémy

Leicester City a Arsenal se ve středu setkají na obrovském zápase o Carabao Cup. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.

Zde je návod, jak můžete online sledovat hru The Voice 18. série, 4. epizoda.

Jak připravit dezertní pizzu. Dezertní pizzy dělají skvělé pochoutky. Existuje mnoho různých druhů-polevy se mohou pohybovat od ovocných plátků a smetanového sýra až po dekadentnější jízdné, jako je čokoládovo-lísková pomazánka a marshmallows. ...

Otec Novaka Djokoviče dříve zaútočil na Dimitrova a tvrdil, že byl hlavním dopravcem na Adria Tour. Dimitrovův manažer nyní přišel na bulharskou obranu a smetl tvrzení, že se jeho klient odmítl nechat otestovat.

Získejte přehled o tom, jak sledovat epizody Survivor 2019 online prostřednictvím živého přenosu bez kabelu. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

David Goffin nese na svých bedrech domácí naděje na pátém ročníku ATP Antverpy European Open. Grigor Dimitrov, Karen Khachanov a Pablo Carreno Busta také hrají v remíze.